Şimdi Ara

Logitech G27 almaya hakikaten değer mi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
3
Favori
38.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • videodaki g25 . + bende g25 var geri vitesim bozuldu. + gt5 de debriyajlı oynayınca zmaan kaybediliyor onlineda vs. + alışma süreci uzun. + g27 ve g25 in hala derece desteği yok + joypad ile rahatça kurtarabileceğim bir virajı 900 derece sebebi ile yol dışına çıkabiliyorsun. + g25ve 27 en şık direksiyon +ileride güzel günleri oalcaktır:)
    + debriyaja bassan bile gazı anlık olarak kesmezsen vites cortluyor. + elini vites topuzunda fazla bekletirsen sekromecler bozula bilir:D
  • Şimdilik DFGT aldım. Mediamarktta denediğimi DFGT çok haşat olmuş olacak ki bana oyuncak gibi geliyordu ama sıfır DFGT nin tepkileri oldukça farklı geldi. Memnun kaldım.

Ama logitechten adam gibi bir debriyaj sistemine sahip set bekliyorum. 600 lira verip debriyaj konusunda gerçekçilikten uzak bir setle oynamak beni hiç memnun etmiyor.
  • konuyu hortlatmak istiyorum :D

arkadaslar g27 alıcam. bir cok magazada 600 ile 900 arası fiyat farkı var.

AMAZON dahttp://www.amazon.com/Logitech-941-000045-G27-Racing-Wheel/dp/B001NT9TK4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1328834631&sr=8-1
    cok hesaplı duruor. daha önce amazondan hiç alışveriş yapmadım. tavsiyeniz nelerdir? bir de gümrük bedeli alınırmı ?
  • Çift feedback bence sizi hiç memnun etmeyecektir.
  • g27 kullanıyorum memnunum ama gt5 manuel vites ile oynanacak bir oyun değil özellikle kullandığımız arabaların çoğunun süpersport olduğunu düşünürsek. manuel bir tek american klasik muscle araçlarında zevk alabiliyorum
  • sanal marketim den aldım ben bi hafta önce 790 ' a , her kuruşunu sonuna kadar hak ediyor muazzam bir keyif , bir home made playseat yaptırıyorum iskeleti hazır , spor bir koltuk arıyorum suan iste bulamadım tekli satan biyer bi turlu onuda bulursam videolarımı paylasicam koltuksuz bi kac video çektim isteyenler olursa onuda paylasırım , herkese de şiddetle öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fendi

sanal marketim den aldım ben bi hafta önce 790 ' a , her kuruşunu sonuna kadar hak ediyor muazzam bir keyif , bir home made playseat yaptırıyorum iskeleti hazır , spor bir koltuk arıyorum suan iste bulamadım tekli satan biyer bi turlu onuda bulursam videolarımı paylasicam koltuksuz bi kac video çektim isteyenler olursa onuda paylasırım , herkese de şiddetle öneririm.

Gaz vermeyin bana dfgt kullanmismiydin Kullandıysan aradaki farkı ayrıntılı yazabilirsin biraz daha gaza gelmem lazım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kcelil42

quote:

sanal marketim den aldım ben bi hafta önce 790 ' a , her kuruşunu sonuna kadar hak ediyor muazzam bir keyif , bir home made playseat yaptırıyorum iskeleti hazır , spor bir koltuk arıyorum suan iste bulamadım tekli satan biyer bi turlu onuda bulursam videolarımı paylasicam koltuksuz bi kac video çektim isteyenler olursa onuda paylasırım , herkese de şiddetle öneririm.

Gaz vermeyin bana dfgt kullanmismiydin Kullandıysan aradaki farkı ayrıntılı yazabilirsin biraz daha gaza gelmem lazım :)

valla Driving Force GT da kullandim ama bu farklı abi daha direksiyonu tuttuğunda tamam şimdi oldu diyosun adamlar el işçiliği yapmış deride , vites e gelicek olursak ister direlsiyondan degistir ister manuel , 6 ileri bambaska bir zevk , pedal aralarını bile ayarlıya biliyosun mekanızmasını çıkartıp pedalları direk mante bile edebiliyosun platforma , dayanıklı malzeme daha ne diyimresim atayım bi kac tane sana

Logitech G27 almaya hakikaten değer mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kcelil42

quote:

valla Driving Force GT da kullandim ama bu farklı abi daha direksiyonu tuttuğunda tamam şimdi oldu diyosun adamlar el işçiliği yapmış deride , vites e gelicek olursak ister direlsiyondan degistir ister manuel , 6 ileri bambaska bir zevk , pedal aralarını bile ayarlıya biliyosun mekanızmasını çıkartıp pedalları direk mante bile edebiliyosun platforma , dayanıklı malzeme daha ne diyimresim atayım bi kac tane sana

Dfgt yi satarsam alacağım bunu çok psi gaza geldim. Gt5 oynadinmi bu Makine ile nasıl performansı gt5 de

• G27 İzmir Saturn açılışı nedeniyle 499 tl den satılıyormuş bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

G27 İzmir Saturn açılışı nedeniyle 499 tl den satılıyormuş bilginize..

Of fiyata bak neredeyse dfgt yo aldım ben o fiyata :)
  • yurtdışında akrabanız varsa aldırın beklemeyin derim..
  • ekrandaki gt5 zaten uyumu mekemmel
  • şöncelikle selamlar .. bugun g27 aldım fakat ayarlarını nasıl yapıcagım hiç bir bilgim yok yardım edebilececek varmı ?
  • Momo-DFGT ikilisinden sonra geçenlerde G27'ye geçtim. Özellikle DFGTnin malzeme kalitesi g27 yanında oyuncak sınıfında kalıyor. O salak direksiyon arkası vites değiştirme düğmeleri yerine adam gibi shift pedal koymaları çok iyi olmuş. Sürüş hissi çok daha iyi tabikide...
  • Arkadaşlar gt5 i ds3 ile oynuyorum direksiyon almayı çok isterim ama birkaç sorum var özellikle pahalı direksiyonlarda debriyaj ve vites kutusu falan varmış.Peki bu olay gt5 de nasıl oluyor.Kavrama falan varmı gerçekten manuel viteste olduğu gibi biraz anlatırmısınız
  • sadece zamanlamayı doğru yapman lazım. kavrama gibi bir olay. lakin bazen kalkmadığı oluyor arabanın özellikle R takınca. g27 için konuşuyorum bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Arkadaşlar gt5 i ds3 ile oynuyorum direksiyon almayı çok isterim ama birkaç sorum var özellikle pahalı direksiyonlarda debriyaj ve vites kutusu falan varmış.Peki bu olay gt5 de nasıl oluyor.Kavrama falan varmı gerçekten manuel viteste olduğu gibi biraz anlatırmısınız

Dfgt almayı düşünürsen ben satabilirim g27 alicam da :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet beyler dante arkadaşıma hak veriyorum bende bu direksiyonu alcam hevesim büyük ama debriyajsız vitesde işlem yapabiliyosa anlamı yok gerçekten ama kullananlardan yardım istiyorum böle bir şey varmı ?

Debriyaja basmadan da vites geçiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abidin2406

Evet beyler dante arkadaşıma hak veriyorum bende bu direksiyonu alcam hevesim büyük ama debriyajsız vitesde işlem yapabiliyosa anlamı yok gerçekten ama kullananlardan yardım istiyorum böle bir şey varmı ?

Debriyaja basmadan da vites geçiyor mu ?

fiziksel olarak geçiyor ancak oyun esnasında vites değişmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.