Q

Teğmen
30 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar herkese iyi forumlar çok önemli bişey sormam lazım gerçekten işin ehli arkadaşlar vardır inşallah aramızda konuya giriyorum hemen

2007 model mercedes yedek anahtarı yok anahtar içerde kaldı.kapılar kitli nasıl açılabilir? içerde kalmama olasılığıda var tabi bi anlık dalgınlığa geldi emanet araba yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar herkese iyi forumlar;

Geçen hafta aldığım samsung S5'imle havuz denemesi yapmak istedim havuza girmeden önce kulaklık girişi arka taraftaki hoporlör kısmını elimle sıkıca kapatarak suya girdim 30-40 saniye suyun altında kaldım su telefon ile en fazla 50-60 cm derinliğe indim.Sudan çıktığımda telefonda bir sıkıntı yoktu ancak 5-6 dakika sonra müzik açtığımda hopörler ses kalitesi baya bi düşmüş cızırtılı bir ses çıkıyordu.Ayrıca alt taraftaki geri tuşunun ışığı yanmıyor ve birisini aradığımda karşı tarafa sesim çok boğuk gidiyor.Telefonun arka kapağını açtığımda içine su aldığı net bi şekilde gözüküyor.Şuanda telefonu pirince yatırdım bilmiyorum işe yararmı denemekte fayda var.

Sizlere sorum şu bu telefon garantiye alırlarmı? Nasıl bir yol izlemem gerek yardımlarınızı bekliyorum.
Öncelikle herkese iyi forumlar ;

Battlefield4 almaya düşünüyorum . Fakat araştırma yaptığımda net bi sonuca ulaşamadım BF4 Limited Edition ve Standart edition arasındaki fark nedir öncelikle bunu öğrenmek istiyorum ikinci olarak premium almaya değermi?
Arkaşlar herkese iyi forumlar ,

Öncelikle şunu belirteyim 100 bin lira max bütçemiz var .Dizel yada az yakan bi benzinli araç tavsiyelerinizi bekliyorum.

2.Olarak Audi A3 sedana ne dersiniz 100 lira verilirmi araç dizel otomatik ambiente paket xenon vs. var ne dersiniz başka görüş ve önerileri bekliyorum .

Birde 2012 c180 yada 2012 3.20i kullanan yada bilgisi olan arkadaşlar ne yakar bu arabalar ?

Bu arada araç otomatik olucak.

Şimdiden tesekkurler vaktini ayirip yorum yapan herkese .
Arkadaşlar herkese iyi forumlar.

5 gün önce topladığım yeni sistemimde ekran kartımı ASUS GTX770 2GB'dan yana kullanarak vatan bilgisayar haftasonu indirimiyle birlikte 860 liraya satın aldım.Fakat kafama bazı soru işaretleri takıldı 23' ekrana sahibim GTA4 gibi oyunları son kalitede oynamak isterim bazı arkadaşlarımın verdiği bilgiye göre GTA4 gibi oyunları son kalitede oynamak için GTX770 4GB kullanmam gerektiğini söylediler.GTX770 4GB FİYATI 1030 LİRA ZOTAC VE ASUSUNKİDE aynı fiyatlar.Fakat vatan bilgisayar stoklarında 2 kartta yok ve 15 gün içinde değiştirme hakkım var geriye kaldı 10 günüm.Şimdi size bazı sorular sorucam ne dersiniz bu konu hakkında.

-Kartların stoğa düşmesini beklemelimiyim?
-ASUS R9 290 4GB serisinemi değiştirmeliyim?(FİYATFARKI:350 TL,STOKLARDA MEVCUT)
-Yoksa GTX770 2gb mevcut kartımı kullanmaya devam edip 1-2 sene sonra GTX770 lerin fiyatı düştüğünde aynısından birdaha alıp SLİ mi yapmam daha mantıklı olur?

Farklı görüş ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Arkadaşlar hepinize iyi forumlar, 2 Gün önce aldığım bilgisayarımın içine Windows8.1 Pro yükledim 2 Gündür hiç bir sıkıntı yokken bu sabah bilgisayarla biraz uğraştıktan sonra başlat menüsünden kapatma tuşuna bastığımda bilgisayar kapanmıyor.Hatta resimde belirttiğim alandaki hiç bir komut çalışmıyor.Daha önce bu konu hakkında forumlar açılmış hepsini okudum fakat çözüme ulaşamadım.Format atmadan nasıl halledebiliriz bu sorunu.Yardımlarınızı bekliyorum

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar.

Hepimizin bildiği gibi ygs'yi atlattık ve önümüzde en önemlisi olan LYS var.LYS'de istediğim bölüm ve üniversiteye yerleşmek için 20 matematik yapmam gerekiyor bazı arkadaşlara göre 20 matematik az gelebilir ama benim için yeterli bi net temelim çok sağlam değil ama kötüde değil.20 net yapmak için ne yapmam gerekir tecrübeli arkadaşlardan öneriler bekliyorum çalışma tarzı olsun,kitap önerisi olsun yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim .
Arkadaşlar öncelikle iyigünler geçirmenizi dilerim size bir sorum olucak.15 temmuz 1996 doğumluyum ehliyeti en erken ne zaman alabilirim ? 2 farklı sürücü kursuna gittim birisi eylülün sonunda dedi diğeri ise kasım dedi.Hangisi doğru yada ikisidemi yanlış tereddütte kaldım sizlere danışmak istedim konu ile bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.teşekkür ederim.
Arkadaşlar öncelikle iyigünler geçirmenizi dilerim size bir sorum olucak.15 temmuz 1996 doğumluyum ehliyeti en erken ne zaman alabilirim ? 2 farklı sürücü kursuna gittim birisi eylülün sonunda dedi diğeri ise kasım dedi.Hangisi doğru yada ikisidemi yanlış tereddütte kaldım sizlere danışmak istedim konu ile bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.teşekkür ederim.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
HTC
Mobil cihaz
iPhone
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PC
Notebook
Sony
GPS, Navigasyon
Garmin
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Zotac
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 222
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 50.867 (Bu ay: 159)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.