Şimdi Ara

Logitech G305 299 TL Logitech G603 449 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
3
Favori
14.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün 603 ve 403 arasında kaldım. 403, 703ün kablolusu olarak geçtiğinden dolayı 403ü sipariş verdim ama acaba kablosuz mu diye aklım karışıyor. Elim büyük, güncel olarak 402 kullanıyorum o bile azıcık küçük kalıyor. 403 iptal edip 603 almalı mıyım? 403ü tam olarak mağazalarda bulup deneyemedim

402' nin duruşu;

Logitech G305  299 TL   Logitech G603  449 TL

603'ün duruşu

• Logitech'i çok iyi sananlar umarım bir gün gerçekten sağlam ekipman kullanma şansını yakalar da olayı anlar, aynı süreçten bende geçtim çünkü :) sonra logi'nin o ucuz kliklerine katlanamaz hale geldim. bitmek bilmeyen kronik sorunları, tasarım özürlü çok fazla modeli olması, malzeme kalitesinin vasat olması vs... G900 Chaos bile kullandım yok yapamıyor gaming olayı Logi'nin işi değil, sırf para var diye sonradan girince böyle oluyor maalesef. Asıl işi gaming ekipman yapmak olan firmaların ürünlerine bakın, daha eline alır almaz farkı anlıyorsun. (Corsair'in klavyeleri de bana göre bu işte bir istisnadır)

edit: o zaman yan işi diyelim çünkü bende logiyi en eski logosundan bilirim, sanıyorum ki çoğumuz markayı ofis ürünleriyle tanıdı, ona zaten laf söylemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Mart 2022; 13:51:28 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Hocam ürünler konusunda dediklerinize büyük oranda katılmakla beraber Logitech'e oyun sektörüne sonradan girdi demek biraz cahillik olur :) Oyuncu faresi adı altında ilk farelerini 2000lerin başında çıkaran, 90ların ortalarından beri joystick ve simülasyon ürünleri üreten bir firma.

(Logitech fanboyu değilim, farelerinin çoğunda kauçuğumsu plastikte erime sorunları var ve geçtiğimiz seneye kadar ürettikleri bütün farelerin switchleri sıkıntılı, bu konuda katılıyorum, sadece firma oyun sektörüne uzakmış gibi yazmanıza takıldım, bence maliyetten kaçınıp marka satıyorlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Decent -- 20 Mart 2022; 8:40:22 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Hayatımda 2 defa logitech kablosuz mouse kullandım 2 si de dandik çıktı parasının hakkını veren mouse lar değildi 3. şansı verdim G603 ve G305 aldım bunlarda sorun çıkarsa logitechi hayatımdan silerim bu konuda size hak veriyorum

Logitech M705 (2012 de aldım şuan fiyatına baktım 4xx tl bu mouse 70 tl etmez )

Logitech M330

Bu farelere G603 ve G305 dolar olarak daha fazla para verdim (çok eski farelerdir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 20 Mart 2022; 9:27:45 >
  • Logitech MX klavyeyi 600 tl ye satsalar da alsakLogitech G305  299 TL   Logitech G603  449 TL 

• Dün stok sorunu yaşayanlar şimdi alabilir , ben biraz önce satın aldım ve hala stok gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spanky34 -- 20 Mart 2022; 10:55:46 >
  • Hocam çift sürücülü bir kulaklık. Bass için ayrı mid ve tiz için ayrı sürücüsü var. Çok büyük bir ihtimalle sadece oyun odaklı değil, müzik dinlemek için alan birisini de tatmin eder. Bu seviyeleri daha önce görmüş ama tekrar düşer mi emin değilim şayet 50 dolarlık etiketi var yurt dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopemd -- 20 Mart 2022; 10:57:22 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bu mouselerin hangisi iyi, bende şuan g102 logi var.

• Kaçıranlar için G305 mouse tekrar stokta. 299 TL

• bjkyener kullanıcısına yanıt

Bu klavye çok iyi ya Mekanik klavyem var fakat tasarım mükemmel 1000 tl altına düşse de ben de almayı düşünüyorum.

• Logitech G915 TKL alip satmak isteyen varsa benimle iletisime gecebilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ne bitmez stokmuş, inşallah bir sorun çıkmadan gönderirler bizimkileri..

• Duracell Şarj Edilebilir AA 1300mAh Piller, 2’li paket : Amazon.com.tr: Elektronik

Şu pil g305 için yeterli olur mu acaba dönüşümlü kullansam. bilgisi olan var mı?

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    Hocam bu click sorunu g305 ve g603 ikisinde de var mı? Benim büyük değil g305 tam elime olur gibi geliyor ama click sorunu varsa pas geçeceğim.

Click sorunu olmayan wireless gaming F/P mouse öneriniz nedir? İndirim yakalarsam onu alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt
    Logitech G305  299 TL   Logitech G603  449 TLgaming.gen.tr
    SteelSeries Aerox 3 2022 Onyx Kablosuz Siyah Gaming Mouse (SSM62612) - Gaming.Gen.TR
    https://www.gaming.gen.tr/urun/146049/steelseries-aerox-3-2022-onyx-kablosuz-siyah-gaming-mouse-ssm62612/

Küçük ambidextrous kablosuz pilsiz mouse arıyorsan kesinlikle bu fiyata bunu öneririm.

Skatez, sensor, ağırlık, ttc gold 80m switchler herşey çok iyi. Yurtdışında 100 dolar/euroya satılan bir ürün.

lod sorunu filanda yok zaten 1.2 den yüksek lodlu fareleri önermiyorum.

Minimum Lift Off Distance 1.2 mm

Logitech G305  299 TL   Logitech G603  449 TLrtıngs.com
    SteelSeries Aerox 3 Wireless (2022) Review
    https://www.rtings.com/mouse/reviews/steelseries/aerox-3-wireless-2022

Logitechlerin %99'u bu double click kronik sorunlu 20m çinli omron kullanıyor GPX'de bile bu dandik switchler kullanılmış zaten genelde competitive oyuncular GPX alıp kailh gm 8.0 vs. ile değiştiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 20 Mart 2022; 20:34:36 >

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    Siz bu konularda yetkili birine benziyorsunuz. :D

Önerdiğiniz mouseyi çok beğendim. Tam elime göre ve mouselerin hafif olmasını daha çok beğeniyorum. Bu da hafif bir yapıya sahip. Şuanda yeterli bütçem olmadığı için Gaming.gen'deki fiyatı pas geçeceğim. Fakat gözüm hep bu mousenin indirimini kollayacak.

Başka ekipmanlarda ürün alacağım zaman size PM'den danışabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

Tabi, bilgi sahibi olduğum bir konuysa yardımcı olurum.

Bu arada bu mouse'un bir daha bu fiyata düşeceğini zannetmiyorum.

• G703 almistim Aerox 3 u gorunce simdi biraz kararsizliga düştüm. Rtings karşılaştırmasına göre puanlar yakın fakat G703 fps ve mmo olarak önde görünüyor. Click latency olarak 6ms daha yavaş aerox 3. Siz iki mouse karsilastirmasi hakkinda ne dusunuyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 20 Mart 2022; 17:30:41 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.