Şimdi Ara

Arıza tespit cihazı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
21.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tüm araclar için uyumlu arıza tespit cihazı almak istiyorum. Orjinalleri cok pahalı sahibinden. De xdiag431 adlı cihaz var hepsi farklı fiyat cekiyorlar. Bana tüm aracları okuyacak abs airbag ısıgı söndürecek enjektör kodlaması yapacak boğaz kelebeği adaptasyonu yapacak bir cihaz lazım. Hangisini önerirsiniz

• Boyle bir cihaz 800 lira civari
  • Hangisini önerirsin
  • AliExpress e bakin hocam veya gearbest e teslimat sureleri biraz uzun 20 gun gibi ama iyi cihazlari iyi fiyatlara bulursu uz
  • Aliexpres e baktım oradakiler 2.sınıf ben kaliteli bir cihaz istiyorum
  • bhttnky B kullanıcısına yanıt
    Aracinin markasi ne

Benimki ford ornegin benim araca ids nin cihazi uyuyor ben almayi dusunuyorum sanayi koselerinde usta aramaktan cihaz aramaktan biktim koca sinopta 1 kiside var bu cihaz baska cihaz uyum saglamiyor
  • Arac opel. Bende easydiag cihazı alıcam her araca uyumlu
  • Sanayide usta mısınız , kişisel kullanım için fazla pahalı bu cihazlar.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercedesasigi -- 24 Haziran 2020; 22:21:41 >
  • Airbag ışığını niye sonduruyorsunuz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Lewandowski RL9

Airbag ışığını niye sonduruyorsunuz ??
    Hafızaya alınan arızayı bilgisayara bağlamadan bazı araçlarda silmek mümkün değildir.Bir sakıncası mı var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Lewandowski RL9

Airbag ışığını niye sonduruyorsunuz ??
    Yok bazı kişiler aracı kancayla kandırıp Airbag isini ABS vs ye baglaayip satiyorda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Lewandowski RL9 -- 8 Mayıs 2018; 9:24:17 >
  • Merhabalar bizde Ankara'da garaj açtık. Arıza tespit cihazını çok araştırdık sonunda Autel Mx808 diye bir arıza tespit cihazında karar kıldık. Tavsiye edebiliriz fiyatı uygun ve güncellemesi ücretsiz bir cihaz.
  • Bir tane bundan alsak her araçta kullanılır mı? Birde boya kalınlık ölçer alsak kendi aracımızın expertizi olabilir miyiz?
  • mercedesasigi M kullanıcısına yanıt
    açıklamaların için tşk ben ankarada yeni bir atölye açaçagım nasipse daha önce hep yetkili serviste çalıştıgım için kullanılan diangozlarda orj di.şimdi anladıgım kadarıyla siz bu işde bayagı kafa yormuşsunuz.sizden ricam atölyeme uygun bir çihaz tavsiyesi şuan için çihaza ayıra bilecegim rakam max 4 bin...citeoen subaru infiniti kia Hyundai ford bmw mini pejo fiat wv markalı araclar için teşekkürler
  • AliExpress'te delphi ds150e'nin 50dolara çakmaları var. crackli yazılım da bulunuyor.

Ben kişisel kullanımım için böyle bir seçenek aldım. bmw e46, e90, suzuki grand vitara, lancer 2004-2005-2006, lancer 2010,2011, mitsubishi colt 2009 gibi daha aklıma gelmeyen bir çok araca bağlandım.

Bmw e46'de laptop çakmak şarj aleti ile arabaya bağlı iken usb ile de çakma cihaz bağlı idi. marş alınca çakma cihazın usb'si bozuldu, şimdi bluetooth ile kullanıyorum.

Atiker lpg kablosu da yaptım, bir çok arabaya ayar düzeltmesi yapıyorum. çoğu arkadaşım lpg ayarını arıza ışığı yakmayacak kadar düşük hata paylı yaptım. hatta çekiş iyileşmesi yaşayan da var

Kardeşimin coltu ile eşya taşınacaktı. ön yolcu koltuğunu söktüğüm için airbag arıza ışığı yandı koltuk airbagi olmadığından dolayı. Takılsa dahi uyarı silinmiyor. cihazla bağlanıp sildim.

bmw e90 aracımda bakım sonrası CBS'yi sıfırladım. Bilmeyenler için servis bakım aralığını bilgisayarla kullanım koşuluna göre kontrol eden sistem. size ona göre bakım uyarıları veriyor.

Ustamda launch x431 var. geçen gün 2007 model bir araca bağlanmadı. O araca benim delphi ile deneyeceğim umarım bağlanır... Çürüyüp kopan sürücü airbag kablosu yüzünden SRS ışığı yanıyor. Zemberek değiştirdik ama ışık gitmedi. Kardeşimin aracındaki gibi bir durum var o yüzden arızanın silinmesi lazım...

• Arkadaşlar Çin'den gelen 100 200 liralık cihazlar ile Dacia 2017 model 1.5 DCI motorun arıza ışığını sondurebilirmiyim. Tavsiye ettiğiniz ucuz bir cihaz varmı . Amatör kullanım için.
  • mdkmdk M kullanıcısına yanıt
    30 liralık elm327 ile de bazı ışıklar sönüyor. ios için wifi modelini ve 2-3 ucuz program ile de deneyebilirsiniz
  • Teşekkür ederim
  • Launch
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.