Şimdi Ara

Lada kalina alınır mı acil arkadaşlar hata yapmayayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
8.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 12-13 bin lira bandında bi araba arıyorum fiyatlaruuçmuş broadway A bile 12-13 hatta 16 - 19 isteyen var lada lara bakayımddedim bilada kalina bbuldum linki aşağıda 13 e verecek alınır mi lada kalina nasıl bir arabadir değerli yorumlarınızı bekliyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lada-lada-tutkusu-olana-207858758/detayJ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ?

• Hocam lada alınır da kalina için yorum yapamayacağım. Zaten ilanlarda oldukça az sayıda olan bir model, piyasada da öyle. Yanlış yönlendirme olmasın ancak kalina yerine Lada Vega bakmanızı tavsiye ederim. Kalina dan aşağı kalır yanı yok, kalina dan daha bilindik bir araba.

• Alınır gayet iyi araba o fiyatlara. Zaten rusya şartlarında kullanılan bir araba kotu olamaz. Zorlu şartlar oralar kar buz vs.. 12-13 'e proton da bakabilirsiniz mitsubishi lancer platformunda uretilen guzel bir arabadır. Mazda 323 626 da olabilir. O paraya cok guzel arabalar alabilirsiniz. Kalina alırsanız satmanız biraz zor olur uzun surer
  • Alınır neden alınmasın temizse zevkle de binilir ama geri satılması biraz zor olabilir.
  • Piyasa neden bu kadar uçuk daha bi kaç yıl öncesinekadar 25-28 sıfır güzel araba alınıyordu biz miller olarak bir ömür araba ve ev almak için çalışıyoruz

• alt yapısı corsa c ile aynı
  • boşverin ladayı madayı... lada+kalina+acil+hata+arkadaşlar bu işin sonu Hüsrev paşa...
  • Kalina alınır fakat vega daha işlevsel olur. Yan sanayi parça vs. ihtiyacında ucuz ve kolay bulma avantajı var.
  • Kalina yi iptal ettik 96 model corolla 1.6 xei sw aldık elhamdülillah memnun kaldık Rabbim kaza Bela vermesin İnşallah...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.