Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun un Efsane Olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke başlasa o ilk 30 bölüm kadar efsane bir dizi izlemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gezi olayları yedi dizinin başını

Seyrettiğim tek diziydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezonunda izlememistim yeni basladim. 45. Bölümdeyim. Guzel ama ilk 10 uma giremez. Fakat yerli yapim olarak izlemeye deger

• gelmez daha öyle bi dizi.
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın da dizi o aralarda çok iyi iş yapmıyordu 3. sezon ile 1. sezon arasında kalite bakımından uçurum vardı. 3. sezonda mecnun o kadar salaklaştırılmıştı ki diziyi arada hiç izleyesim gelmiyordu.
  • Efsane ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jason Todd

Efsane ?

Türk yapımlar arasında yeri çok ayrıdır. Bir nevi efsanedir.
  • bu diziyi beğenmeyen kesimin %90ı nedense mevcut hükümet hayranları. beğenen %90ı muhalefet kesim. böyle bir tespit yaptım bilmiyorum ne kadar doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

bu diziyi beğenmeyen kesimin %90ı nedense mevcut hükümet hayranları. beğenen %90ı muhalefet kesim. böyle bir tespit yaptım bilmiyorum ne kadar doğru

Hayırcıyım.Leyla ile mecnun efsane değil olsa olsa kestane olur

• quote:

Orijinalden alıntı: senertheking

quote:

bu diziyi beğenmeyen kesimin %90ı nedense mevcut hükümet hayranları. beğenen %90ı muhalefet kesim. böyle bir tespit yaptım bilmiyorum ne kadar doğru

neden efsane olmaz. size göre efsane Türk diziler hangileri
  • quote:

quote:

quote:

Leyla ile Mecnun aslında güzel bir dizi ama oturup takip edeceğim bir dizi değil. Arada televizyonda falan tekrar bölümüne denk gelirsem zaman geçirmek için bakarım ama dizinin fanları öyle bir abarttı ki diziyi yok efsaneymiş cart curt. diziden soğuttular. Türk televizyonunda efsane olarak gördüğüm tek yapım Ezel'di.Komedi tarzında da İşler güçler'i beğeniyodum.Üsküdar'a giderken de fena değildi ama erken bitti

• quote:

quote:

quote:

quote:

Leyla ile Mecnun aslında güzel bir dizi ama oturup takip edeceğim bir dizi değil. Arada televizyonda falan tekrar bölümüne denk gelirsem zaman geçirmek için bakarım ama dizinin fanları öyle bir abarttı ki diziyi yok efsaneymiş cart curt. diziden soğuttular. Türk televizyonunda efsane olarak gördüğüm tek yapım Ezel'di.Komedi tarzında da İşler güçler'i beğeniyodum.Üsküdar'a giderken de fena değildi ama erken bitti

kişisel zevk. bana göre de işler güçler çok abartıldı. hepsinin tarzı farklıydı

• 1. Sezon gibi olmamasına katılıyorum hatta TV de izlenmemesinede katilirim fakat o dizi kadar orijinal dizi daha gelmez

Türkiye'de komedi zaten eşeğin ala kazığıyla bağlantılı Leyla Mecnun u anlamamalari gayet normal

• Dizi bittikten sonra kıymete bindi zamanında kimse konuşmuyodu o yüzden trt dizisiydi reytingi diğer kanallar için önemsemediği için bence gereğinden fazla abartılıyo efsane dediğin ezel , behzat ç , kuzey güney , avrupa yakası , 7 numara gibi olur . Hükümet yanlısı filanda değilim sadece doğrular bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür1616 -- 3 Nisan 2017; 22:57:26 >
  • Şu an komedi dizimiz yok.

O değil o bahsedilen final bölümü cidden çekilse insanlar o günden bi 5 gun falan sonra kendine gelebilirdi heralde.

Keşke final yapsaydı.

• 3. Sezon gayet iyidi efsane komik sahneler var

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Orijinal olduğu doğru. Böyle bir yapım bir daha aynı ekip tarafından yapılabileceğini pek sanmıyorum.
  • Abartılıyor. Özellikle 3. Sezon bayağı bozmuştu öyle böyle değil. melis birkanın saçma sapan diyalogları ve "ıııı ıı" diye duraklamaları çok baymıştı. Dizi tv de oynarken insanların varlığından bile haberi yoktu dizinin.

• 3.sezon hariç ilk iki sezonu mükemmel bir dizidir her bölümü izlenmelidir ,her bölümü imbd'si 8 den aşağı olmayan bir film gibidir.Yan karakterleri bile efsanedir;Talat abi,Sarı bıyık,Çiçekçi'nin oğlu..
  • ilk sezonu efsanedir kesinlikle eşi benzeri yok 2.sezonda izlenir ama 3.sezon biraz sıkıyor arada ama ilk 2 sezonun hatırına izlenir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.