Şimdi Ara

LG G3 32 GB (İthalatçı Garantili) 1049 TL (Ayrıca 100 TL Chippara da Hediye) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
5.936
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sioux

1 yıl sonra kesin bozulacagi için elden çıkaralim diye
    kaçakçının verdiği cevaba bakın

LG G3 32 GB (İthalatçı Garantili) 1049 TL (Ayrıca 100 TL Chippara da Hediye)

heh hocam bu ürünler nedir* neden bozulur neyi var nasıl bu fiyat?

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    lg v10 konusuna bakarsan görürsün hocam. milletin telefonu 1 yıl sonra kapanıyor. ekranı yeşilleniyor. benimde vardı 14 ay sonra kapandı servis ücret iadesi yaptı. tamam cihaz çok güzel ama fabrikadan çürük. garantisiz almamak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg g3 ve g4 pişmanlıktır. Artık distbrtör garantili lg bulmakta zor. Forumda yazarlardı kötülerlerdi yinede aldım g3ü. 2 sene olmadan sesi gitti. hoparlör bozulmuştur dedik. Klasik anakart sorunu. Yapılmıyor. Lg mi koşarak kaçın.
  • 3 arkadaş G3 kullandık 3'ünün de anakartı pert.. Aman deyim LG'den uzak dur bedava verseler almam
  • G3 mu kaldi ya

• Hicbir ürünü modamod eleştirmem ama LG g3 ve g4 de ulaştığı satış başarısı ile paralel ürünlerin rezil çıkmasıyla kendi kuyusunu kazdi. G5 satış rakamları ortada. Etrafımda eşim dahil her g3 sahibi telefonlar anakart arızalı ellerinde kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: alikkkk

Hicbir ürünü modamod eleştirmem ama LG g3 ve g4 de ulaştığı satış başarısı ile paralel ürünlerin rezil çıkmasıyla kendi kuyusunu kazdi. G5 satış rakamları ortada. Etrafımda eşim dahil her g3 sahibi telefonlar anakart arızalı ellerinde kaldı.

ben kendime akrabalarıma aldıra aldıra bir hal oldum ve sonuç?...

hepsinin anakart cos ladı...

4 tane lg bozulur mu kardeşim? Bozuluyormuş demek ki...
  • Şu an lg alan kitle zaten süper telefon alıyorum diye almıyor başarısız telefonlar da olsa bütün oyunları full fps açan bi amiral gemi sahibi oluyorsun. Lg modelleri iflas ettiğinden fiyatları ucuz. Lab bozulursa da zaten 2800tl vermedik 1400tl verdik diyip geçiyorsun.

iflastan kastım mesela lg g5 300 kusur liralık camplus aparat 19tl lg türkiye garantili satılıyor.

350 tlden bi paket sigara parasına düşen teknolojik ürün gördünüz mü siz ?
  • arkadaşlar LG g3 te adamlar işlemciye soğutucu koymamışlar ya şaka gibi elimle açıp koydum şuan düzeldi telefon. ikide bir kararıp duruyordu ekranı gidiyordu. bilen birisine götürsen Anakart arızalı der 500 alırdı. elinizde g3 varsa garantisi bitikse açın kurcalayın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 22 Ekim 2017; 21:15:24 >
  • G3 G4 bozuluyor ve yapılmıyor. Evde 2 G3 var 2side aynı sorundan perte çıktı. Yapılıyor ama 1 hafta sonra yine bozuluyor.
  • Foxin kullanıcısına yanıt
    soğutucu nereden bulacağızda koyacağız? ısınma sorununu çözebilsem canavar gibi telefon yıllar önce şuanki fiyatına yakın fiyata almıştım :)
  • Biraz sans meselesi galiba. 2.5 senedir g3 kullaniyorum (paralel ithalat). Artik degistireyim telefonu diyorum ama en ufak bir yavaslama bile yok telefonda.

• quote:

Orijinalden alıntı: juba09

soğutucu nereden bulacağızda koyacağız? ısınma sorununu çözebilsem canavar gibi telefon yıllar önce şuanki fiyatına yakın fiyata almıştım :)

Islemci boyutlarina uygun aluminyum birsey koyun islemciye arayada termal macun skin tamamdir

• quote:

Orijinalden alıntı: juba09

hocam termal macun varsa sürün yada alüminyum birşey koyun bende eski laptop vardı hurda onu sökmüştüm touchpad mekanizmasının altında ince metal birşey vardı makasla kesip 2 kat yapıp koydum düzeldi. zaten içini açınca görürsünüz adamlar boşluk koymuş soğutucu koymamışlar oraya birşey koyun işlemciye temas edecek şekilde. bazıları bulaşık bezi koyuyor ama öyle yapmayın 1 hafta sonra eskisi gibi olur. kalıcı çözüm yapın.

Anakart a bağlı olan pin leri çıkarın 4-5 tane falan var kameralari yerinden oynatmadan çıkıyo Anakart çok rahat şekilde. youtube dan izleyin birkaç video yaparsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 22 Ekim 2017; 21:14:38 >

• teşekkürler termal macun var yeni bilgisayar almıştım onu kullanırım. uygun bir plakada bulabilirsem deneyeceğim. bazen oyu oynarken aşırı fazla ısınıyor elde zor tutuyorum.
  • G3 garantisinin bittiği 2.gün anakart bozuldu çöp oldu telefon

• Benim g3 4. yılında ve maşallahı var. Foruma bakılırsa tüm lg g3ler pert. Bozuk g3unu yedek parça olarak kullanmak üzere bana verecek forumdas çıkar mi acaba ?

• O paraya g3 almak yerine biraz daha koyup g5 se alın derim, 1299 lira + 100 lira chip para hediye

http://www.hepsiburada.com/lg-g5-se-h840-ithalatci-garantili-p-HBV000006IPWL

Eski bir g3 kullanıcısı, yeni bir g5se kullanıcısı olarak tabsiyem budur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizan23

G3 garantisinin bittiği 2.gün anakart bozuldu çöp oldu telefon

Benim de garantisi bitmeden 1 ay kala bozuldu, anakartı yandı, yapamadılar yasal sürede, yerine g5se verdiler sıfır olarak :) şans işi biraz

Alırken ithalatçı garantili 1350 liraydı çok iyi hatırlıyorum, ben vatandan 1800 liraya almıştım lg türkiye garantili, verdiğim farkın hakkını verdiler valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 22 Ekim 2017; 22:42:42 >
  • Yil 2017 olmus 2018 e gececez g3 mu alinir 1050 tl ye.

Bende kullandim 502k serisi idi. İsinma disinda ne catlama ne kapanma yokdu memnundum ama calindi. Yani g3 bence lg nin diger modellere gore en sorunsuz telefonu cunku sonra g4 alayim dedim 1 ayda elden cikardim ghost screen vardi ve malum bootlop olmadan kurtuldum. Lg nin ux arayuzu superdi ama

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.