Şimdi Ara

Logitech Rumble Gamepad F510 Kullananlar Klubü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
5
Favori
15.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siparişi verdikten 1 gün sonra email adresime gelen mesaj : ''Siparişiniz iptal edilmiştir.'' Arayıp sebebini sordum : '' Stokta yokmuş !

Nasıl olur dedim , sitenizde stokta var gözüküyor dedim , hatta kredi kartına tek çekim yaptım dedim , kalmamış dediler.

Anlaşılan bir güç benim bu kolu alıp da mağdur olmamı istemiyor
  • Bulamıyoruz hiçbir yerde, F710'da almak istemiyorum. Pil falan uğraşmak istemiyorum.

F310 hakkında düşünceleriniz nedir, ya da başka önerebileceğiniz başka ürünler var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ncdtkrts kullanıcısına yanıt
    Aynı ürünün (f510) titreşimsizi, F310. Dolayısıyla alınır. Titreşim de o kadar elzem birşey değil. Çoğu oyunda gereksiz bile, bence..

http://www.bimeks.com.tr/urun/115386/logitech-f510-titresimli-gamepad-940-000114-.aspx#dealers

adreste sadece 2 yerde teşir ürünü kaldığını söylüyor(kutusu açılmış). Gidip kontrol edilip alınabilir.
    biri konya biri istanbul anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Geo

Aynı ürünün (f510) titreşimsizi, F310. Dolayısıyla alınır. Titreşim de o kadar elzem birşey değil. Çoğu oyunda gereksiz bile, bence..

http://www.bimeks.com.tr/urun/115386/logitech-f510-titresimli-gamepad-940-000114-.aspx#dealers

adreste sadece 2 yerde teşir ürünü kaldığını söylüyor(kutusu açılmış). Gidip kontrol edilip alınabilir.
    biri konya biri istanbul anladığım kadarıyla.

Titreşimi sıkıntı etmiyorum zaten. Sadece F510'da kauçuk gibi bir malzeme kullanılmış daha rahat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ncdtkrts kullanıcısına yanıt
    Bende F510 var, çok da memnunum. bulsam yenisini alırım. Ancak sanırım firma, maliyet ve satış değerleri arasında dengesizlik buldu, sürümü kaldırdı.

F710: Titreşim, Kablosuz, Beyaz renk
    F510: Titreşim
    F310: -

Baz ürün 310, gerisi özellik farkı (yukarıdaki). Kullanılan malzeme de aynı. yeni serinin-2014-2015- malzemesini değiştirdiyseler bilmem.

http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/f310-gamepad
    http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/f710-wireless-gamepad

• quote:

Bende F510 var, çok da memnunum. bulsam yenisini alırım. Ancak sanırım firma, maliyet ve satış değerleri arasında dengesizlik buldu, sürümü kaldırdı.

F710: Titreşim, Kablosuz, Beyaz renk
    F510: Titreşim
    F310: -

Baz ürün 310, gerisi özellik farkı (yukarıdaki). Kullanılan malzeme de aynı. yeni serinin-2014-2015- malzemesini değiştirdiyseler bilmem.

http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/f310-gamepad
    http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/f710-wireless-gamepad

Dediğim fiziksel farkı o kaucuk malzeme sanırım. Bende bulsam alacam ama yok o yüzden mecbur F310 alacaz galiba.

• Arkadaşlar merhabalar.. 1,5 sene önce Pc'de oyun oynamak için aldiğim F310 ve F510 Joysticklerimi Hala sorunsuz paşalar misler gibi kullaniyorum ve aşirida memnunum valla bugun bozulsa Hemen gider yenisini alirim o derece seviyorum F510'u....

Benim sormak istediğim şey F510'ün orta tuşunun özelliği nedir ? Logitech logosu olan bir tuş var ve basilabiliyor.. Sadece PC'de kullandiğim için başka bi yerde falan deneyip test edemedim.. Ne işe yariyor o tuş hep merak ettim ama öğrenemedim bu zamana kadar, konuyu görmüşken sorayim ? PS3 için Falan mi, Ps3'de ve Xbox'da çalişiyor mu ki bizim bu Joystickler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 24 Kasım 2014; 9:31:11 >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Log. logolu tuş, klavuzda guide veya Home tuşu olarak geçiyor. Yani Bazı oyunlarda işe yarar bazılarında alakasızdır.

