Şimdi Ara

LEON FR 150PS ACT DSG - İNCELEME VİDEOLU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar bilenler bilir youtubede kendi halimde amatör otomobil videoları çekmekteyim sizinde desteklerinizi bekliyorum..

https://www.youtube.com/watch?v=ZXXf6y541pk

• Azizim iyi,hoşta biraz teknik yönlerin zayıf kalmış.İşte konfor şöyle,şu böylede...hangi parçası,mekanik aksamı bozulmaya elverişli ? Kronik sorunları neler ? Bayiye gidip Ahmet,Mehmet'te inceler de derinlemesine bir tek Noyan Bey yapıyor Çayyolu'nda doktor olan arkadaş.Misal CRV incelemesini güzel yapmışsın ona lafım yok

Birde bu İstanbul'da vurgun yapan galerici vardı TV ye çıkan arkadaş.Başına yarım trilyon ödül konulan kızla kaçan Hakkında hiçbir habere ulaşamadım,bizim Ankara'daki Hüseyin abiyehttps://silahtaroglu.sahibinden.com/ işletme sahibine sordum. Valla onu İstanbul'daki galerici arkadaşlara soracaksın hepsi hemen hemen birbirini tanır,Ankara olsa neyse benimde haberim yok demişti.

Sonuç ne oldu ? Adam yakalandı mı ?

• Noyan abi gerçekten müthiş incelemeler yapıyor.Detaylara iniyor ve farklı bir bakış açısıyla inceliyor.Tr de incelemeleri en beğendiğim kanaldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 8 Kasım 2016; 3:50:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Benim testlerim iki bölümden olur bayi incelemesi ve test sürüşü test sürüşünde konfor süspansiyon tol tutuşu gibi konulara deginirim bu video inceleme sadece bayiye sizin gözünüzle gidip nerde ne var görmek gibi.

O herif halen firari yakalanmadı bi ara yakalandı haberi çıktı ama yok öyle birşey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Bende begenerek izliyorum lafım yok. Ama kendisi passat testinde passat ile 5 serisini kıyaslamış bende nerde kaldı segmentler dedigimde napcaktım 3 ilemi kıyaslıycaktım dedi ardından yorumları kaldırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inceleme güzel olmuş. bir de araçları sürerken test etseniz daha iyi olacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.