Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun çekimleri başladı: Setten ilk görsel paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 46
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (2 mesaj) Zuko (2 mesaj) Sarper Yasin Mutlubay (2 mesaj) Mugetsuga (2 mesaj) hopeyoung (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (30 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (1 mesaj) (11 mesaj) (3 mesaj) (5 mesaj)
  • @
27 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Leyla ile Mecnun çekimleri başladı: Setten ilk görsel paylaşıldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5342 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Türkiye'nin en popüler ve en sevilen dizilerinden birisi olan Leyla ile Mecnun'un Exxen'de yayınlanacak olan yeni sezonu için çekimler başladı. Çekimlerin başlamasıyla da setten ilk görsel geldi.

Ayrıca Bkz.Merakla beklenen John Wick 4'ün kadrosu şekilleniyor

Geçtiğimiz haftalarda duyurulduğu gibi Leyla ile Mecnun'un Exxen'deki sezonunda ekip tam kadro olarak dönecekti. Ancak bu tam kadro için sadece başrol oyuncularının ismi açıklanmıştı. Setten paylaşılan görsele göre yalnızca ana kadro değil birçok yan karakter de dönüş yapıyor.

Paylaşılan görsele baktığımızda diziyi izleyenlerin tanıyacağı birçok karakter bulunuyor. Bahsi geçen görseli aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni sezonun yönetmenliğini yine Onur Ünlü, senaristliğini ise Burak Aksak üstlenecek. Dizinin çekimleri bugün başlamış olsa da ne yazık ki hala yayın tarihi ve konusu bilinmiyor. Umuyoruz ki onlar da yakın zamanda açıklanacaktır.

Leyla ile Mecnun İlk Görsel

• Leyla ile Mecnundaki en sevdiğim olay oyuncuların diğer dizi,filmlere göre gayet çirkin, tipsiz olması :)

Abbow gelsin olaylar olaylar. Gerekirse sırf geyik çevirsinler hepsi toplansın yoldan geçen arabalar hakkında goygoy yapsınlar, maç yorumlasınlar bir ellerinde üzüm ile, bu kıza kadar diyerek eriğe düşsünler, sahilde otursun safi denize baksınlar hepsine okeyim.

• Yüzbaşı
    308 Mesaj
    İyi olacaktır kesin. Ama eski havası bir başka idi :) şu işe bak yakın tarihi bile mumla arıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5274 Mesaj
    Gözlüklü çocuk büyüdü, istesek de geri döndüremeyiz artık.
    Bu arada sağ arkadaki kıvırcık saçlı erkek oyuncu, Ezel'deki Kenan'ın adamlarından biriydi. En son da Kırmızı Oda'da Vahit Bey'in elemanı rolünde oynuyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5279 Mesaj

Leyla kim acaba Ali Atay'ın yanındakini Özge Özberk sandım başta da değilmiş 

• Çavuş
    72 Mesaj
    Eski havasını falan boşverin her durumda piyasadakilere bin basacak bir iş. gelsin izleyek.

• Binbaşı
    1823 Mesaj
    Leyla ile Mecnundaki en sevdiğim olay oyuncuların diğer dizi,filmlere göre gayet çirkin, tipsiz olması :)

• Yüzbaşı
    477 Mesaj
    3. sezonda sulu espriler yapıyorlardı ve komik olmak için çaba sarf ediyorlardı ancak son bölümlerine doğru çok güzeldi. Özellikle son bölümü çok güzeldi. Ciddi espriler yapıp güldürebiliyorlardı. İnş sulandırmadan öyle devam ederler.

• Yarbay
    2327 Mesaj

Abbow gelsin olaylar olaylar. Gerekirse sırf geyik çevirsinler hepsi toplansın yoldan geçen arabalar hakkında goygoy yapsınlar, maç yorumlasınlar bir ellerinde üzüm ile, bu kıza kadar diyerek eriğe düşsünler, sahilde otursun safi denize baksınlar hepsine okeyim.

• Yüzbaşı
    649 Mesaj
    Valla ne yalan söyleyeyim, çok övülen bir dizi olmasına rağmen beni bir türlü sarmadı. Tamam yeri geldi güldüm, kadro da sağlam ama absürd komedi benlik değil herhalde. Ben de yıllarca Avrupa Yakası tekrar çekilir mi diye ümit ederdim bize kısmet olmadı, Leyle ile Mecnun’u bekleyenler için güzel bir haber. İyi seyirler dilerim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    707 Mesaj
    Tadında bırakmasa mıydınız?

• Yarbay
    2334 Mesaj
    O gemi geldi.

|
    |
  • Yüzbaşı
    655 Mesaj

zaten bırakmamışlar.

|
    |
    hopeyoung kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    7 Mesaj
    Ölen yok gibi çok güzel tam kadro

|
    |
  • Rahmetli Developer
    167 Mesaj

Adamlar ekranlardan kaldırıldı hocam ne tadı, henüz bitmemişti ki dizinin tadını almaya devam ediyorduk.

|
    |
  • Yüzbaşı
    707 Mesaj

Ben son sezonda soğumaya başlamıştım açıkçası. Her şeyin bir son kullanma zamanı var.

|
    |
    Sarper Yasin Mutlubay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Misafir Üyelik
    72809 Mesaj
    bazı replikleri günlük konuşmalarımıza geçen dizi.

|
    |
  • Yarbay
    17035 Mesaj

Kaç bölüm anlaşıldı acaba.Eski tad muhabbetine girmeye gerek yok.Bunca sene ara veren bir diziden tutupta eski tadı beklemek komik olur.

|
    |
  • Rahmetli Developer
    167 Mesaj

Ülke genelinde yapılan yapımlara bakınca her ne kadar soğusanız da yine dönüp izlenecek bir yapımdır benim için 😊 tabi ki zevkler ve renkler tartışılmaz ancak yarım kalması üzücü olmuştu, en azından biraz daha izlemiş olacağız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6190 Mesaj

Evde oturan bayanlar için 5. sınıf diziler. Oturun Sopranos, The wire filan izleyin. Yazık uçan giden zamanınıza.

|
    |

• Deniz Işın diye biriymiş.

|
    |
    Mugetsuga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.