FPS oynuyorsan Home tuşu direkt bakmaya- bakış açını default hale getirmeye, ortalamaya, kafayı dik tutmaya- yarar. Veya GTA da araba içindeyken haritaya geçiyor -guide- olabilir. Oynadım ama çok oldu hatırlamıyorum. Fifada vb işe yaramadığı için elim o tuşa gitmiyor. İlk aldığımda denemiştim.

Xinput ve Dinput ise Windows sürümüyle alakalı. Eski sürümler için D-Dinput kullanmayı diğer durumlarda X-Xinput kullanmayı önermişler.
    Konsollar için bir durum söz konusu değil ancak aparatlarla mümkün oluyor olabilir.

Konsolların girişleri usb ise denenebilir. En kotüsü kolu görmez...

Ekleme: Daha evvel Dinput ile diğer konsollara uymlu hale getirilebileceğini okumuştum bir yerden ancak sitesinde bahsetmiyor. Belki XBOX o da işletim sistemi sebebiyle olabilri. Ancak sanmıyorum. Microsoft kendisi kendi markası kontrolör satmak varken niye açsın diğerlerine. Bu tip ürünlerin en çok para getirdiği unsur yan elemanlerı, yedek parçaları, oyun dvdleri vs.dir. O işe girmezler. Sony içinde geçerli bunlar. 3 ayda bir yeni kol satabileceklerken neden başkasına bu imkanı versinler!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür Geo -- 24 Kasım 2014; 11:28:29 >

• quote:

Log. logolu tuş, klavuzda guide veya Home tuşu olarak geçiyor. Yani Bazı oyunlarda işe yarar bazılarında alakasızdır.

FPS oynuyorsan Home tuşu direkt bakmaya- bakış açını default hale getirmeye, ortalamaya, kafayı dik tutmaya- yarar. Veya GTA da araba içindeyken haritaya geçiyor -guide- olabilir. Oynadım ama çok oldu hatırlamıyorum. Fifada vb işe yaramadığı için elim o tuşa gitmiyor. İlk aldığımda denemiştim.

Xinput ve Dinput ise Windows sürümüyle alakalı. Eski sürümler için D-Dinput kullanmayı diğer durumlarda X-Xinput kullanmayı önermişler.
    Konsollar için bir durum söz konusu değil ancak aparatlarla mümkün oluyor olabilir.

Konsolların girişleri usb ise denenebilir. En kotüsü kolu görmez...

Ekleme: Daha evvel Dinput ile diğer konsollara uymlu hale getirilebileceğini okumuştum bir yerden ancak sitesinde bahsetmiyor. Belki XBOX o da işletim sistemi sebebiyle olabilri. Ancak sanmıyorum. Microsoft kendisi kendi markası kontrolör satmak varken niye açsın diğerlerine. Bu tip ürünlerin en çok para getirdiği unsur yan elemanlerı, yedek parçaları, oyun dvdleri vs.dir. O işe girmezler. Sony içinde geçerli bunlar. 3 ayda bir yeni kol satabileceklerken neden başkasına bu imkanı versinler!?

Bilgilendirme için teşekkürler.. Ben Joystickleri sadece Pc'de Fifa oynarken kullandiğim için başka oyunlarda veya çalişiyosa konsolda hiç denemedim.. Yillardirda merak ederdim sayenizde öğrendim.. İnternette PS3 ile de çaliştiğini falan yazmişlardi bi kaç yerde ama dediğim gibi hiç denemedim bilmiyorum..

• Vayy bee.. Önceki yorumlarda bana ait dün başima gelen bişiyi anlatayim.. Arkadaşlar uzun zamandir fifa oynamiyodum, Zaten F510'uda sadece fifa oynarken kullaniyodum.. Joystick'i pc'e taktim ama bi türlü çalişmadi.. Yere falanda düşmedi durduğu yerde nasil olduysa bozulmuş.. Acaba Pc'den mi kaynaklaniyo diye kardeşi F310'u taktim şaak diye çalişti ama F510 bi türlü çalişmadi.. Acayip üzüldüm valla Güzelim F510 olduğu yerde bozulmasi, uzun zamandirda Sadece F510 kullandiğim için acayip üzüldüm.. Önceki yorumlarimda da dediğim gibi Bozulursa gider yine F510 alirim demiştim demesine ama HİÇ Bİ YERDE Yok ! Logitech salak saçma şekilde F510'u artik ne üretiyo nede satişini yapmiyomuş galiba Hiç bi yerde yok ki gidip alayim.. F710 almayi Kesinlikle istemiyorum wireless'in sorunlu olmasi, Pil derdi falan beni iyice uzaklaştirdi..... Şimdi Mecburen başka Joystick almak zorunda kalicam ama ne alayim bilmiyorum Adam akilli bi F510'umuz vardi o da gitti.. Eğer satan bi yer bulursam Kesin alicam.

