Şimdi Ara

Logitech Rumble Gamepad F510 Kullananlar Klubü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
5
Favori
15.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samtiger

quote:

Orijinalden alıntı: achellias

En az 3 yıldır kullanıyorum Allaha şükür tek sıkıntısı çıkmadı.
    Sorun yaşayan arkadaşlar biraz şanssızlar mı acaba?
    2 kişilik pes2013 oynamak için 1 adet daha aynısından alacağım en kısa zamanda.
    İndirime girmesini bekliyorun.

hocam biliyorum burası 510 konusu ama ben 710u almak istiyorum malum kablolarla uğraşmamak için çünki çok çabuk sıyrıklar yapıyorm kablolu dayanmıyor bana.. 710 kullandınmı hangisini daha cok tavsiye edersin

Malesef hocam 710 kullanmadım.
    Bende aslında 2si arasında tercih yapmakta kararsızım.
    Forumda 710 konusunu biraz okudum, şikayet sanırım çok varmış(donma-takılma-bağlantı kopması) o yüzden 710 da biraz kararsız kaldım bende.
    Sanırım biraz da ağırmış cihaz.

510 dediğim gibi ben 3 yıldır aynı joystciki kullanıyorum.Temiz kullandığım için hiç bir sorun çıkmadı.Tavsiye ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

quote:

En az 3 yıldır kullanıyorum Allaha şükür tek sıkıntısı çıkmadı.
    Sorun yaşayan arkadaşlar biraz şanssızlar mı acaba?
    2 kişilik pes2013 oynamak için 1 adet daha aynısından alacağım en kısa zamanda.
    İndirime girmesini bekliyorun.

hocam biliyorum burası 510 konusu ama ben 710u almak istiyorum malum kablolarla uğraşmamak için çünki çok çabuk sıyrıklar yapıyorm kablolu dayanmıyor bana.. 710 kullandınmı hangisini daha cok tavsiye edersin

Malesef hocam 710 kullanmadım.
    Bende aslında 2si arasında tercih yapmakta kararsızım.
    Forumda 710 konusunu biraz okudum, şikayet sanırım çok varmış(donma-takılma-bağlantı kopması) o yüzden 710 da biraz kararsız kaldım bende.
    Sanırım biraz da ağırmış cihaz.

510 dediğim gibi ben 3 yıldır aynı joystciki kullanıyorum.Temiz kullandığım için hiç bir sorun çıkmadı.Tavsiye ederim.

hocam artık cok geç 1 saat önce felan aldım 710u:) şimdi denycem bakalm

• 2 yıldır kullanıyorum.Çok memnunum sadece kablosuz olmasını isterdim.Bilgisayarımın konumu yüzünden kablosu deforme oldu.Bantla falan bağladım orayı bir değişik duruyor.
  • bende konuyu açtığımdan beri kullanıyorum 1.5yılı geçti 30 küsürlere almıştım bilseydim 1 tane daha alırdım. F710a gelince onun konusunda çok fazla mesaj var okuyup karar verin. F510un kablosu var kullanışsız gelebilir fakat kablosuz alıp sorunlarla uğraşmaktansa 1.5 yıldır tek sorun yaşamadığım gamepad bana daha maku geliyor hem fiyat hem performans açısından. Birde mouse klavye alıcısı vs gibi başka alıcılarda var hangi frekanslarda çalışıyorlar bilmiyorum ama yakın olursa etkileyebilir birbirlerini.
  • RT tuşu sorunu var benin gamepad'de. Basılı kalıyor. Fifa 13'te kaleciye pas atmaya korkar hale geldim. Top gelince bacaklarını açıyor oyuncular. Araştırdım, bu sorunu yaşayan bayağı bir kişi varmış.
  • arkadaşlar yıllardır dual shock kullanıyorum bu gamepede geçsem skınıtı olurmu alışma açısından

piyasada ps2 joystik yok ps2 ile birlikte satanlarda ayrıca satmak istemiyor

ps3 joystik alıp usb ps2 çeviri ile 1 adet ps2 joystik bağlasam ve ps3 joystiğide tanıtıp pc de kullansam pesde karşılıklı oynayabilirmiyim

ayni ps2 ve ps3 joystik karşılıklı olarak pc de kullanılabilir mi ?

