Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
19
Favori
37.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • guzel dizi begendim ama o kanatlarin komple degismesi lazim bence hic guzel olmamislar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pilot bölümünü izledim baya beğendim umarım bozmazlar
  • 2016 mı o zaman kalsın Sherlock beklemek yetiyor üstüne bu da çıkmasın.
  • ben çok beğendim, baya eğlenceliydi. sahne geçişlerinde müzik eklemeleri falan güzeldi. oyunucuyu ilk yadırgamıştım ama senaryoya göre düşünürsek gayet iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 15 Ağustos 2015; 15:59:05 >
  • Çok güzel dizi tavsiye ederim bu arada Lucifer karakterini canlandıran adamın aksanı çok iyi
  • Dizi guzeldi, bolumu de sevdim. Fakat her bolum ayri bir olay olan dizilerden fazla hoslanmiyorum. Umarim belli bir konuyu bir sezona yayarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

Dizi guzeldi, bolumu de sevdim. Fakat her bolum ayri bir olay olan dizilerden fazla hoslanmiyorum. Umarim belli bir konuyu bir sezona yayarlar.

ben de hiç sevmem her bolum ayrı konu muhabettini, 90 ların olayıdır o sekill diziler, bu supernatural gibi olacak herhalde, her bölüm ayrı bir konu olurken arka planda da zincir bir konu olacak.
  • İlk bölüm bence güzeldi. Ama sonraki bölümün 2016da çıkacağını bilsem izlemezdim :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • torrenti çok indirilmiş izlicektim konuya bakıp arrowu görünce direk kara listeye ekledim böyle ergen ergen para kazanmak için çizgi film tadında gerçeklikten uzak diziler midemi bulandırıyor
  • İlk bölümü izledim evet bazı eleştiriler gayet yerinde mesela sarışın olmalı , göz efekti olmamış , kanat açışında korkmaması gerekli falan filan fiş mekan ... Bunlara karşılık başrolün siyah ağırlık lı giyinmesi hep karanlık veya loş ortamlarda geçmesi size bir şey ifade etmiyor ? Beyler adamlar sarışın oyuncu istememiş ve başrolü ne kadar iyi gösterecek mekan varsa kullanmışlar .

Kısaca şöyle toparlıyım Dizi kesin tutucak buna şüpheniz olmasın , ardından bi bakç bölüm sonra başrole alışıcaksınız ve gayet güzel diyeceksiniz ve imdb puanının 8 den aşağı düşeceğini sanmıyorum çünkü hak ediyor
  • Sunu soyliyim once. Bu adam yaradilis in en guclu 2. Varligi. Yani istese gerceklik falan birakmaz ortada. Elini kipirdatmadan dunyadaki yasami tamamen sona erdirebilecek gucu var. Ama diziyi bunlari dusunmeden izleyin izliycekseniz. Koca Lucifer ı dedektif bi hatunun yardimcisi yaparlarsa ergen dizisi olur cikar.

• ilk bölümü fazlasıyla beğendim.

• 5 dk önce izledim pilot bölümü.Merhametli lucifer olayı hoşuma gitti.İngiliz aksanını beğeniyorum zaten başrol cuk oturmuş.Bakalım seneye kadar ölmez sağ kalırsak izleriz.
  • O kadar güçlüyse neden melekten sürekli atar yiyor anlamadım
  • Çok gereksiz bir dizi daha...

• Çizgi romanlari takip edenler ne der bilmem ama ilk bolum 10/8 bence iyiydi
    Hele constantine vasatligi uzerine cok iyi geldi

• Arrow pi?manlyktyr.
  • Güzeldi ilk bölüm baya. Çıksın izleriz devamını.
  • 2 bölüm ne zaman gelecek,
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    2016

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.