Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36283629363036313632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simkarti yada başka yeri problemli olan arkadaşlar anakartinizi satın alabilirim, anakart arıyorum kitap okuma cihazı filan olarak kullanacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

arkadaşlar herkese selamlar,
    Lg G3 modeli telefonum bir anda kapandı ve artık açılmıyor.
    kendini tamirci sananlar envai çeşit sorun söylediler ancak henüz çözüm bulanı yok.
    telefonun çalışmasından ziyade içindeki verileri kurtarmam gerekiyor.
    bu konuda bana yardımcı olabilecek biri var mıdır acaba?
    dk.

Internette g3 islemci isitma videolarina bak. %90 ihtimal acilacaktir. Hic olmazsa verilerini alacak kadar. Kesin cozum reballing fakat bu vihaz icin degmez kardesim.

Bu arada bana ekran gerekiyo. Anakarti bozuk kasa saglam biri iletisim kurarsa sevinirim

• Lg g3 alınır mı? Şu vskit wgatsaap ve instagram için

• alınmaz 5 dakika wapsap la görüntülü konuştuğumda cihaz aşırı isindigi için raset atıyor cihaz bazen kendi kendine ısınıyor tabi önümüz kış ayı işini soğuk havalarda görür😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom0476 -- 4 Ekim 2020; 19:12:26 >
  • losttime35 kullanıcısına yanıt
    Alınmazzz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

peki hocam ne alınır uygun fiyatlı cihaz öneriniz olabilir mi

• losttime35 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar verebilirsiniz

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

500 en fazla ama ne kadar az o kadar iyi

• cimbom0476 C kullanıcısına yanıt

Çok güldüm vallahi 😂😂🤣🤣🤣🤣 peki samsung s4 iş görür mü ki

• IhtiyaR87 I kullanıcısına yanıt
    Bu olayı çözebildiniz mi acaba
    Batarya değiştirmenin faydası olur mu sizce

• gumus299 G kullanıcısına yanıt

yenı batarya alınması sart ama orjınal olsun duzeldı sorun bataryalar zamanla omru bıtıyor yapacak bsıı yok

• Arkadaşlar g3 için rom tavsiyeniz var mıdır, lineage os 17.1 kurdum ama baya bir kasıyor cihazı

• arkdaslar telefonun kulaklık cıkısı yalama olmus tutumuyor daha kulakşııg algılamıyor napmamız lazım

• Arkadaşlar telefonun görüntüsü gitti, arayınca vs. Böyle bir numara yok diyor. Hattı da görmüyor. Ne olmuş olabilir?

• Dostlar selam , Aliexpres'ten LG G3 Anakartı aldım taktım , imei attırdım daha sonra imei kontrol ettirdim cihaz yurtdışı kayıtlı olarak gözüküyor SMS falan atabiliyorum sim kartı görüyor ama arama yapamıyorum , birini aradığım zaman aranıyor deyip kapanıyor şebeke hiç çekmiyormuş gibi bunu düzeltme şansı yokmu ?

• LG G3 android 6.0 güncellemesi yaptıktan sonra açılışta

WARNING! current version is not available for user. can't find matched cust for NT-code mcc/mnc[FFFFFF], subset[72]

hatası alıyorum bir çözümü veya yapmam gereken bir şey var mıdır?

• En son ben yazmışım  

Wifi ağa bağlanmıyor wifi işareti üzerinde ünlem işareti çıkıyor internette araştırdım hep sorundan bahsedilmiş ama bir çözüm göremedim

ne yapılabilir başına gelen çözümünü bilen var mı?

• ManuaL kullanıcısına yanıt

Ben gecen ay 300 TL'ye ikinci el aldım.Aldigim gunun aksami yesil ekran verdi.Sıcaklık 85-90 dereceye cikiyor ve telefon kendini kapatıyordu.Aluminyum folyo ve termal macun uyguladım ve şimdi oyun bile açsam kapanmıyor telefon.

LineageOs 18.1 yükledim, tavsiye ederim.İki hafta oldu gayet stabil calisiyor.Belki senin sorununu cözebilir.

• Merhaba benin lg g3 beat bir telefonum var telefon açılıyor lg animasyonunu geçiyor siyah ekran çıkıyor 3-5 saniye geçtikten sonrada kapanıyor ne yapmalıyız sizce?

• arkadaşlar merhaba bende bir lg g3 var android 5.0 yüklü ve program versiyonu ise V21a-SEA-XX singapur sürümü var  biraz araştırdım şurdan yazılım indireceğim LG D855TR(LGD855TR) aka LG G3 - LG-Firmwares.com sonra lg up ile resmi olarak kuracagım fakat yazılım dosyalarında D855TR 30g 30b ve 20n yazıyor bunlar ne oluyor ve hangisini yüklemem doğru olur

• 
Sayfa: önceki 36283629363036313632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.