Şimdi Ara

Logitech G27 almaya hakikaten değer mi? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
3
Favori
38.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Direksiyonu ben de geçen hafta aldım, beklediğim gibi çıktı kalitesi, gayet memnunum. Kafama takılan bir soru var bu ürünün ps4'te desteklenmeme gibi bir sorunu olabilir mi? olursa çok kötü olur herkes için.
  • ErrayN kullanıcısına yanıt
    Bende bunu merak ediyorum. İyi güzel vakit geçirdik PS3 ile ama PS4 de nasıl. Gerçi şu an NFS:R harici yarış oyunu yok sanırım. Oynayan varmıdır ? Satmak istemiyorum meredi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Bende bunu merak ediyorum. İyi güzel vakit geçirdik PS3 ile ama PS4 de nasıl. Gerçi şu an NFS:R harici yarış oyunu yok sanırım. Oynayan varmıdır ? Satmak istemiyorum meredi.

ekim ayında çıkacak olan Drive Club ile beraber anlarız destekleyip desteklemeyeceğini.
  • Bir sorum olacak. Bilirsiniz Logitech kutu tasarımlarını değiştirdi, oyunla ilgili parçalar yanlarına 's' ibaresi aldılar ve hepsinin kutu tasarımları değişti. Araştırdım g27'nin kutusu da değişmiş. Sanalmarketim'den alırsam yeni kutu mu gelir acaba? Ya da yeni kutu için nereden almalıyım? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • PS4 desteği açıklanırsa ben de alacağım bir tane mutlaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizza

Bende var. Hastaligimdan dolayi tam randimanli kullanamadim pek ama motoru cok kuvvetli yolu gercekten hissettiriyor.
    Yalniz sevmedigim tek yonu debriyaj hassasiyeti ve kavrama noktasi. Ornegin gt6 da diplere yakin bi yerde ve sadece 1 cm e denk bicimde kavrama yapiyor ve ayar yok. Boyle olunca da zevk vermiyor debriyaj dugmeymis gibi bi his veriyor. Pc oyunlarinda hatirlamiyorum sanirim ayarla hallediliyordu ama emin degilim. Ama ps3 de iki oyunda denedim ikisinde de durum boyle. Icindeki yay sisteminden kaynaklanan birseyse degistirmeye raziyim yayi. Hb den 635 e almistim aralikta.

Aslında bu GT6'nın eksikliği maalesef. Her otomobilin kavrama noktası bildiğiniz gibi farklıdır. Bunu oyuna yansıtmalılardı. Her aracın kavrama noktası kendine öz olsaydı harika olurdu.
  • TheShadow kullanıcısına yanıt
    Dosyum teknosa dan al bütün logitech ürünleri G27 dahil yeni kutuydu. Kutu tasarımı yeni olduğu için belki içerikte farklıdır dedim. Birşey anlamadım valla
  • Dilocrom kullanıcısına yanıt
    5 6 ya atamiyorsan ya o aracta o vitesler yoktur ve her oyunda manuel vites yada debriaji desteklemez otomatik vites olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Logitech G27 almayı düşünüyorum. Bilgisayarım Windows 8.1 64bit acaba çalışırmı. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • Arkadaşlar Logitech G27 almayı düşünüyorum. Bilgisayarım Windows 8.1 64bit acaba çalışırmı. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jerohad

Arkadaşlar Logitech G27 almayı düşünüyorum. Bilgisayarım Windows 8.1 64bit acaba çalışırmı. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Çalışıyor.
  • Teşekkür ederim kardeşim. birde şöyle bi sorum var. G27 ile gaza yeva frene ne kadar basarsam o kadar hızlanıyor değilmi araç yani orta derece basarsam mesela 100 km hızımı koruyabilirim değilmi. her oyun debriyajı destekliyormu ? ve debriyajdan hızlı çekersem ayağımı gerçekteki gibi araç stop edebiliyormu ? son sorum biraz komik ama cevaplarsanız sevinirim :)
  • G27 ile Debriyajı, manuel vitesi kullanabileceğim en keyif veren oyun hangisi yada hangileri lütfen sıralama ile yazınız
  • Jerohad J kullanıcısına yanıt
    Hassasiyetli olduğu için gaza frene ne kadar basarsan o kadar hızlanır doğru. R2 Ve L2 gibi tıpkı. Debriyaj konusuna değinecek olursak oyunun desteklemesi lazım.

Benim bildiğim City Car Driving simulator var ki bu aradığın oyun. Gerçekte neyse bunda da o.
    Euro Truck Simulator 2
    Test Drive Unlimited 2
  • Teşekkür ederim kardeşim
  • Uzun zamandır g27 ariyorumda saglam sorunsuz satmak isteyen bana mesaj atsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.