Binbaşı
20 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bu gömlekten bulmam lazım yardımcı olur musunuz lütfen. Çok aradım nette ama bulamadım.
Arkadaşlar fotoğraftaki gömlekten bulmam lazım yardımcı olur musunuz. Ben bulamadım

Hareket edince kırmızı durunca sarı yanan bu sol alttaki ışık nedir arkadaşlar
Merhaba arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında uygun fiyata LLumar ve 3M Cam filmi yapan yer tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Ayrıca muayenede sıkıntı oluyor mu?
Merhaba arkadaşlar hepsiburada dan alınma tertemiz sorunsuz faturalı oneplus 5 satan var mı? İstanbul içi elden teslim alınacaktır.
Arkadaşlar elimde bir adet sıfır hiç kullanılmamış kapalı kutu Oneplus 5 Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear kılıf var aynı kılıf tan kendimde kullanıyorum süper bir kılıf yarı fiyatına veriyorum Pazarlıksız

50 TL

İstanbul içi elden alabilirsiniz.

Arkadaşlar Samsung HDD silinen herşeyi minitool data recovery programı ile geri getirdim ama hiç bir flv mkv jpeg hiç birşey açılmıyor RAW klasörleri şeklinde buldu ama açılmıyor
2 Ocak 2017 Tescilli

Astra j 1.6 115 hp EDİTİON Landirenzo lpgli 10000 km de Beyaz 9000 km dir lpg takılı (km nin yarısı uzun yolda yapıldı)

~~~Ekstralar ~~~
1) LANDİRENZO EVO KİT (şu an fiyatı 3000 TL küsür)

2) Orjinal Sport jant ve sıfır 215 50 17 Goodyear EfficientGrip Performance XL 95 w

3) Orjinal LLUMAR CAM FİLMİ

4) Deri direksiyon (Orjinalinden daha iyi)

5) Kol dayama

6) Ekranlı Profesyonel Cenmax park sensörü (servisin taktığı uyduruk nacar marka değil)

7) Bagaj havuzu ve havuzlu paspaslar

Boya değişen yok orjinal

İsteyene + fiyat olarak üzerine sıfır nokian kışlık lastikler takılı olan edition jantları da veririm.

61.000

Merhaba arkadaşlar oda kapılarını değiştirmek istiyorum. Ama kafam karıştı. Kimi mebran kapı diyor kimi melamin kapı diyor hangisi?
Amerikan kapılar kalitesiz tavsiye edilmiyor. Mebran kapı alacaktım başka bir satıcı kendisinden de mebran olmasına rağmen kesinlikle alma dedi mebran alacağına Amerikan al daha iyi dedi. Tavsiye istiyorsan melamin kapı üzerine yok en iyisi bu dedi. Sizin tavsiyeleriniz nedir.
Evet arkadaşlar B+American window films cam filmi hakkında bilgisi olan var mı? Kullanan bilen kalitesi nasıldır
Hakkında
Forum İmzası:
Aldatan bizden değildir (Hadis-i Şerif)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.485
İkinci El Bölümü Mesajları: 262
Konularının görüntülenme sayısı: 1.243.842 (Bu ay: 8.030)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 104 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.