Yüzbaşı
13 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 226 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Kampanya kişiye özel yazmadığı halde her mastercard bonusta görünmüyor sanırım. Kontrol ediniz.

Prime 100 e 25 kampanyasıyla da birleşir. Kod: PRIME25Amazon Prime 300/60 Bonus Mastercard

Merhaba, 2. El bir ps4 plus satın aldım. Içinde 20 den fazla ps plus oyunlari var. Ama denemek istediğim birkaç oyun var. Ps plus uyeligi satin almadan nasil oynayabilirim ?


Bir arkadaşım yeni bir hesap oluştur ve 14 günlük deneme sürümü ücretsiz al. Sonra ana hesaptaki ps plus oyunlarını oynayabilirsin demişti. Ama yeni hesapta ana hesaptaki oyunlar görünmüyor. Ana hesapta da yine plus aboneligi istiyor.

Kişiye özel ancak 3 hesabıma gelmiş.

Akbank mobil kampanyalar kısmında görebilirsiniz.

https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/sayfalar/elektrik-su-fatura-odeme-kampanyasi.aspx

​Elektrik ve su faturalarını otomatik ödeme talimatı ile öde, enerji tasarrufunda 100 TL'ye varan chip-para kazan!
 • Kampanyaya sadece elektrik ve su fatura talimatları dahildir.
 • Yeni fatura talimatları ödüllendirilecektir.
 • Aynı kurumdan birden fazla fatura talimatı verilmesi durumunda sadece 1 fatura için ödül verilecektir.
 • Yukarıdaki koşullarda fatura talimatı veren müşterilere talimatı sonrası her bir elektrik ve su faturası için 25 TL olmak üzere en fazla 50TL chip-para verilecektir. Fatura talimatı sonrası 2 fatura ödeme dönemine bakılacaktır. 2. fatura ödeme döneminde fatura tutarı 1. fatura ödeme dönemindeki tutardan daha düşük olması durumunda ödenen faturalar için toplam 50TL daha chip-para verilecektir.
 • Bir müşteri en fazla 100 TL chip-para kazanacaktır.
 • Kredi kartından (Axess, Axess exi26, Free veya Wings) veya hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahildir.
 • Chip-para yüklemeleri hesaptan verilen talimatlar için Akbank kart'a, kredi kartından verilen talimatlar için kredi kartına chip-para olarak yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılım sadece Akbank Mobil'den sağlanmalıdır.
 • Ödül kazanımı için kampanyaya katılım zorunludur.
 • Kampanyaya katılmak için 31 Mayıs 2021 tarihine kadar Akbank Mobil uygulamasında ya da Akbank İnternet'te, kampanyalar menüsünde yer alan "Enerji kullanımını azaltarak dünyayı koru'' kampanyasına giriş yapılarak, ''Kampanyaya katıl'' butonuna tıklamak yeterlidir.
 • Kampanya kapsamında fatura talimatı verildikten sonraki ilk chip-para yüklemesi 15 Haziran 2021 tarihinde yapılacaktır. Kampanya koşullarının yerine getirilmesi durumunda ikinci chip-para yüklemesi ise iki dönem otomatik ödeme tahsilatı gerçekleştikten sonra, 25 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan chip-para'ların yüklenmesi için hesaptan talimat veren müşterilerin en az 1 açık Akbank kartı, kredi kartından talimat veren müşterilerin en az 1 açık bireysel kredi kartı olmalıdır.
 • Kampanya başlangıç tarihi öncesinde aktif olup, kampanya süresi içerisinde iptal edilip tekrar verilen talimatlar kampanya kapsamında değildir.
 • Kredi kartı ile verilen fatura talimatlarında ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
 • Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak ve danışmak için 444 25 25 Akbank Müşteri İletişim Merkezi ile irtibata geçilebilir.
 • Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar ve bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

https://www.a101.com.tr/elektronik/huawei-gt-2e-akilli-saat-kirmizi-siyah/


Cihaz tam bir F/P ürünü bence. Mikrofon hoparlör olmadığı için telefon görüşmesi yapılamıyor. Benim için gereksiz olan bir maliyeti çıkarmışlar. GT2 pro (2300 TL) daki titanyum kaplama olmadığı için cizilmelere karşı daha dayanıksız. Bunun dışında amoled ekran olsun kirin A1 işlemci olsun gt2 pro ile benzer özellikte. 2 hafta pil suresi var. 46 mm kasa. Fiyat uygun olduğu için derinlemesine araştırmadım ama teknosa elime alıp incelediğimde kırmızı kordonlusu nu çok beğenmiştim.


Altimetre özelliği var mı emin değilim ama varsa benim için çok gerekli bir özellik. Umarım vardır.


