D

Yarbay
14 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 312 (Bu ay: 7)
Gönderileri

arkadaşlar katalog fiyatlarına bakıyorum sonra bayilere yönlendiriyorlar onlar kafasına göre çekiyor.

bu sıralar sıfır otomatik en ucuz ufak tefek bir aracın modeli markası nedir?

https://www.n11.com/urun/amd-ryzen-5-3600-100-100000031mpk-36-ghz-am4-35-mb-cache-65-w-islemci-tray-fan-1505321?magaza=dijitalstore&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.10.5

şurada 3600 tray işlemci var;

100-100000031mpk ne anlama geliyor, bende ilk çıkan 3600'lerden var pek oc yemiyor açıkçası.

arkadaşa bir 3600 alacağız daa bu aklıma geldi, bu kodlu 3600 ile 4.4-4.5 görülür mü?

a101'e gelmiş bu model alınır mı sizce fiyatı güzel ne dersiniz?
arkadaşlar bu ürün alınır mı? bu fiyata uygun gibi geldi var mı yorum yapacak?
bu seneki tüm rare ultra rare very rare immortallar dahil olmak üzere hepsinden elimde bolca var.

düz immortallar 8tl
rare immortallar 20tl
very rare immortallar 35tl
ultra rare immortallar(pudge ursa) 120tl
arkadaşlar nfc'yi fotograf makinemden hızlıca dosya aktarmak ve banka kampanyalarını kullanmak için arıyorum.

kamerada optik sabitleyici videolar için şart yoksa tüm el titreşimi videoya geçiyor... 6 ram olsun istiyrum en az.

tüm bunlara uygun tek bir telefon yok güncel, 4 senelik mi note 3 kullanıcısıyım bunların hepsi o sene bu telefonda vardı, ikinci elde 1200tl para ediyor baktım şaka gibi ve piyasada hiçbir telefonda bu özellikler yok.

kafayı yiyeceğim var da ben mi bilmiyorum?
Arkadaşlar yönlendirmeler üzerine 2-3 yıl önce bu modeli almıştım ne zamandır kullanmıyordum sanırım kafada mürekkep donmuştu, youtubdan gördüğüm kadarıyla suyla yıkadım ettim, bu sefer kesik kesik yazmaya başladı, sanırım zarar verdim püskürtme yerlerine çok mu bastırdım fikrim yok.

şimdi hem kesik kesik yazıyor hem arada b200 hatası veriyor.

napayım yeni kafa alayım mı çinden yoksa öldü mü dersiniz? kolay dolabilen kartuşları olan fotograf için hangi makine alınmalı?
exalted(engin) kasap arcana yeşil modu açık;
markette şuan 200tl en ucuz satış rakamım 140tl

scorching talon en ucuz : 324 şuan
satış rakamı : 220tl

pudge düz arcana şimdi bakıyorum 171tl en ucuz satış rakamım 120tl
monkey arcana market rakamı : 120tl

önce para alırım, hesap 2005 kayıtlı profil, 3-5 de al sat referansım var görülür, letgoda 100 adetten fazla puan yorum var güven sorun olmaz.

enpara, teb, yapıkredi çoğu banka var.
arkadaşlar ip 7250 yazıcım var, burada önermişti bilirkişiler.

doldurulabilir kartuşum da var, ama ne fotograf basarsam basayım 1 yıl geçmeden soluyorlar renkleri gidiyor.

buna ne yapabiliriz? mürekkep mi kağıt mı neden kaynaklı bu acaba?

en iyi hangi mürekkep ve kağıt renkleri muhafaza eder? sağolun.
merhabalar;

creative ses kartımda da onboard kartla da interface dediğimiz usb ses kartlarıyla da aynı sorun yaşıyorum.

ryzen 3600'e geçince böyle bir şeyle karşılaştım, ryzen 1700-2600le böyle bir şey yaşamamıştım. ona bağlıyorum bilemedim.

sorun şu, saatte bir ses sanki kasılıyor gibi takılıyor 2-3 saniyeliğine, onbarod kartla böyle olurken usb kartla da ses kartını 2 saniyeliğine kapatıp açıyor. ve tam bu anda hiç çalışmayan 2 katı hardiskimden tıkırtılar geliyor. halbuki uygulamalar vs hepsi ssd ve nvme'de. sanki bir şey sistemi tetikliyor, hdd'ler de çalışıyor ses o anlık bozuluyor.

var mı bir fikri olan? tüm driverlar güncel.
Hakkında
Forum İmzası:
.
Hakkımda:
afk
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.005
İkinci El Bölümü Mesajları: 356
Konularının görüntülenme sayısı: 183.611 (Bu ay: 1.527)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.770 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.