Şimdi Ara

Logitech G305 299 TL Logitech G603 449 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
3
Favori
14.668
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biri ergo ve büyük bir mouse.

Biri ambidextrous ve küçük bir mouse.

Yani birbiryle alakası olmayan bambaşka ürünler, elma ile armutu kıyaslamak gibi. Mouse seçerken ilk başta yapmanız gereken ergo mu istiyorsun ambidextrous mu istiyorsun ona göre karar verilir. Atıyorum Ergo istiyorsan doğal olarak tüm ambidextrous ürünler elenir.

Gerçi ne olursa olsun 2022 yılında hiçbir şekilde 94gr ürün almam, o yüzden benim için g702 direkt eleniyor. Competitive bir fps oyuncusunun gözünden değerlendiriyorum.

MMORPG filan oynuyorsanız zaten çok tuşlu, macro yazılımı vs. kullanışlı olan ürünler tercih edilir.

Yani ilk başta önceliklerinizi belirlemelisiniz ve aynı kategoride ki ürünleri kıyaslamalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 20 Mart 2022; 17:41:5 >
  • f710 stok geldi aldım. stok gelince mail at demiştim göndermedi :d

stok olmadığı istedikleri şeyi alamayanlar arada sırada f5 çaksın ne alaka bilmiyorum ama geliyor stok..

inş sitenin kodları güzel yazmışlardır, stok gidip geliyor yarın bir bakacaklar 20 stok olan fare 50 tane satılmış olabilir Logitech G305  299 TL   Logitech G603  449 TL 

Bu arada 1000TL ye 144 hz ye 1080p monitör gelmiş sanırsam kaçırmışız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 20 Mart 2022; 17:52:38 >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Uzun bir süredir (+5 yıl) G700S kullaniyorum yani ergo bir mouse. Ambidextrous a alışıp alışamayacağımı kestiremiyorum bu ayrımı yapabilmek için alıp denemem gerekiyor sanırım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Şuanda yeterli param olmadığı için pas geçmek durumundayım hocam. Yoksa dediğiniz gibi güzel fiyat gerçekten.

Tekrardan çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Forumda yardımsever insanların kaldığını görmek de güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • g333’te de stok bittikten sonra yenilenme olmuş muydu acaba?

• Omara kullanıcısına yanıt
    Ben bugun 10:55 alabildim stok yoktu o saate kadar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yaaani dostlar bu click/scroll kroniğine sahip olmayan, bu fiyata mouse önerisi varmı, herkes konuşmuş ama ortada F/P model sunulmamış..

• sunsetz kullanıcısına yanıt

Şarj edilebilir pil konusunda Durcell'den uzak durmanızı tavsiye ederim.

Naçizane tavsiyem IKEA LADDA şarjlı piller. Japonyada Eneloop piller ile aynı fabrikada üretiliyor ve fiyat Eneloop ile kıyas edilemez. Tek kötü tarafı yaygın online perakende mağzalarında pek bulunmuyor. Yakınınızda IKEA var ise gidip bakın. 4'lü AA 1900 mah pili 69'a almıştım birkaç hafta önce. 2450 mah modeli de var, ama stokta yoktu o zaman. aaa versiyonu var. Şarj cihazı da var, ama kullanmadım. Ben Duracell CEF14 kullanıyorum, tatminkar.

• aerox benim bildiğim lod sorunu vardı. ayrıca sensör olarak geri kalıyor tercih edecekler dikkat etsin.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Hoparlörlerinde de leş gibi sıkıntılar var.

Kiminin güç kartı kronik yanıyor, kimisinin volume control potansiyometreleri hemen bozuluyor, kiminin kronik çınlaması var..

• Sadece rtingsden teknik değerlere bakıp fare önermeyin şurada. Aerox 3'ün malzeme kalitesi çok kötü. Malzemesi o kadar esnek ki cihazı oyun sırasında mousepadden kaldırıp geri koyduğunuzda dahi aşağıdaki dpi değiştirme tuşu rastgele aktif olabiliyor. Fareyi biraz sert tutunca çatır çatır esniyor. Bizim tek kelime kötü söz söyleyemeyen sponsorlu içeriklerden biraz çıkıp globaldeki incelemeleri biraz okuyun/dinleyin.

hangi markaları önerirsin hocam ?

• Çok indirim sayılmaz Normal olması gereken fiyat ama son günlerde artmış fiyatlar. ilgilenenlere

Logitech G305  299 TL   Logitech G603  449 TL
    Logitech G305  299 TL   Logitech G603  449 TLgaming.gen.tr
    ASUS 23,8" VG249Q TUF GAMING 1Ms 144Hz Full HD IPS FreeSync Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR
    https://www.gaming.gen.tr/urun/143121/asus-238-vg249q-tuf-gaming-1ms-144hz-full-hd-ips-freesync-gaming-monitor/

Logitech daha bir çok marka piyasa da yokken piyasa da olan en iyi gaming ekipmanlara sahip şirketti ve ürünleri aşırı kaliteliydi. Sonradan kaliteyi feci bozmuşlar, maalesef bende bir kaç kere deneme yanılma yöntemiyle bu durumu idrak ettim. Geçmişi iyi, şu an ki durumu ise vasat bir firma olarak tanımlanabilir.

• damn2u kullanıcısına yanıt

G910 klavyemin tuşları takılmaya başladı, g815 yolladılar eski klavyeyi almadılar

G pro wireless mouse switchleri arızalandı, yeni g pro yolladılar eski fareyi almadılar

G pro x superlight aldım, orta scrool arızalandı, yeni g pro x superlight yolladılar eskisini almadılar.

Yani ürünler ciddi ciddi hızlı bozuluyor fakat müşteri hizmetlerini sevebilirim. En azından zarar etmiyoruz :)

Bu arada fiyatlardan benim gibi kıllananlar oldu mu? Bazı ürünlerin fiyatları piyasanın bildiğiniz yarı fiyatı :D 1 tanesini havale ile aldım diğerleri kart ile. Yarın kargoya çıkmazsa sıkıntı büyük :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRHARMLESS -- 21 Mart 2022; 3:42:5 >
  • DRHARMLESS kullanıcısına yanıt

Merhaba,bu tür durumlarda nereden iletişime geçebiliriz ? Bende de mouse tarafında benzer sıkıntı var..

• Kargolanmış benimki

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt

bende paketlendi yazıyor simdi baktımda. dün site kk kabul etmediği için havale ile almıştım fakat takip no vs hiç bişey yok

• Benim G305 gelmiş arkadaşlar. Panik yapmayın. Cuma satın almıştım.

Logitech G305  299 TL   Logitech G603  449 TL
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    SMS ve mail ile bildirdiler bana

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.