Kırmızı kordonlusu çok sattığından olsa gerek piyasada kara borsa olmuş pahalı baya. Sadece A101 in sitesinde normal fiyata bulabildim. 20 tl kupon ve 30 tl garanti pay bonus kampanyası ile 750 tl ye geldi. Belki diğer renkler daha uygun fiyata dda denk gelir ama kırmızı için iyi fiyat.

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/eticaret-kampanyasi//


TEB Kredi Kartlarınız ile 1-31 Mart 2021 tarihleri arasında internetten yapacağınız 150 TL ve üzeri her harcamanıza 15 TL, toplamda 45 TL Bonus kazanma fırsatını kaçırmayın!

Nasıl katılırım?

Kampanyaya katılmak için CEPTETEB Mobil Uygulaması'na girip Kampanyalar bölümünden "Hemen Katıl" butonuna tıklayabilirsiniz.

Nasıl kazanırım?

TEB Kredi Kartlarınız ile internet üzerinden tek seferde peşin veya taksitli yapacağınız 150 TL ve üzeri her harcamaya 15 TL, toplamda 45 TL kazanacaksınız. Kazandığınız Bonuslar 5 Nisan 2021 tarihinde kartınıza yüklenilecek olup Bonuslarınızı 5 Mayıs 2021 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Kampanyaya ait diğer bilgiler:

 • Kampanya 01.03.2021 - 31.03.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri toplamda en fazla 45 TL Bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya sanal kartlar ve MoTo (Mail order, Telephone order) dahildir.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya sadece yurt içinde yapılan harcamalar dahildir.
 • İptal ve iade durumunda Bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve hisse senedi işlemleri dahil değildir.
 • Kampanya katılım SMS'lerinin Banka sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
 • Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının Banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom ve Vodafone için 0,65 TL, Turkcell için 0,85 TL'dir.
 • Sade Kartlar, banka kartları ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Ek kartların yaptığı harcamalar asıl karta sayılacaktır, ek kartlar kampanyaya ayrıca dahil değildir.

28-31 Ocak 2021 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınızla Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 125 TL ve üzeri her mobil ödeme işlemine 15 TL, toplamda ise 60 TL’ye varan maxipuan


https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?IdCampaign=NDY2Mw==-ISB&utm_source=maximummobil&utm_medium=app

Yeni i20 alıp lpg montajı yaptıran var mı arkadaşlar? Tabiki 1.4 mpi motor.

https://www.amazon.com.tr/dp/B018458F3G/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_6iaZFbYP1HSR5

Telefonun şarj soketi gevşemeye başladığını farkettigimden bi süredir kablosuz şarj aleti bakınıyordum. Amazon da bu ürünlerde ciddi indirim var. Piyasanın yarı fiyatına kadar düşebiliyor fiyatlar.

Baseus markasına pek güvenmiyorum. Akilliphone.com dan baseus un kablosuz arac şarjını almıştım. Kısa sürede arızalanınca firmaya geri gönderdim maalesef çok sorun yasadim. Cihaz elimde kaldı. Bu yüzden bu markayı amazon gibi bir yerden almak sağlıklı servis acısından saglikli olacaktir diye düşündüm.

Alternatif olarak şu ürünlerde iyi fiyata. AMAZONAPP kuponunu da unutmayın. 150 TL ye 30 tl indirim yapıyor.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07DT7LZ25/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_lqaZFbZNVTP6T BUGÜN 10 tl daha düştü fiyatı.

https://www.amazon.com.tr/dp/B010BOVZC6/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_1qaZFb0ADJEVM

Faturalarını geciktiren biri değilim o yüzden merak ediyorum. Cihaz taksidi nedeniyle fatura 1150 tl geldi. Son ödeme tarihi 07.12.2020 kredi kart hesap kesimi de aynı tarih. Sonraki aya atmak istediğimden son ödeme tarihinden 1 gün sonraya atmak istiyorum. Ne kadar faiz işler?

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/kampanyalar//


Yeni CEPTETEB Kredi Kartı alanlar 300 TL'ye varan puan kazanma fırsatı yakalıyor!

23 Kasım - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında CEPTETEB Kredi Kartı alın, ayda en az 500 TL ve üzeri harcama yapın, market ve e-ticaret harcamalarınızın %20'si kadar puan kazanın. Ayda 50 TL, 6 ayda toplam 300 TL puan sizi bekliyor. Şimdi başvurun, CEPTETEB ayrıcalıklarıyla kazanmaya hemen başlayın!

Nasıl Katılırım?

 • 23 Kasım 2020 itibarıyla TEB veya CEPTETEB Kredi Kartlarından herhangi birine sahip değilseniz,
 • 23 Kasım - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında CEPTETEB Kredi Kartı başvurusunda bulunarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Nasıl Kazanırım?

