Çavuş
16 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 13 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar ankara eryamanda iş kurmayı düşünüyoruz. Eryamanda şu yok eryamanda bu yok keşke bu da olsaydı bunu amak için taa şuraya gidiyorum şu hizmetin daha iyisi olsa keşke burası da çok dandik gitmek istemiyorum diyorsanız bizimle de paylaşın.

Başka orjinal fikirleri olanlar da fikirlerini paylaşabilir.

İş tutarsa zenginim SS li konusu açacağım söz.
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Bildiğini paylaşacak yardımı dokunacak herkese şimdiden teşekkürler.

Şu anda 1999 1.8 laguna kullanıyorum. aracı 170000 de aldım ve şu an 310000de. Maşallah motor olarak hiç sorun çıkarmadı bir 300000 daha gider ama malesef motor harici masrafı bitmedi arabanın. Donanım olarak fiyatına göre üst düzey ve geniş bir araç oldugu bunun yanında servisinin pahalı ve lpg de 18kr altına inmediği için aracımı değiştirmek istiyorum.

Lagunayı uzun araştırmalarım ve kullanıcıların fikirlerine dayanarak aldığım ve pişman olmadığım için yine bir bilene sormak istedim. 22-24 bin lira arası en az 2004 model (6-7 yaşında) ve 100000 km yi geçmeyecek, dizel olmayacak, otomatik vites olmayacak ve olabilecek en iyi donanıma ve en az c segmenti bir konfora sahip otomobil arıyorum. ( boy 1.87 kilo 80 ve araca genel olarak 3 kişi biniyoruz ) Performans olarak eski lagunam kadar iddaalı olmasına gerek yok fakat eski lagunamdan az yakması önemli. Yılda 2-3 kez harici genellikle şehir içi kullanılacak araç.

Araç alırken önem verdiğim şeyler başta konfor daha sonra güvenlik, sorunsuzluk, yakıt ve şehir içi performansı.

Ben internet sitelerindeki araştırmalarımla Citroen c4 , Seat Altea , ve Mazda 3 arasında kaldım. Ayrıca kilometresi biraz yüksek Honda Civic 1.6 vtec sport lar var.

Yukarıda saydığım araçlar içinden sadece c4 hakkında çok arıza yapıyor gibi duyumlar aldım. Kimse Honda'm kötü demiyor :) Mazda ve Seat hakkında ise hiçbir bilgim yok araçlara daha binmedim bile.

Bilen kullanan çevresinden duyan gören herkes den en ufak bilgiye ihtiyacım var!

Yardımı dokunacak olan herkezden Allah razı olsun.
merhaba arkadaşlar iphone den hiç anlamam 1 gün önce 2. el bir iphone 2g aldım 1 gün kullandım fakat şimdi telefonu bugun mesaj yazarken birden ekran da beyaz çizgiler oluştu görüntü gitti ve ekran bembeyaz oldu? hiç anlamadığım içinde hiçbirşey yapmadım ve internette aramaya başladım. birkaç yerde düzelten olmuş sorun galiba yazılımsal ama nasıl yaptıklarını anlatanların kullandıgı terimleri bile anlamadım. Bana 1. sınıf öğrencisine alfabeyi öğretecek şekile anlatabilecek varsa çok memnun olurum.

bu arada bu soundan once telefonu ne pc ye bagladım ne de itunes yüklü pcmde...
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 210
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 3.705 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.