DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Lc Waikiki de part time olarak çalışmak..
26
Cevap
1
Favori
51.704
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Lc Waikiki de part time olarak çalışmak..
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      3904 Mesaj
      01 Haziran 2011 19:52:26
      İyi akşamlar,

öncelikle şunu sorayım, Lc waikiki de çalışan bir arkadaşımız var mı acaba?Part time olarak lc waikiki ye girmeyi düşünüyorum da bir kaç sorum olacak..

veya bilgisi olan arkadaşlar vardır elbet..

nasıldır bu tarz mağazalarda çalışmak,sıkıntıları nelerdir,artıları-eksileri vs..

buraya yeni bir mağaza açılacak ve part time eleman alacakmışlar..

haftada 4 gün, 30 saat süresi varmış..

çalışma saatleri,10.00/19,00 ------------ 13.30/22.30

para olarakta 500-600 tl civarında imiş..
      haftalık saat ve çalışma saatleri kesinmidir bilmiyorum ama duyduğum kadarı ile böyleymiş..
      sizce f/p olarak nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 1 Haziran 2011; 19:57:47 >

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…
    • Yarbay
      2666 Mesaj
      01 Haziran 2011 19:55:07
      Çalışan tanıdıklarım olmuştu . Berbat derlerdi. İnsanlarla uğraşmak, tüm gün ayakta dikilmek . Zaten sık sık eleman kadrosu değişir o gibi yerlerde . Pek kalıcı görmedim .

Nothing's real until you feel.
      Live: Diablom TR
    • Yüzbaşı
      350 Mesaj
      01 Haziran 2011 19:58:28
      geçici iş için ideal. zaten kalıcı olunamıyo şartlardan dolayı genelde. gelen müşteriden çok çalışma arkadaşlarımı ve sürekli bana emir verilmesini kafama takmam diyosan geriye bitek yorgunlukla başa çıkmak kalır. o da erkekte bi sorun teşkil etmez.

DUAL Intel Xeon E5 2687W @ 4.0GHz - DUAL Corsair H100 CPU Coolers - Corsair Dominator GT 96GB (12x8GB) DDR3 - QUAD ASUS GTX 690 4GB - EVGA Classified SR-X 270-SE-W888-KR MoBo - 8x Hitachi Ultrastar 7K4000 4TB@RAID5 - 4x Intel 520 Series 480GB SSD
    • Yarbay
      3904 Mesaj
      01 Haziran 2011 20:41:19
      @coupdegrace
      açıkcası bende kalıcı olarak düşünmüyorum,2 veya 3 ay çalışabilirim..zaten başvururken bunu da söyleyeceğim,belki de almazlar

@alyanki

emir memir,iş sonuçta,belli şartlar altında o da gerçekleşir

sağolasınız bilgiler için.

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…
    • Yüzbaşı
      510 Mesaj
      23 Temmuz 2011 15:16:25
      Haftada 4 gunden 30 saati nasil dolduruyorsun hocam, gunde 6 saatten 5 gun olmasin o ?

• Yüzbaşı
      408 Mesaj
      23 Temmuz 2011 15:23:53
      Sırf ayakta çekilmez hocam o iş can sıkar yani . Gerçi bende komilik yapıcam ama şu mağaza işleri daha kötü gibi geliyo

• Yüzbaşı
      895 Mesaj
      23 Temmuz 2011 15:25:42

quote:

Orijinalden alıntı: CoupDeGrâce

Çalışan tanıdıklarım olmuştu . Berbat derlerdi. İnsanlarla uğraşmak, tüm gün ayakta dikilmek . Zaten sık sık eleman kadrosu değişir o gibi yerlerde . Pek kalıcı görmedim .

aynen

FLED
    • Çavuş
      70 Mesaj
      23 Temmuz 2011 15:39:16
      dün ankara ulus şubesine başvurmak için gittim. bayram dolayısı ile ankara genelinde geçici eleman arıyorlarmış. günlüğü 30 lira ( buna yol yemek dahil ) ayrıca prim de yok. sadece 20 günlük geçici eleman arıyorlarmış anlayacağınız. sizin bahsettiğiniz part time 600 lira falan hikaye olmasın?

