Şimdi Ara

LISA: THE DEFINITIVE EDITION (TÜRKÇE YAMA) (İPTAL EDİLDİ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LISA: THE DEFINITIVE EDITION (TÜRKÇE YAMA) (İPTAL EDİLDİ)

GÜNCELLEME:Oyunun Unity portunu çevirmem neredeyse imkansız elimde olan tool bile yeterli değil o yüzden definitive edition sürümünün çevirisini iptal edebilirim. Eğer bunu çevirebilecek birisi varsa benimle iletişime geçsinler

GÜNCELLEME 2: Oyunu çeviremiyorum oyun motorundan dolayı çevirdiğim dosyaları geri yükleyemiyorum ve font sorununu çözemiyorum türlü çareler denedim ama bir türlü düzgün çeviri yapamadım o yüzden çeviri iptal oldu.

ESKİ:
    Bildiğimiz gibi LISA serisine yeni bir güncelleme geliyor 1 ay içersinde güncelleme gelecek. LISA: Definitive Edition çevirisnini yapmayı planlıyorum. Bu yamanın çoğu aynı olacak çevirilimiş kısımlar ellenmeyecek sadece ekstra yeni eklenenen şeyler çevirilecek.

Oyunun metin dosyalaraına ulaşabildim:

Güncelleme: Oyunu çevirmeyi başardım bir program buldum XUnity sayesinde çevirebildim.

Definitive Edition yaması uzun sürecektir Türkçe yamayı oynamak isteyenler Legacy sürümünü oynayın. Çünkü Definitive Edition sıkıntılı ve benim birazcık unity öğrenmem gerekiyor :)

Unity'i iyi bilen birisi varsa yardım etmek isterseniz bana discord üzerinden ulaşabilirsiniz.
    Discord: pa.rox

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TranslatorParox -- 26 Nisan 2024; 21:48:49 >

• Kolay gelsin dostum şimdidenLISA: THE DEFINITIVE EDITION (TÜRKÇE YAMA) (İPTAL EDİLDİ) 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.