Şimdi Ara

Logitech G305 299 TL Logitech G603 449 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
3
Favori
14.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

gaming.gen.tr
    Logitech G305 Lightspeed Wireless Gaming Mouse - Gaming.Gen.TR
    https://www.gaming.gen.tr/urun/3828/logitech-g305-lightspeed-wireless-gaming-mouse/

Logitech G603 449 TL

gaming.gen.tr
    Logitech G603 Kablosuz Gaming Mouse - Gaming.Gen.TR
    https://www.gaming.gen.tr/urun/3945/logitech-g603-kablosuz-gaming-mouse/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 19 Mart 2022; 21:33:16 >

• Logitech'i çok iyi sananlar umarım bir gün gerçekten sağlam ekipman kullanma şansını yakalar da olayı anlar, aynı süreçten bende geçtim çünkü :) sonra logi'nin o ucuz kliklerine katlanamaz hale geldim. bitmek bilmeyen kronik sorunları, tasarım özürlü çok fazla modeli olması, malzeme kalitesinin vasat olması vs... G900 Chaos bile kullandım yok yapamıyor gaming olayı Logi'nin işi değil, sırf para var diye sonradan girince böyle oluyor maalesef. Asıl işi gaming ekipman yapmak olan firmaların ürünlerine bakın, daha eline alır almaz farkı anlıyorsun. (Corsair'in klavyeleri de bana göre bu işte bir istisnadır)

edit: o zaman yan işi diyelim çünkü bende logiyi en eski logosundan bilirim, sanıyorum ki çoğumuz markayı ofis ürünleriyle tanıdı, ona zaten laf söylemiyorum.
  • İyı fiyat, yararlı paylaşım. Emeğinize sağlık. Umarım arkadaşlara faydalı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş nasıl bitirdiler hemen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • logitech g102 kullanıyorum mousenin kablosundan rahatsız mıyım diye kabloya bakıp düşünürken stok bitti , teşekkürler sıcak fırsatlar :D

• wc ye gittim geldim kendim alamadım yavaş olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 19 Mart 2022; 19:55:5 >
  • 45dk dır stokta alayım almayayım diye çok ikilemde kaldım en son bitmiş rahatladım valla hiç ihtiyacım yokken alacaktım  

• RTX3080Ti kullanıcısına yanıt

o zaman murdar edelim 

• Stok bitti zannedip vazgeçmeyin arkadaşlar. Ara ara stokları güncelliyorlar, bende an itibari ile stokta gözüküyor. Yine kontrol edin. Haber içinde teşekkürler. Güzel fırsat.

• bjkyener kullanıcısına yanıt

Bak tekrar girmiş, ödeme ekranına kadar geldim yine almadım  

Bitirin arkadaş şunu  

• Tekrar stoğa girmiş

• 249 tl

gaming.gen.tr
    Logitech G402 Hyperion Fury Gaming Mouse (910-004068) - Gaming.Gen.TR
    https://www.gaming.gen.tr/urun/101300/logitech-g402-hyperion-fury-gaming-mouse/
  • bjkyenerin paylaştığı bir fırsattan yararlanacağım hiç aklıma gelmezdi, kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

• 2 adet Razer Deathadder V2 Mini Mouse 318 tl verdikten sonra G305 299 tl verince kazık yemiş gibi oluyor insan  

• bu cihaz için şarjlı aaa pil önerisi olan var mı?

• 150 lira daha verip g603 alınabilir. bu mouse 1 yıl kullanım sonrası kenarlarından sıkınca içeriye göçüyor, gıcırdıyor. g603 hem tek hem çift pille çalışıyor ayrıca bt özelliği var.

• Bluetooth mu bt dediğiniz hocam? Bende öyle bir mouse arıyordum biraz ebat olarak büyük gibi ama o özelliği varsa daha mantıklı geldi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mesajınızı görünce bundan sipariş geçtim. bu özellikteki mouse'u arıyordum orada görememiştim hem Mac hem Windows kullananlar için çok daha mantıklı, 1ms Lightspeed + Hero sensör. 305'de Hero sensör yoktu. onu iade ederim artık

• Switch kalitesi nasildir arkadaslar? Zamanla tiklamama/cift tiklama gibi sikayetler oluyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sunsetz kullanıcısına yanıt

G305'de hero sensör kullanıyor hocam.

Logitech G305 Lightspeed Kablosuz Oyun Mouse'u

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.