Şimdi Ara

Küçük Bir GTA IV MAFIA II karşılaştırması (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
14.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tebrik ederim arkadaşlar güzel paylaşım yapıyorsunuz benim derdim zaten mafia veya gta deil gta nın her modeli abuk subuk dahada güzel yapabilir mesela yüzmek mafiada yok bunun gibi bazı şeyler de gta da yok bunun için her iki yapımcıyı TEBRİK EDERİM mafia II (10) gta IV (10) (ama bu arada mafiayı gta serisinden çok oynamışımdır)
  • yaw beyler hadi yaw kıyaslayalımda anlayalım hangisi daha iyi
  • Bu DH gerçekten şaşırtıyor beni ya GTA 4'ün yanında Mafia 2nin esamesi okunmaz sadece grafiksel olarak biraz üstün o kadar. Zaten kaçımız GTA full grafik çekebiliyrouz merak konusu grafiği önemseyenler için. Grafik olayını atlarsak aksiyonu hızı bakımından GTA4 daha hareketli daha aktif vücut hareketleri çok daha iyi. Tabi millet hileyle hurdayla oyun bitirdiği için zevk alamıyor o ayrı. GTA 4 EFLC'yi de unutmamak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezer Cinoglu ****os

Gta IV boş yere sistem harcayan hiç his vermeyen bir oyundu pc'de. 1 günde oyunu yarılayıp silmiştim. Mafia'yı Son ayarlarda en zorda bitirdim hala yüklü bilgisayarımda açarım oyunu şehirde takılırım zevkine :)

aynen kardes bende öyle yapıyom zorda bitirdim ve takılıyom sea gıft bölümü var ya ordan joe ve henry yi alıyom sonra polise dalıyom eğlencesi artıyo (tavsiye ederim)
  • tabiiki gta iv.. gta iv bize özgün bi oynayış tarzı sunarken mafia 2 sadece görevleri yapmamız gibi bi oynayış sunuyor..hem gta iv ün eğlenceli dlc leri bulunuyor..mafia 2nin dlcleride oyunu gta 4 gibi arcade style yapmaya çalışılmış hem gta 4 satış rakamı daha fazla...
  • ya bırakın şu gta yı gerçek oyunu aksiyonu duyguyu mafia 2 ile yaşayın teşekkürler 2K Games...
  • Sonuç
  • GTA IV her açıdan daha iyiydi benim için çok daha geniş ve detaylı bir oyundur Mafia 2 tek grafik konusunda üstünlük sağlayabilir onuda fiziklerde kaybeder. Herkes hikaye demişte burada GTA IV'ün hikayesini anlayabilen fazla insan olmamış sanırım, EFLC'de oynanmamış çatır çutur hile yazıpta GTA oynayanlar bir araya toplanıp GTA kötülüyor. Adamlar 30 saatlik hikaye kasmıştı kaç sayfalık diyalog bir o kadar karakter ve hepsinin küçük küçük hikayeleri hayatları vardı, Rockstar bu konuda en iyisidir zaten Red Dead Redemtion oynayanlarda bilirler, Mafia 2 bunların yanında düşünüldüğünde basit kalıyor akılda kalan tek karakteri Joe dur. Kısacası GTA IV hem zenginlik açısından hemde hikaye açısından çok sağlam bir oyundur yapımında harcanan emekte parada çok fazladır(en pahalı oyun olarakta bilinir zaten) aldığı notlar ve ödüllerde başarısını tescillemiştir zaten. Çıkalı 3 yıl oldu ama hala deli gibi oynanıyor, GTA V gelene kadarda yerini kimseye kaptırmaz.

• GTA 4 piyasadaki en eğlenceli oyun bana göre.
  • Mafia II içi boş bir oyun. Görevler bittiğinde yapılacak pek bir şey kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unaesta

abi ama yapmayın gtayı kötüleyenler mafia 2 diyosunuz hiç sözüm yok güzel oyun ama gtanın yerini hiçbir zaman TU-TA-MAZ !!!!! gta oynamak bir ayrıcalıktır... bunu unutmayın.

Nasıl bir ayrıcalıkmış merak ettim ??
  • Mafia 2
  • Mafia 2 nin tek eksiği multiplayeri olmamasıdır.
  • Benim sistemim Mafia 2yi nerdeyse full ayarlarda akıcı oynatmasına rağmen gta 4ü olabilicek en düşük ayarlarda 4-5 fps ile oynat(ama)dığı için karşılaştırma yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dead Or Alive -- 3 Mayıs 2011; 21:32:58 >
  • mafia III 'ün bomba gibi geleceği kanaatindeyim

rockstar pc yi bundan sonra hiç iplemesin o uyduruk gta sının turşusunu kursun bize mafia yeter.
  • Rockstar Games pc düşmanı bende o yüzden Mafia 2 diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbaba89 -- 25 Mayıs 2011; 13:20:56 >
  • Mafia 2 senaryo, grafik , seslendirme ve hikaye konusunda çok başarılı bir oyun .GTA 4 ise bana göre iyi olmayan hikayesi mafia 2 kadar insanı sarmayan bir yapıdadır . Mafia 2 ise karakterlere önem veren ve 8 saatlik seneryo içinde iyi bir performans sergilemiştir .Mafia 2 kısa ama öz bir oyundur . Mafia 2'de çatışma Gta 4 ' ün çok daha ilerisinde olmuştur.Gta 4 ' ün bu kadar yüksek puan alması ve bukadar satması garipsenecek bir durum . Bana göre Gta 4 sadece bir sistem canavarıdır .Bana göre asıl oyun Mafya 2 'dir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

Gta 4'te içerik olarak günlük yaşamdan ne var?Dükkandan silah alıyorsunuz.

Mafia 2'de günlük yaşamdan ne tür içerikler var?Polise rüşvet verebiliyorsunuz,giysi dükkanını soyup elbise çalabiliyorsunuz,silahçı dükkanını soyup silah çalabiliyorsunuz,arabanızın plakasını illegal yoldan değiştirebiliyorsunuz,arabanızın bütün parçalarını yenileyebiliyorsunuz... ki bunlar demoda olanlar.Full sürümü çıkınca GTA diye bir şey kalmaz ortada.

Hadi kolay gelsin.

arkadas noktayi koymus. bencede mafia 2 kat ve kat daha gercekci gta 4ude mafia 2yide oynadim ve oyum mafia ya
  • Gta 4'ü bilgisarayarım kaldırmadığı için oynayamıyorum onun yerine mafia 2 oynuyorum gayet güzel oyun.
  • GTA IV daha iyi . Ama Mafia 2'deki dergileri hiçbir şeye değişmem
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.