Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36253626362736283629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizdeki son durum nedir? Yeni bir sipariş verdiniz mi ve nereden? Siparişi verdik ama ilerde aynı sorun yine olacak yine uğraş sonunda at çöpe heralde.​

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salperde kullanıcısına yanıt
    A30 aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz fırınlama işlemini yaptım bu seferde hiç açılmıyor. Sadece mavi ekran geliyor oda 2 saniye sonra kayboluyor. Yani bu sefer hepten gitti.​

Gitmesi normal zaten anakartı sorunlu bu serinin. bahsettiğim son çare
    Bende düzelmişti o yöntemle ama şimdi yine aynı. Sırf 10 dk çalıştırıp içindeki dosyaları almak için bir ara uğraşmam gerekecek.
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Bir ay önce Çin'den anakart siparişi verdim halen gelecek ama artık soğudum gelmese daha iyi. Çünkü en sonunda oda aynı duruma düşecektir öyle değil mi?
    Zaten ben Xiaomi kullanıyorum LG kesinlikle almam benim değil ama evde bir köşede boş duracağına hazır yedek dursun dedik. Sizce gelirse geri iade etmeli miyim?
    Değecek bir cihaz olmasa uğraşılmaz ama günümüzdeki çoğu telefonun özelliğini barındırıyor halen.

• Arkadaşlar herkese merhaba benim LG G3 D855 32 GB telefonum var ancak ana kart arızası nedeniyle açılmıyor içinde önemli fotolar ve videolar vardı 5 yere götürdüm telefon hiç açılmıyor bilgilerimi kurtaramadilar bazıları ana kart çok işlem görmüş o yüzden kurtaramiyoruz falan dediler varmı bu dosya kurtarma işini profesyonel ve yapan tanıdığınız yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

LG'nin G serisi patates bakmayın yılın telefonu mu ne seçilmişti ama sonradan tek tek dökülmeye başladı. Gelirse takın ideye gerek yok 200-300'e sat gitsin :)
  • 32gb D855 Tr 30g cihazimi root ve twrp icin 30b ye degistim.
    Her yerde anlatildigi gibi kingroot la rootladim.Sorun olmadi.Autorecmmd855.apk kurdum twrp icin.tikladim.yuklendi dedi.3 saniye sonra ekran kapandi.
    Hard brick oldu.Birakin down modu Sarji bile gormuyordu.
    Usb den pc ye baglayinca ; qhsusb_bulk olarak gordu.Qualcomm driver kuruncada ;qualcomm 9008 olarak gormeye basladi.
    Tot dosyasi vs denedim aksama kadar.Olmadi.Baglanti hep hata verdi.boarddiag falan..
    Alternatif lg smart boot diag araciyla duzeltenler varmis.Onu denemedim.
    Dogubank a gittim.Yazilimci jtag kullanarak kolayca halletti.Ama yazilim atip(30b) ayni sekilde 3 defa autorecmm yuzunden hard brick yapti.O da twrp kuramadi.
    Sormak istedigim;
    1- 5.0 a gecip. root twrp yuklesem. O sekilde 6.0 flashlayinca twrp gider mi?
    2- Oneclickroot sitesinin support kisminda "Lg g3 d855 6.0 mm root oluyor yaziyor.Kullanan var mi?
  • Bu Aliexpress ne biçim bir siteymiş 11 Haziran'da verdiğim sipariş 37 gündür halen gelmedi.​Belki de satıcıyla alakalıdır.​Daha da gelmezse iptal edip başka satıcıya yöneleceğim. Buradan anakart siparişi veren kesinlikle olmuştur.Siparişinden memnun kaldığınız tavsiye edebileceğiniz bir satıcı var mı anakart için?

• hiç macera aramayın bu mağaza sıfır orjinal ürün satıyor
    https://urun.n11.com/diger-yedek-parca/lg-g3-16gb-anakart-d855-sifir-urun-orjinal-P321810095
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

hiç macera aramayın bu mağaza sıfır orjinal ürün satıyor
    https://urun.n11.com/diger-yedek-parca/lg-g3-16gb-anakart-d855-sifir-urun-orjinal-P321810095
    Daha önce buranın yorumlarını okudum olumlu.Ayrıca fiyattada indirim yapmışlar 269'du.Yalnız bu fiyat 16gb fiyatıdır. Aliexpress'de 32 gb daha ucuz olduğu için almıştık. Oradan alan memnun kalan muhakkak vardır içimizde.

• blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı üründen sipariş verdim. Yarın montajını yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugi136

Ben de aynı üründen sipariş verdim. Yarın montajını yapacağım.
    Montaj sonrası tecrübenizi bizimle paylaşır mısınız? Son durumu nasıl oldu, memnun musunuz?

• Ekrana ilk başta görüntü geliyor sonra da herhangi bir tepki olmuyor ve ekran zaten dokunmatik olarak bozuk. Görüntü gitmeden önce biraz titriyor. Problem anakartta mıdır? Ekranda mıdır? 140 TLye falan ekran satanlar var oradan bir tane alsam, bu iş çözülür mü acaba? Yazılımsal olarak iyi bir sade arayüz ile hala kullanacak kişiler var ailemde. Tek anlayamadığım nokta problem anakartta mı ekranda mı bunu görmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Ekrana ilk başta görüntü geliyor sonra da herhangi bir tepki olmuyor ve ekran zaten dokunmatik olarak bozuk. Görüntü gitmeden önce biraz titriyor. Problem anakartta mıdır? Ekranda mıdır? 140 TLye falan ekran satanlar var oradan bir tane alsam, bu iş çözülür mü acaba? Yazılımsal olarak iyi bir sade arayüz ile hala kullanacak kişiler var ailemde. Tek anlayamadığım nokta problem anakartta mı ekranda mı bunu görmek.
    Ekran açılışta titriyor demişsin. Gidip gelmeler oluyorsa ayrıca bu da dokunmatiği saf dışı bırakır. Senin sorunun %99.9​anakartın gitmiş bence! Aramıza hoş geldin

Bu kadar yıl aradan sonra böyle bir hata vermesi üzücü.

Ürün geldi montajını yaptım. 2 hafta oldu şuan için bir sıkıntı yok. İmei işini onlar hallediyor.

• Evet yorumlarda da olumsuz birşey yazmıyor ve sizde memnunsunuz demek.O zaman hayırlı olsun ki anakart baya bi zaman sorunsuz gidecek gibi.

• Merhaba arkadaşlar, bugün ne yazık ki anakart problemleri başladı. Anakartın 32 gb'tı artık n11'de satılmıyor. Aliexpress te hangi satıcıdan satın almıştınız acaba? Gümrük ücretiyle kaç liraya geldi? Imei'yi nasıl hallettiniz? Cevaplarsanız sevinirim.
  • Lg g3'ümün ekrani kirildii icin 2 yil once p9 lite aldim simdi bununda ekrani kirildi. Bu sefer ekrani degiscem fakat degismisken g3'ün ekranini degistiriyim dedim.

Sormak istedigim soru ekranla birlikte dokunmatigide degismis oluyor dogru mu? Cunku dokunmatigi de calismjhor. Ayrixa n11'de gg'de ya da hb'de guvenilir daha once ekran aldiginiz satici var mi? 100 liraya da var 250 liraya da var sanirim hicbiri orjinal degil.

• 
Sayfa: önceki 36253626362736283629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.