Logitech Rumble Gamepad F510 Kullananlar Klubü

bende buna benzer bir gameped var ama elde duruşu kaba ve tuşlar sert bunun için başka gameped arayışındayım f510 bunun gibi olacaksa gerek yok diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_67 -- 28 Ağustos 2013; 12:10:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

RT tuşu sorunu var benin gamepad'de. Basılı kalıyor. Fifa 13'te kaleciye pas atmaya korkar hale geldim. Top gelince bacaklarını açıyor oyuncular. Araştırdım, bu sorunu yaşayan bayağı bir kişi varmış.

Sorma bende de A tuşu ve yine fifa. Tuş kombinasyonunu değiştirdim ama tamir ettirmek istiyorum. Daha bir sene de olmadı alalı. Bunun dışında en rahat ettiğim game pad oldu.

Kablosuz falan da denedim ama kabloludan şaşmamak lazım gerekirse çoklu USB ile uzatılır falan.

Black_67 arkadaş, alışmak bir kenara rahat edersin. Eziyet ediyormuşum kendime durumuna çok geçmeden gelirsin.

Kendim açıp bakayım diyorum tuş takılmasına ancak sizin fikirlerinizi bekliyorum...

NOT: Yahu amma garip bir klüpmüş bu ve ben farkında bile olmadan üyeymişim!:)

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

RT tuşu sorunu var benin gamepad'de. Basılı kalıyor. Fifa 13'te kaleciye pas atmaya korkar hale geldim. Top gelince bacaklarını açıyor oyuncular. Araştırdım, bu sorunu yaşayan bayağı bir kişi varmış.

aynı sorun benim lt tuşunda var ya.
  • Selam arkadaşlar

Logitech f510 rt problemi yaşıyorum. Rt tuşu kendi kendine çalışıyor. Nba 2k14 oynarken Rt tuşu basmasam bile çalışıyor.

Bugün servisten geldi sağlam demişler hiç bir sorun yok demişler ; fakat sorun devam ediyor.

Bir daha bu modeli kullanmayacağıma yemin ettim.

Rt tuşu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı ? varsa nasıl çözdünüz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasoy -- 28 Kasım 2013; 21:58:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasoy

Selam arkadaşlar

Logitech f510 rt problemi yaşıyorum. Rt tuşu kendi kendine çalışıyor. Nba 2k14 oynarken Rt tuşu basmasam bile çalışıyor.

Bugün servisten geldi sağlam demişler hiç bir sorun yok demişler ; fakat sorun devam ediyor.

Bir daha bu modeli kullanmayacağıma yemin ettim.

Rt tuşu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı ? varsa nasıl çözdünüz ?

f710'da da benzer sorunlar varmış. Kürdan yöntemi tavsiye edilmiş

quote:

benim sorun geçti.Tuşun üstündeki boşlugu kürdan la biraz karıştırınca sorun biraz geçiyordu sonradan yine aynısı oluyordu.Zamanla tamamen geçti

http://forum.donanimhaber.com/m_43848843/mpage_21/f_/key_//tm.htm#msglink_64078808

Bende de f510 var, rt tuşuna bastıktan sonra sert bir şekilde bırakıyorum o tuşu, öyle öyle kullanıyorum. Yoksa her şut plase, kaleciye geri pas tehlikeli, orta açmak imkansız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 28 Kasım 2013; 22:54:35 >

• Ben az önce Şikayet var. com'a durumu anlatıp başvuruda bulundum ayrıca Logitech ve Penta'ya email attım. Sorunum çözülmez ise Tüketici hakem heyetine gideceğim.

Sonuçta enayi değiliz para kolay kazanılmıyor.

Dostum sen neden hakkını arayıp şikayette bulunmuyorsun ?

Şikayetvar.com : http://www.sikayetvar.com/

Tüketici hakem heyeti : https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/gir?kurumId=673CjiG3yQ

Logitech : http://www.logitech.com/tr-tr/support/support-contactus

Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş. : http://www.penta.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasoy -- 28 Kasım 2013; 23:54:53 >

• E-postayı ingilizce mi attınız? Ben de atayım bir eposta o zaman.
  • Dil seçeneklerinden ülkeyi Türkiye yap dili de Türkçe yap , ben Türkçe yolladım.