 • Kampanyaya katıldığınız andan itibaren aldığınız yeni CEPTETEB Kredi Kartınız ile her ekstre döneminde minimum 500 TL harcamalısınız.
 • Ekstrenizin kesildiği gün minimum 500 TL harcama yaptıysanız o ekstre döneminde yaptığınız tüm market ve e-ticaret harcamalarınızdan %20 puan kazanacaksınız.
 • Kazandığınız puanlar o ayki ekstrenize yansıyacak.
 • Her ay en fazla 50 TL, 6 ay boyunca 300 TL'ye varan puan kazanabileceksiniz.
 • Kampanyanın diğer detayları:
 • Kampanya katılımı 23 Kasım - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında, CEPTETEB Kredi Kartı başvurusu ile yapılmaktadır.
 • Kampanya süresi, kampanya katılım tarihleri arasında alınan yeni CEPTETEB Kredi Kartı'nın ilk ekstre kesim tarihinden itibaren, ilk ekstre de dahil olmak üzere 6 ekstre dönemini kapsamaktadır.
 • Kampanyaya katılabilmek için 23 Kasım 2020 itibarıyla TEB veya CEPTETEB Kredi Kartlarından herhangi birine sahip olmamak ve 23 Kasım - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında CEPTETEB Kredi Kartı başvurusunda bulunarak yeni CEPTETEB Kredi Kartı almak gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında CEPTETEB Kredi Kartı başvuru tarihi baz alınacak olup 23 Kasım 00:00'dan 31 Aralık 23:59'a kadar başvurulan ve onaylanan kartlar kampanya kapsamındadır.
 • Yeni alınan CEPTETEB Kredi Kartı'nın ilk ekstre dönemi ile kampanyanın 6 aylık süresi başlar. Aylık puan tutarını kazanabilmek için ilgili ekstre döneminde sektör fark etmeksizin peşin veya taksitli en az 500 TL ve üzeri harcama yapmak gerekmektedir.
 • Taksitli işlemlerde, işlem tutarının tümü o dönemki harcama limitine dahil edilecek. Örneğin; 300 TL'lik bir harcamayı 3 taksitle yaptıysan, o ayki 500 TL'lik minimum harcamanın 300 TL'sini gerçekleştirmiş olacaksın. Diğer aylara yansıyacak taksitler, sonraki dönemin harcama limitine dahil edilmeyecek.
 • Bu koşulları sağlayan müşterilerimiz yeni aldıkları CEPTETEB Kredi Kartlarıyla yaptıkları toplam harcama tutarı içerisindeki "market ve e-ticaret" sektörlerinde yapılan harcamalarının %20'sini puan olarak alacaktır.
 • Bir müşteri her ekstre döneminde(aylık) en fazla 50 TL, kampanya dönemini kapsayan ve kart sahipliğini takip eden ilk 6 ekstre dönemi(6 ay) boyunca da en fazla 300 TL puan kazanabilir.
 • Kazanılan puanlar aylık olarak karta yüklenecek olup puanların harcanmasında sektör kısıtı bulunmamaktadır.
 • İptal veya iade olması durumunda, iptal/iade yaptığın harcamadan kazandığın puan geri alınacak. Puanın geri alındığına dair SMS gönderilecek.
 • CEPTETEB Kredi Kartı alan müşterilerin ilk ekstresi kesilene kadar yaptıkları harcamalar, ilk ekstre dönemi içerisinde kaydedilecek olup kampanyanın 1. ayına karşılık gelmektedir.
 • Örnek olarak 1 Aralık 2020 günü (veya kampanya geçerlilik tarihi içerisindeki herhangi bir gün) TEB veya CEPTETEB Kredi Kartlarından herhangi birine sahip değilseniz, CEPTETEB Kredi Kartına başvurarak kartın onaylanıp size teslim edilmesini takiben 6 ekstre dönemi boyunca 500 TL ve üzeri harcama yaparsanız aylık toplam harcamalarınız içerisindeki market ve e-ticaret harcamalarınızın %20'si kadar puan kazanabilirsiniz.
 • Kazanılan puanlar geri alınmayacaktır.
 • Kampanya boyunca 300 TL puana ek olarak, üye iş yerlerinden ve diğer kampanyalardan da puan kazanmaya devam edersin. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve puan ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değil. Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecek.
 • TEB A.Ş. kampanya koşul ve şartlarını değiştirme hakkı saklıdır.
Hakkında
Konum: Karabük
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Mesaj Sayısı: 671
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.630
İkinci El Bölümü Mesajları: 155
Konularının görüntülenme sayısı: 264.123 (Bu ay: 457)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.183 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.