Şimdi Ara

Focus to do uygulamasında günde +10 saat çalışan tipler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
2.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 27
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • brosbeforehoes (4 mesaj) CemCetin16 (3 mesaj) kafayı yemişiz biz (3 mesaj) huseyinadukeeee (2 mesaj) Katiller de Ağlar (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28 mesaj) Mobil (9 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bu tipler gerçek mi acaba? Ben her gün 8 saati ucu ucuna yetiştiriyorum adamlar 10 saat çalışıyor. Daha haftanın 4. günündeyiz mesela. Kıza bakıyorum 48 saat çalışmış. Nasıl olabilir arkadaş ya. Gerçekten çalışabilir mi bir insan bu kadar. Günde 12 saat. Zaten gün 24 saat 8inde uyusan 2 saatinde gündelik tuvalet yemek gibi işleri halletsen geriye sadece 2 saat kalıyor. Pek inanasım gelmiyor bunlara

|
    |
  • Ben zorlayinca 5 yirtinca 6 yı görüyorum anlamadim gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanka baslıklarını takip ediyorumda cok takılıyorsun fosforcuya , iptal edılsın dıyene ona buna bak calısmana sen napacan 8 saat yeterde artar bıle verim verim verim

• O gördüklerin %90 forsforcudur. Süreyi başlatıp biraz Twitter'da falan geziniyodur
  • yalan da olabilir ama imkansız değil. 10 saatin üstünde zorlanmaya başlarsın 12-13 saatin üstü ama bariz yalandır. (kemiksiz çalışma olarak bahsediyorum)

• Abi onların 12 saatlik çalışma periyodunun 5 saati motivasyon videolarıyla geçiyor

Hayatı yalan onların’

• Moral bozmaya çalışıyorlar.
  • Ne yalan söylim haklısın hocam. Öyle kafama takılıyor konusunu buraya açıyorum sadece 

• abi alayı fosforcu yemin ederim. geçen sene sınava 1-2 ay kala ben de birkaç tane gruba girmiştim, bi bakıyorum 10 saat çalışmış saate bakıyorum sabah 10, ruh hastası gece 12’den beri çalışıyor (!). olay sadece milletin kendini tatmin etmek ve diğerlerine hava basıp moral bozmak için kronometreyi açıp gitmeleri

sadece bi istisna söyleyeceğim instada sayfası olan bi kız vardı o da uçuk saat sayılarına sahipti bu uygulamada ve sene sonunda da 2k yapıp tıpa gitti. var mıdır günden 10 saat çalışan hayvanlar vardır. ama bu uygulamaya bi giriyosun herkes günde 48 saat çalışmış. çok takılma yani

• bugün de fosforcu olduk  

• pandie p kullanıcısına yanıt
    :dddddddd
  • kafayı yemişiz biz kullanıcısına yanıt

Dediğin kız rarruk mu

• bir tek bana dert oldu zannediyordum. 4-5 saat yapabilirsem bugün iyi çalıştım diyorum

• benim tatil günümde çalıştığım kadar çalışıyormuş

haftaiçi 15-16 saat study (6 saat uyku)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olishernandez -- 3 Aralık 2020; 22:27:2 >
  • anormal değil ki 10+ saat çalışmak

• Zamansızkedyy55 Z kullanıcısına yanıt

evet

• kafayı yemişiz biz kullanıcısına yanıt
    O uçuk sayılarla çalışmıyordu ki. Sadece ayt çalıştığından günde 4-5 saat yapıyordu
  • Benim limit 4 saat fazlasını kaldıramıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10'da 9'u fosforcu zaten hocam, 10 saat paragraf tyt tarih falan çözüyolar

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.