Şimdi Ara

LG G3 32 GB (İthalatçı Garantili) 1049 TL (Ayrıca 100 TL Chippara da Hediye) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
5.936
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar kronik sorunu olan bir telefon görmedim.
    24 ayın hemen sonunda anakartını yaktı..
    Biraz şans işi diyeceksiniz evet ama g4 ve g5 de dikiş tutturamadı..
    Lg mi bir daha asla..!
  • G4 sattım kurtuldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş 2-3 sene önce yeni çıktığında 1000 liraya kaçak almıştı. o da 800 liraya birine satmıştı dayanamayıp. fiyatı hala yüksek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parayı çöpe atmanın diğer adı.
  • Alacak olan en fazla 24 ay 10 gün geçe ciddi bir arıza ile karşılaşacağını bilsin de öyle alsın

• 2,5 sene önce 1220 liraya paralel ithalat aldım. Geçen hafta bataryayı değiştirdim. Onun haricinde hiçbir şikayetim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

2 yıldır g3 kullanıyorum. donanım olarak güzel telefon ama kasa çatladı, ekran sarardı bir ara sonra kendiliğinden geçti. ön kamera bozuldu, gittim 20 liraya satın aldım kendim taktım. Kış günleri iyi oluyor telefon, ellerim hiç üşümüyor. Çipinin oraya ufak bir metal koyup termal macun sıktım ama pek işe yaramadı gibi.

Daha ne olsun hocam telefon ölmüş zorlan yaşatıyorsunuz

Bende g2 vardı zaten. G2 cortlayınca bunu verdi Lg. para verip almam yoksa ama hala her işimi görüyor. Askerliğimi bile bu telefonla yaptım. Kaç kere ranzadan düşürdüm bir şey olmadı

• 2.5 sene önce 1000 TLye aldım, ekranını yere 10 kere sert çarptım bir şey olmadı ama 11. Sefer paramparça oldu. Ekran taktım maalesef çıkma bulamadım şu an kardeşim kullanıyor. Hala çok seviyorum telefonu. Rom olarak Fullmics kullanıyorum. Batarya hiç değişmedi ama fazla bir kayıp yaşamadım. Tek sıkıntısı bence 2k ekran olması 1080p olsaydı keşke.

• Lg G3 kullanan biri olarak, çıktığı zamanın ötesinde bir telefon olduğunu kabul etmek gerektiğini düşünüyorum. Bana göre halen kendinden sonra çıkan bir çok üst segment telefondan daha iyi olduğunuda düşünüyorum . İlk çıktığı zman aldım ve halen kullanıyorum, sıradan bir kullanıcı değilim suyunu çıkartırım telefonun. Ama bu gün alırmısın bu fiyata deseniz tabiki almam .

Bi sefer her g3 kronik kasa çatlamasını tadacaktır. Her seri çatlıyor bunuda not edelim . (sonradan çıkan seriler için çatlama yok dediler, yalandır.)

Diğer memnuniyetsizliğim çok ağır oluşu, ve sabun gibi olan tasarımı, arka kapak, kasadaki vasatlık.

Bende çıkmadı ama sarımtırak ekran sorunu ile karşılaşan çok kullanıcı oldu.

En sevdiğim yanlarından biri ise bataryasının halen ilk günkü performansını vermesi. Samsung olsa eminim 4 batarya değişmiştim .

Bence g2 daha mantıklı bir seçenek . veya mi4, zira m4 ile g3 neredeyse tamamen aynı sadece g3 2k ekran farkı var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 2 Ekim 2017; 10:46:31 >

• Editi görünce gülme tuttu
  • G3 modelini 2 seneden biraz fazla kullandım, ilk kez aldığım bir alete bu kadar çok küfrettim.

İki sayfa gezersin, arkasına el değmez sıcaktan. Ekranı güzel, ama pili su gibi içtiği için iyice kısık kullanırsın, onunla bile akşamı zor görürsün. En son anakart problemi sebebiyle (garanti bittikten 1 ay sonra) yedek parça olarak sattım. G3 pişmanlıktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Lg G3 kullanan biri olarak, çıktığı zamanın ötesinde bir telefon olduğunu kabul etmek gerektiğini düşünüyorum. Bana göre halen kendinden sonra çıkan bir çok üst segment telefondan daha iyi olduğunuda düşünüyorum . İlk çıktığı zman aldım ve halen kullanıyorum, sıradan bir kullanıcı değilim suyunu çıkartırım telefonun. Ama bu gün alırmısın bu fiyata deseniz tabiki almam .