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    Ben bugün F310u gördüm bi yerde,
    Yandan gülümsedi, diyordu "AL BENİ, AL BENİ"
    kaçtım gittim oradan
    Kulaklarımda kaldı dediği AL BENİ...

Manide anlattığım üzere alırsam F310 alırım. Titreşim hariç aynı fiyatı da iyi (70 tl falan galaiba)...

Saygılar sevgiler...
  • quote:

Ben bugün F310u gördüm bi yerde,
    Yandan gülümsedi, diyordu "AL BENİ, AL BENİ"
    kaçtım gittim oradan
    Kulaklarımda kaldı dediği AL BENİ...

Manide anlattığım üzere alırsam F310 alırım. Titreşim hariç aynı fiyatı da iyi (70 tl falan galaiba)...

Saygılar sevgiler...

Bende zaten F310 var F310'u sevmediğim için kullanmiyorum.. F510 Aralarinda en iyisiydi..
  • guncel
  • F310 var bende de konuda 510 diyor ama neyse yazayım genede sonuçta aynısı hemen hemen.

Fifa da 1.500 maç yaptım koşu tuşu bozuldu. 6 7 ay oldu..
  • XBOX 360 Kablolu kumanda aldım, F510 bulamamıştım, satıştan kaldırmış Logitech.
  • kaç yıl oldu hala banamısın demiyor gerçi son yıl pek kullanamadım ama günde en az 12 saat oyun oynadığım uzun dönemler olmuştu. bundan sonra logitech kulaklıkda aldım ve bu marka kalitesini bozmadığı sürece her ürününü alacağım.
  • F510 gibi bir ürünü neden piyasadan kaldırırsınız ben titreşim istiyorum ama kablosuz istemiyorum!
    ayrıca logitech hala akıllı telefonlar için bluetooth destekli bir gamepad yapmadı bu firmanın nasıl bir kafası var neyin kafasını yaşıyorlar anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trollofdh

F510 gibi bir ürünü neden piyasadan kaldırırsınız ben titreşim istiyorum ama kablosuz istemiyorum!
    ayrıca logitech hala akıllı telefonlar için bluetooth destekli bir gamepad yapmadı bu firmanın nasıl bir kafası var neyin kafasını yaşıyorlar anlamıyorum.

Kesinlikle katılıyorum ve zamanında iyi ki almışım diyorum. Tamam belki Xbox One kontrolcüsü seviyesinde bir ürün değil ama F710'un kablosuz kullanımdaki sorunlarıyla uğraşmıyorsunuz ve F310'da bulunmayan titreşim özelliğine sahip oluyorsunuz. Üretimden kaldırılmaması gereken bir üründü.
  • Bugün oyun oynarken kablosu gitti. Daha ilk aldığım gün gözüme takılmıştı, kutusunda kablonun tam giriş yeri bayağı gerili duruyordu, korktuğum başıma geldi. Oradan kırılmış, elimi sürünce geliyor bırakınca tekrar kopuyor bağlantı. Yaptırmaya kalksam anlayan var mıdır bilmem, sıfırını alayım dedim hiçbir mağazalarda satışını görmedim. Kablosuz da sevmiyorum, 310 oyuncak gibi duruyor, ayrıca oyunlarda titreşimin şiddeti gerçekliği biraz daha hissettiriyordu. Kablo yüzünden çöpe gitmese kaç yıllık emektar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Bugün oyun oynarken kablosu gitti. Daha ilk aldığım gün gözüme takılmıştı, kutusunda kablonun tam giriş yeri bayağı gerili duruyordu, korktuğum başıma geldi. Oradan kırılmış, elimi sürünce geliyor bırakınca tekrar kopuyor bağlantı. Yaptırmaya kalksam anlayan var mıdır bilmem, sıfırını alayım dedim hiçbir mağazalarda satışını görmedim. Kablosuz da sevmiyorum, 310 oyuncak gibi duruyor, ayrıca oyunlarda titreşimin şiddeti gerçekliği biraz daha hissettiriyordu. Kablo yüzünden çöpe gitmese kaç yıllık emektar...

Benim F510 bozulduktan sonra zaman içerisinde mecburiyetten 2 tane F710 aldim ve ikiside bozulunca lanet edip bi daha almadim, PC'de de Fifayi falan oynamayi biraktim bu yüzden..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.