• Er
      0 Mesaj
      25 Temmuz 2011 02:47:37
      bayram döneminde alınan elemanlara "destek eleman" deniyor. max 20 gün çalışıyorsun zaten. ssk hariç maaşın bi ekstrası yok. 25 di gibi hatırlıyorum. geçen bayram çalışmışdım. lcw alacağı elemanları destek olmuşlardan seçer genellikle. çeyrek ya da part olarak girersin, boşluk olunca ful e aldırırsın , ve o boşluk hiç sorun olmaz. ama çıkarken benim gibi zamansız çıkarsan galiba bir kara listeleri var. o kadar mağazaya başvurdum elden, hiçbirisi dönmedi.

• Yüzbaşı
      301 Mesaj
      26 Haziran 2012 16:13:36
      Bugün LCW Şirinevler(İST.da) şubesinden yarın görüşmek için aradılar.Yakın bi zamanda LCW de çalışan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.Part time olarak çalışcam ücret,çalışma saatleri haftda kaç saat gibi bilgiler çok işime yarar :)

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
      •••••••••••••••••••••••••••••••••••GALATASARAY •••••••••••••••••••••••••••••••••••
      •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
      •••••••••••••••••••••••••••••••••••ELAZIĞSPOR••••••••••••••••••••••••••••••••••••
      •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
    • Yarbay
      2911 Mesaj
      28 Temmuz 2012 20:36:27
      quote:

Orijinalden alıntı: ebulfeth

Bugün LCW Şirinevler(İST.da) şubesinden yarın görüşmek için aradılar.Yakın bi zamanda LCW de çalışan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.Part time olarak çalışcam ücret,çalışma saatleri haftda kaç saat gibi bilgiler çok işime yarar :)

gidip görüştünüz mü? ben de 2 aylık iş arıyorum.

• Yüzbaşı
      301 Mesaj
      29 Temmuz 2012 19:26:42
      quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

Alıntıları Göster

gidip görüştünüz mü? ben de 2 aylık iş arıyorum.

gidip görüştüm ancak bi netice çıkmadı(Bu alanda tecrübem yoktu).Sanki ciddi bir işe girer gibi sorular soruolar bide her soruya hazırlıklı olsan iyi olur :)

•••••••••••••••••••••••••••••••••••GALATASARAY •••••••••••••••••••••••••••••••••••
      •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
      •••••••••••••••••••••••••••••••••••ELAZIĞSPOR••••••••••••••••••••••••••••••••••••
    • Yarbay
      3198 Mesaj
      29 Temmuz 2012 19:31:47
      Valla 2 farklı şehirde başvurdum fakat hıc geri donus olmadı.. o kadar iş tecrubem ve dilim olmasına rağmen Beğenmediler beni sanırım.

yani adamlar sızı cagırmısta bir dusuneyım havasında acmayın rica ederım su konuları.

• Yarbay
      5110 Mesaj
      29 Temmuz 2012 20:25:01
      kariyer.net 'e baktım şimdi arkadaşlar defacto dönemsellik eleman arıyormuş. Diyarbakırdayım. Yaklaşık 1 ay kadar daha burada kalacağım. Evde otur otur canım sıkılıyor bu ilana başvurayım belki çağırırlar. Aslında memlekette iken çağırmışlardı gittim görüşmeye şehirden ayrılacağım için kısa süreli olarak çalışacak gözüyle baktılar zaten bende kısa süreli çalışacaktım. Bundan dolayı bu şekilde eleman aramıyoruz dediler. Bende teşekkür ederim deyip ayrıldım. Bu ilana tekrar başvursam çağırırlar mı ? Rodi , lcw bunlara da bakayım hangisi çağırırsa artık.

