Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
19
Favori
37.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
Giriş

hocam iş-güç çok yoğun değilse son sezonu izleyin. 14 sezon boyunca kafanızda oluşan tüm soru işaretlerini ve kopuklukları bitiriyorlar.

• See dizisine yazacağıma Lucifer'a yazmışım yanlışlıkla 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eski_nesil -- 15 Eylül 2021; 15:52:54 >
  • Zorlama bir son sezon .Diziyi tadına bitirmeyi beceremediler …

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 17 Eylül 2021; 17:29:40 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ry4n kullanıcısına yanıt

İzleyeceğim hocam aklımda. Uygun zamanda bırakmam izlemeden.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Supernatural'da ki göndermeyi hatırlayamadım hocam valla. Lucifer son sezonda bitirdim ama dikkatimi çekmedi gönderme. Hangi bölüm ve sahnede?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 18 Eylül 2021; 2:42:51 >
  • Son yazmak için son yazmışlar diziye resmen. 5. sezonda bitseydi yine anlardım. Lucifer defteri de böylece kapandı.

• fenah2007 kullanıcısına yanıt

Spoiler,

Supernatural 11×10 “The Devil in the Details bölümünde bir olaydan sonra Lucifer a soruyorlar bundan sonra ne yapacaksın diye belki Los Angeles a taşınıp polise yardım ederim diyor. Supernatural de parmak siklatip bir yerden bir yere ışınlanma gibi gidiyorlar ya lucifer in 6. Sezonunda ışınlama ışınlama diye soruyorlar lucifer da siz işinlanmanin var olduğuna mi inanıyorsunuz işler böyle yürümüyor diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 18 Eylül 2021; 5:46:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir diziyi daha bitirdik , dizi vaad ettiklerini veriyor fazlasını değil , son sezon baya hoşuma gitti benim finalde beklentimi karşıladı , hoş bitiriş olmuş :) ,
    kısaca tilkinin dönüp dolaşıp gideceği yer kürkçü dükkanı oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beckonn -- 17 Ekim 2021; 22:59:57 >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam eyw iyi bilgiler.

• Bazı bölümler gereksiz senaryo uzatmalarından sıksa da genel olarak güzel diziydi. En çok son sezonu beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canadiens -- 29 Eylül 2021; 0:53:36 >
  • Ben son sezonu, özellikle finalini kötü buldum. Saçma bir final oldu bence.

• cidden iyi dizi bende yeni başladım

• ilk 3 sezonu yağ gibi akan, 4. sezonda son mu derken 5. sezon ile iyice s... sıvayan dizi olmuştur. (covid kaynaklı olabilir)

• 5 yıldır izliyodum, nihayet bitirdim. İlk 3 sezon sanki çok daha iyiydi

• Demek ki sorun bende değil dizideymiş. İlk 3 sezonu günde 3 er gölümle büyük bir keyifle izlerken 4 eh işte 5 biraz atlata atlata 6.sezonda ise sırf finali göreyim diye izledim. Efsane olabilecekken (komedi tarafında) bazı konularda saçmalamaları yüzünden heder olmuş.

• Diziyi ben de bitirebildim. Herkesin soyledigi gibi ilk 3 sezon daha iyiydi.

Spoiler,

Sonlara dogru cok mistik olaylara dondu dizi. Son sezonda kizi gelip diziyi "aslinda buyuk amac icin kendilerini feda ettiler" falana bagladilar. Daha iyi olabilirdi. Ek olarak son sezonda Trixie'yi iyice geri plana attilar, gercegi bile ogrenmedi.

Genel potansiyeli yuksek bir diziydi. Tom Ellis karakteri cok iyi oturttu bence. Lauren German ile iyi partner oldular.

Bitmesine uzuldum, sevdigim bir diziydi.

Ayrica detayli bilmiyorum ama dc evrenindeki guclerine gore burada Lucifer cok zayif kaliyor galiba. Tamam tarz acisindan cok guclu bir Lucifer belki uygun olmazdi ama bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 1 Şubat 2023; 2:59:7 >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.