Şimdi Ara

Küçük Bir GTA IV MAFIA II karşılaştırması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
14.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeaa -- 9 Ocak 2015; 18:37:11 >

• Kankam sana puanım dokuz da amacı ne bu videonun yani?

http://www.metacritic.com/games/xbox360/scores/

http://www.metacritic.com/games/ps3/scores/

Birinci kim?
  • PES vs FIFA out Mafia vs GTA in
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2shae

PES vs FIFA out Mafia vs GTA in

O kavgayı kaybetti çünkü PES, onun için out oldu.
  • rocco siffredi vs peter north gibi olmuş.yani kısaca olmamış bu başlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3kd

rocco siffredi vs peter north gibi olmuş.yani kısaca olmamış bu başlık

yada gianna michaels vs sara stone
  • quote:

Orijinalden alıntı: dIsAstEr

Kankam sana puanım dokuz da amacı ne bu videonun yani?

zaman geçsin felan, öyle yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeaa -- 11 Ağustos 2010; 2:53:06 >
  • nvidia-ati,amd-intel,fifa-pes tartışmalarına bir yenisi eklendi. Bu arada gta 4 mafia'nın yanından geçemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Smoothy

nvidia-ati,amd-intel,fifa-pes tartışmalarına bir yenisi eklendi. Bu arada gta 4 mafia'nın yanından geçemez

Sizde yenisi gelince eskisini gömmeye ne meraklısınız ha.Biliyorum bu ruh halini.Lost izlerken bir anda en sevdiğin dizi Lost olur.Ertesi gün PrisonBreak izlersin.Bu sefer en sevdiğin dizi PrisonBreak olur.Mafia'yı daha oynamadım eminim harikadır da GTA 4' de az süper değildi hani.
  • quote:

nvidia-ati,amd-intel,fifa-pes tartışmalarına bir yenisi eklendi. Bu arada gta 4 mafia'nın yanından geçemez

sende eklenmesinden yanasın ki ara gazı vermişsin..
  • gta 4 e kötü diyenin pcsi ya gta 4 kaldırmamış ya da yüklyememiştir ya da konusunu oynananışını becerememiştir.Mafia 2 kötü demiyorum kimse uzerine alınmasın ama her karşılaştırmada herkes gta 4 bi laf sokuyo neredeyse her ıncelemede 9.5 uzeri alan oyuna ayıptır yazıktır emege çok saygısızlık yapıosunuz yazık cidden yazık..
  • optimizesi yüzünden olmasın
  • GTA 4 MUHTEŞEM 1OYUN.
    MAFİA II DAHADA MUHTEŞEM 1OYUN.
  • GTA 4 de oyun mu Allah askına mafia 2 ezer gecer adamlar hakketmedigi kadar sistem gereksinmi koymuş alın COD 6 oynayın daha iyi (ikisi farklı tarz ama sistem gereksinim performansa bakınca aradaki daglar kadar fark anlasılıyori)
  • Yalnız şu videoyu izledikten sonra bir daha anladım ki GTA nın grafikler çamur kalıyor Mafia nın yanında Hele karakter modellemelerinde Mafia 2 ezer geçer.
  • GTA daha yapmacık bir oyun, silahlı aksiyon bölümleri zaten tek kelimeyle berbat vuruş hissi yok, etrafla etkileşim olarak Mafia 2'ye göre daha zayıf. Mekanların içleri hangi oyunda bu kadar detaylıydı. GTA'yi göklere çıkartıyorlar anlamak mümkün değil. Mafia 2 sadece grafik olarak değil her yönüyle ezer geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Ağustos 2010; 22:04:36 >
  • Gta 4'te içerik olarak günlük yaşamdan ne var?Dükkandan silah alıyorsunuz.

Mafia 2'de günlük yaşamdan ne tür içerikler var?Polise rüşvet verebiliyorsunuz,giysi dükkanını soyup elbise çalabiliyorsunuz,silahçı dükkanını soyup silah çalabiliyorsunuz,arabanızın plakasını illegal yoldan değiştirebiliyorsunuz,arabanızın bütün parçalarını yenileyebiliyorsunuz... ki bunlar demoda olanlar.Full sürümü çıkınca GTA diye bir şey kalmaz ortada.

Hadi kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FadeToßlack -- 12 Ağustos 2010; 9:19:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angaraeski

quote:

Sizde yenisi gelince eskisini gömmeye ne meraklısınız ha.Biliyorum bu ruh halini.Lost izlerken bir anda en sevdiğin dizi Lost olur.Ertesi gün PrisonBreak izlersin.Bu sefer en sevdiğin dizi PrisonBreak olur.Mafia'yı daha oynamadım eminim harikadır da GTA 4' de az süper değildi hani.

Yenisi gelince eskisini gömmüyoruz. GTA 4 zaten gömülüydü. Kim çıkardıysa gömüldüğü yerden :D GTA 4 güzel olun evet. Ben de severek oynadım. Ama konsolda güzel. Düzgün tam anlamıyla caliştirabilen bir pc var mı GTA 4'ü. GTA 4 ile Mafiayı kıyaslamak yanlış bence. Hakaret olur Mafiaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

Gta 4'te içerik olarak günlük yaşamdan ne var?Dükkandan silah alıyorsunuz.

Mafia 2'de günlük yaşamdan ne tür içerikler var?Polise rüşvet verebiliyorsunuz,giysi dükkanını soyup elbise çalabiliyorsunuz,silahçı dükkanını soyup silah çalabiliyorsunuz,arabanızın plakasını illegal yoldan değiştirebiliyorsunuz,arabanızın bütün parçalarını yenileyebiliyorsunuz... ki bunlar demoda olanlar.Full sürümü çıkınca GTA diye bir şey kalmaz ortada.

Hadi kolay gelsin.

haklısın mafia kadar olmasa yerden bişeyler alabiliyordun dilencilere sadaka verebiliordun internet cafe vardı ve bence en önemlisi seçim özelliği bu belki mafiada da olur ama öldürmek istemediğin bir adamı önceki serilerde öldürüyorduk ama gta 4 bu yoktu ve cok guzel bir özellikti yani diyeceğim şu yapımına 100 milyon$ harcanan oyuna azda olsa saygı gösterin emeğe saygı gömmeyin pc optimizasyonu kötü ever ancak dediklerine göre xboxta cok güzel ama gene ps3 te kötü yani bu adamların taktikleri bunu değiştiremyiz ama emeğe genede saygı göstermeliyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

Gta 4'te içerik olarak günlük yaşamdan ne var?Dükkandan silah alıyorsunuz.

Hadi kolay gelsin.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.