• Yarbay
      2911 Mesaj
      29 Temmuz 2012 20:28:27
      quote:

Orijinalden alıntı: ebulfeth

Alıntıları Göster

gidip görüştüm ancak bi netice çıkmadı(Bu alanda tecrübem yoktu).Sanki ciddi bir işe girer gibi sorular soruolar bide her soruya hazırlıklı olsan iyi olur :)

Neler sordular? benim de tecrübem yok..

• Çavuş
      61 Mesaj
      29 Temmuz 2012 20:30:27
      Kariyer.net bakin derim gorusmeye falan cagiriyolar hemen :-D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eck1907 -- 29 Temmuz 2012; 20:31:50 >

Leyla İle Mecnun Dizisi Tutkunları
    • Binbaşı
      1836 Mesaj
      29 Temmuz 2012 20:36:14
      quote:

Orijinalden alıntı: i.erdogan

dün ankara ulus şubesine başvurmak için gittim. bayram dolayısı ile ankara genelinde geçici eleman arıyorlarmış. günlüğü 30 lira ( buna yol yemek dahil ) ayrıca prim de yok. sadece 20 günlük geçici eleman arıyorlarmış anlayacağınız. sizin bahsettiğiniz part time 600 lira falan hikaye olmasın?

Bu olay hakkında bilgilendirme yapabilecek var mı acaba? Ben 1 ay önce başvurmuştum LCWye geri dönmediler.Yarın gitsem böyle bir eleman alıp almadıklarını sorabilir miyim? Kime nasıl sormam lazım? Bir de tekrar iş başvurusu yapsam gereksiz mi olur ?

Kariyere baktım şimdi istanbul için aramıyorlar galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kragger -- 29 Temmuz 2012; 20:38:53 >

• Binbaşı
      1302 Mesaj
      29 Temmuz 2012 21:32:31
      quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

İyi akşamlar,

öncelikle şunu sorayım, Lc waikiki de çalışan bir arkadaşımız var mı acaba?Part time olarak lc waikiki ye girmeyi düşünüyorum da bir kaç sorum olacak..

veya bilgisi olan arkadaşlar vardır elbet..

nasıldır bu tarz mağazalarda çalışmak,sıkıntıları nelerdir,artıları-eksileri vs..

buraya yeni bir mağaza açılacak ve part time eleman alacakmışlar..

haftada 4 gün, 30 saat süresi varmış..

çalışma saatleri,10.00/19,00 ------------ 13.30/22.30

para olarakta 500-600 tl civarında imiş..
      haftalık saat ve çalışma saatleri kesinmidir bilmiyorum ama duyduğum kadarı ile böyleymiş..
      sizce f/p olarak nasıl

Part-Time başvuracaksan adamların önceliği üniversite öğrencileri.
      Geçen yıl başvurmuştum, bir form vermişlerdi alacağın parayı falan kendin belirliyorsun 400 Lira yazmıştım ama almamışlardı.
      Bence hiç 500-600 lira yazma

• Binbaşı
      1836 Mesaj
      29 Temmuz 2012 23:22:57
      Alacağın parayı kendin belirlemiyorsun tabikide para falan yazma sakın.Belli bir ücret alıyor herkes çalışma saatine göre

• Yüzbaşı
      301 Mesaj
      30 Temmuz 2012 13:09:07
      quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

Alıntıları Göster

Neler sordular? benim de tecrübem yok..

yaklaşık 5 farklı mağazayla part time iş görüşmesine gitiim.Hepsi yüzeysel basit sorular sordu.Sorular CV'mde yazan şeylerdi.Bizimle nİçin çalışmak istiyorsun,ne okuyosun gibi.Ama LC waikiki de biraz daha ciddiydi.Önce kendini bi kısaca anlat , mağazada olmazsa olmazlar nelerdir,hayatındaki hedefin nedir (yani ne olmak istiyorsun),mağazacılıkta neden çalışmak istiyorsun vb. gibi sorulardı.(Sanki mağazaya müdür alıo )

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.