Şimdi Ara

LG G3 32 GB (İthalatçı Garantili) 1049 TL (Ayrıca 100 TL Chippara da Hediye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
5.936
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.hepsiburada.com/lg-g3-d855-32gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG332-GD?magaza=PİNTİ

Edit:Yorumlara bakılırsa iyi bir telefon değil . Almayın sakın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 12 Eylül 2017; 0:12:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• G3 e bu kadar para verilmez bu saatten sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

G3 e bu kadar para verilmez bu saatten sonra

949 TL ye geliyor

• 32 gb zaten
  • Lg alırken dikkat edin. Kronik arızalar içerebilir

ekran sararması ve anakart arızası gibi iyice arastırmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 11 Eylül 2017; 19:6:24 >
  • Çok eskidi bu telefon alınmaz

• Almayin uzak durun

• G3 kullanici olarak aman diyeyim. Panellerinin arasindaki asiri derecede sari renk farki mi dersiniz, iki yil icerisinde anakarti bozulup ekran kararma sorununa sahip olmasi mi dersiniz, catlayan kasa mi dersiniz, kendiliginden bozulup telefonun yeniden baslamasina neden olan batarya mi dersiniz, kendiliginden sesi kisilan kulaklik mi dersiniz, kulakliga gelen "pırrr" sesi mi dersiniz, uclari hemen acilan usb kablosu mu dersiniz ne rezillik ararsaniz var bu telefonda. En son gold renk g3 aldigimda ekrani da gold cikmisti

Bu bahsettiklerim daha ozenli bir uretim yapilsa olmayabilecek seyler. Bunlar olmasaydi tadindan yenmeyecek cihaz. Ama varlar

Duzeltme: Begendigim yonlerini de yazayim bari;

Iclerinde benim gordugum 3 cesit panel var. İlk uretilenler beyaz ve hafif sari ekrana sahip olanlar olarak ikiye ayriliyordu. Sonralari cok daha sarimsi olan ekranlilar uretildi. Bendeki nadir bulunan beyaz ekranlisindan. Bu haline diyecek yok, harika. Mirecast performansi cok iyi. Hem kaliteli goruntu aktariyor, hem de yuksek fps de. Arayuzu gayet kullanisli, stock androidin sadeligini guzel supurmus. En begendigim yonu ise Lg sagolsun cogu firmanin verdigi guncellemeyle telefonu yavaslatma politikasini bu telefonda izlemedi. Telefon ilk gunku kadar hizli. Tasarimi gayet guzel felan iste.

Bu arada alacak arkadaslar ikinci el bolumune baksin, herkes g3 anakarti ariyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fırat.ç. -- 11 Eylül 2017; 19:33:6 >

• G2 den sonrası vasat alacaksanız v10 20 30 iyi

Zamanında g2 ye 2500 tl verdim kıyamıyorum bırakmaya 😀

• lg g3 alan adam bir gün kalktığında açılmamasına hazır olsun :))

sabah kalktığınızda ölmek gibi bir şey
  • Bedava verseler alma o derece bi cihaz

• Bu saatten sonra lg g3 alınmaz. O fiyata redmi note 4 alınır rahat edilir :)
    Alcatel idol 4 bile daha iyi seçenek ondan.
  • Ona o parayı vereceğine 1250 liraya hepsiburada dan git g5 se modelini al daha iyi

• Çok problemli bi model almanızı tavsiye etmem, nasıl becermişler bu kadar kasan telefon yapmayı bilmiyorum, o bakımdan bir sanat eseri.

• Mojotr kullanıcısına yanıt
    32 GB'lık modelinin bile çıkış fiyatı 1800 TL'yken nasıl oluyor da o kadar para verdiniz.
    Başka telefonla karıştırdınız sanırım fiyatını.

Kaynak:https://www.donanimhaber.com/LG-G2-ulkemiz-fiyatlari-belli-oldu-49819
  • Taş gibi telefon alınır

• bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    türkselden yüksek taksit şeçeneğiyle alınca fiyatı 700 tl yükseldi :D eskiden yüksek taksit seçenekleri vardı hatırlarsanız..
  • fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    Anakart sorunu ve ithalatçı garantisi(EVO) müthiş ikili....kesinlikle alınmaz.Kutusunda kuzu kuzu uyuyor şerefsiz...
  • Sene olmus 2017 hala lg g3 satmaya calisiyorlar 3. Senemi doldurdum 1250ye almıştım ederi en fazla 750 tl piyasada kaldimi lg g3 ya

• lg = çöp tüm modelleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunnkaar -- 11 Eylül 2017; 20:13:47 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.