Bi sefer her g3 kronik kasa çatlamasını tadacaktır. Her seri çatlıyor bunuda not edelim . (sonradan çıkan seriler için çatlama yok dediler, yalandır.)

Diğer memnuniyetsizliğim çok ağır oluşu, ve sabun gibi olan tasarımı, arka kapak, kasadaki vasatlık.

Bende çıkmadı ama sarımtırak ekran sorunu ile karşılaşan çok kullanıcı oldu.

En sevdiğim yanlarından biri ise bataryasının halen ilk günkü performansını vermesi. Samsung olsa eminim 4 batarya değişmiştim .

Bence g2 daha mantıklı bir seçenek . veya mi4, zira m4 ile g3 neredeyse tamamen aynı sadece g3 2k ekran farkı var .

Hocam 3 ay oncesine kadar bende Lg G3 kullaniyordum, 2.5 sene kullandim cihazi. Kronik Kasa catlamasi ve Ekran sararmasi sorunu basima geldi, ithalatci garantili oldugu icin servise hic gondermedim.

Cihazdan Batarya performansi icin memmundum, 1-1.5 yil batarya omrunu korusada, 2. Yila girince pes ettirdi artik. Simdi geriye dönüp neden batarya performansindan memnun olduguma bakiyorum, daha iyisini göremedigim icinmis

Lg G3te 1 gunluk bekleme de aldigim ekran suresi 2.5-3.5 saat aralığındaydi, bu da aksama kadar ucu ucuna yetiyordu.

Bu arada Lg G3u Fulmics Rom ile kullaniyordum, suanda da babam halen kullanmakta. Şükür Anakart arizasi yasamadim cihazda.

3 ay once Xiaomi Mi6 aldim, 1 günlük bekleme de 9-10 saatlik ekran suresi, 2 günlük bekleme de ise 7-8 saat ekran suresi aliyorum.

Bu fiyata suanda Lg G3 almak yerine, bu fiyat civarina gidip Xiaoimi Mi5 almak cok daha mantikli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 3 Ekim 2017; 1:21:40 >

• 2 sene çok memnun kullandım, garantisi bitiğinin 9. günü durup dururken sim kart soketi arızası verdi, telefoncu 100 tl ye yaparım diyor.Ayrıca usb bağlantısından telefonu görmüyor pc, o da kronikmiş..Yaptırsam mı yoksa yenilesem mi hazır manayla kararsızım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sene önce zaten bu fiyata almıştım

• 2 sene kullanmak için verilecek para değil, sonra elinizde patlıyor.

Bende şu an var bi tane, anakart problemli. Nasıl değerlendirebilirim? Fikri olan var mı?
  • yeni telefon aldım, 16 gb olanını isteyene 700 liradan vereyim.
  • yahu letgoda sahibinden de lg v10 u 850-900 den satıyorlar nasıl oluyor?

sıfır kutuda??
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

2 sene çok memnun kullandım, garantisi bitiğinin 9. günü durup dururken sim kart soketi arızası verdi, telefoncu 100 tl ye yaparım diyor.Ayrıca usb bağlantısından telefonu görmüyor pc, o da kronikmiş..Yaptırsam mı yoksa yenilesem mi hazır manayla kararsızım..

Yaptırın gitsin. Yeni telefonlarda olup, bu modellerde olmayan ne var ki, parmak izi, daha iyi ön kamera vs. bence para tuzağı. Bir ara ben de aynı ikilemde kaldım, gittim, Z1 in bataryasını aldım değiştirdim. Gittiği yere kadar gitsin, zaten bozulacak gibi de durmuyor. Ne idiğü belirsiz çin telefonuna dünya para veresim yok
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şekilde düşünüyorum, Kasa çatlağı ekran vs problemi yok , takılma donma vs yaşamadım..Gidip sarr bombası çin mallarına da para vermek istemiyorum.Kamerasından da memnunum.Batarya sorunum yok powerbank var.

Yaptırıp devam ederim gibi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    1 yıl sonra kesin bozulacagi için elden çıkaralim diye
    kaçakçının verdiği cevaba bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 12 Ekim 2017; 12:0:31 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.