Bu yabancılar müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar, bizim arkadaş Logitech'in sitesine e-mail attı ve sorunu kısa sürede çözüldü.

Bizimkiler gibi sorunlu Gamepad'i sağlam deyip geri yollamıyorlar en azından.

Dostum ''Şikayetvar.com'a mutlaka başvuru da bulun. Benim ev telefonu cızırtı yapıyordu defalarca aramama rağmen sorun çözülmedi.
    Şikayetvar.com'a başvuruda bulundum bir kaç gün içinde sorun çözüldü.

Yarında Logitech fimasının Türkiye temsilciliğini telefonla arayacağım, sorunumun çözülmemesi halinde Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağımı bildireceğim.

Aslında Tüketici hakem heyetine online başvuruda bulundum ; fakat forma ıslak imza atıp Kaymakamlığa gidip onaylatmam gerekiyormuş.

1 hafta içinde sorunum çözülmez ise ıslak imzayı atıp Kaymakamlığa gideceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasoy -- 28 Kasım 2013; 23:48:03 >

• Cevap geldi.

Logitech Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

RT tusunun hassasligi ve tuslarin takilmasi butun oyunlardami gozukuyor yada sadece belirli oyunlardami? Eger butun oyunlarda sorun gozukuyorsa, sizden ricam mumkunse baska bir bilgisayarda denemeniz. Eger sorun devam ediyorsa lutfen ürünün tamamını gerekli belgelerle beraber, ürünü satın aldığınız yere veya garanti belgesinde adı geçen yetkili Logitech Distribütörüne iade etmeniz gerekecek. Garanti şartlarından yararlanabilmeniz için iadesi gerekenler:

- Ürünün tamamı
    - Ürünün garanti belgesi (Mersa, Logosoft veya Penta imzalı)
    - Ürünün faturası

Gerekli belge eksikliği durumunda distribütörden ücret karşılığı bakım talep edilebilir :

- Penta Bilgisayar : 0216 528 00 00
    Lutfen sonucu bana bildiriniz.

İstediği bütün belgeler elimde mevcut. (logosoft garantili; hizlial.com.) Gamepad'i de 31.10.2012'de almıştım. Garantisi daha bitmedi. Fakat bu RT tuşu sorunu kronik hale gelen bir sorun olmuş logitech marka gamepadlerde. Ne değişecek garantiye versem?

https://eksisozluk.com/logitech-rumble-gamepad-f510--3195099
    http://forum.donanimhaber.com/m_68436143/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 29 Kasım 2013; 13:41:40 >

• Ben tekrar gönderiyorum servise
  • Cuma günü servise verdim bakalım ne olacak ?
  • Bu kolu nerden nasıl satın Alabilirim aceba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de bu kol var 2 yıldır çok güzel her oyunda sorunsuz oynuyordum..Şuan x tuşu problemi yaşıyorum peste pres yaparken çokca abandığım için düğme arada takılıyor.her bastığımda şlap şlap diye ses geliyor sinirimi bozuyor.Galiba yenisini alacam.Ama ne hikmetse ben 62tl ye goldd an almıstım suan 90tl en ucuz satan yerde 75 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasoy

Cuma günü servise verdim bakalım ne olacak ?

Ne yaptınız, servisten geldi mi ürün?
  • Evet çarşamba akşamı geldi geri yollamışlar sağlam diye ; fakat bu sefer gerçekten sorun yok canavar gibi çalışıyor şu an.

Bir şey dikkatimi çekti,'' normalde denetim masasında aygıtlar ve yazıcılar kısmında kol ''Xbox controller'' olarak gözükürdü şimdi ise '' Rumble gamepad F510'' olarak gözüküyor . Ayrıca kolu pc'ye takar takmaz aygıt yazılımı yükleniyor derdi şimdi ise hiçbir şey yüklenmedi buna rağmen pc kolu otomatik tanıdı . Sanırım yazılımı değiştirmişler.

Arkadaşlar size tavsiyem haklı iseniz mutlaka hakkınız arayın , Bence Logitech Rumble gamepad F510 kolda sorun yaşayan herkes servise göndersin. ( Yaşadığım sorunu bir kağıda ayrıntılı olarak yazıp kutunun içine koymuştum.)

Logitech Rumble Gamepad F510 Kullananlar Klubü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasoy -- 13 Aralık 2013; 2:36:51 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.