Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
19
Favori
37.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fragman baya leş Devil cok basit olmus yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl beceriyorlar anlamıyorum bölümleri sızdırmayı Pek beğenen olmamış zaten altyazı gelsin bakalım bi.
  • Lucifer denince aklıma hemen Pellegrino geliyor.
  • İlk bölüm güzeldi, başrol başarılı. 4-5 bölüm sonra yorum yapılabilir dizi hakkında ama şimdilik idare eder gözüküyor.
  • Lucifer ı Supernatural daki Lucifer oynasaydı kesinlikle izlerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commander -- 12 Ağustos 2015; 2:49:24 >
  • İlk bölümü izledim oldukça eğlenceli olmul özellikle hookers muhabbeti güldürdü ama o göz değişimi sahnesi leş gibiydi daha iyi olabilirdi sanırım ayrıca son sahnede Lucifer'in atarlandıkdan sonra kanat çıkardığında hafif korkmasıda saçma olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Lucifer ı Supernatural daki Lucifer oynasaydı kesinlikle izlerdim.

Başrol oyuncusu(lucifer) kesinlikle çok başarılı. İzlemenizi tavsiye ederim..

İlk bölüm gayet güzeldi.Vaktin nasıl geçtiğini anlamadım. Lucifer'in aksanını çok beğendim. The originalstaki klaus'u andırdı bana :D Güzel dizi izlenir.
  • Fragmanı izlerken sıkıldım. İptal geliyor.

• Diziyi izlemedim henüz, ama fragmana baktım. Lucifer'în neden İngiliz aksanıyla konuştuğunu izah edebilecek biri var mı?
  • dizi mükemmel olmuş imdb puanı 9.0 iptal geliyor diye yorum yapanlar gitsin akasya durağı falan izlesin
  • 9,0 demişsin sadece 134 kişi oy vermiş.
  • Sevdiği diziye kötü yorum gelince "Gidin Akasya Durağı izleyin .s.s" diyenlerede hastayım.
  • Güzel eğlenceli olmuş Constantine gibi. Ama polise yardım eden şeytan olayı biraz saçma olmuş sanki
  • Karakter mükemmel oynuyor, beğendim. Senaryoya falan birşey demiyorum çizgi romanları da okumadım. Çoğu insanda benim gibi ilk kez tanışır bu karakterle beğenileceğini düşünüyorum
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt

• 134 kişi puan vermiş gidip 1 versem yeri öper o puan

• ilk bölüm iyiydi ben beğendim
  • Başroldeki eleman çok iyi ya. Aksanına bayıldım. Sıkılmadan keyifle izledim.Takipteyiz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.