Şimdi Ara

Kripto para piyasasına şok üstüne şok, şimdi de Binance soruşturma altında iddiası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
8.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elim yazmaya gidiyor ama geri çekiliyor çünkü anlatmak için verilecek çaba yoruyor.Kim nasıl algılıyorsa veya algılamak istiyorsa aynı rotada devam edelim.Çok yakın zamanda birisinden duyduğum bir söz var: çevrenizde sevmediğiniz insanları bu sisteme katarak kazanmalarına çalışmayın.Hakedenlere bu fırsatı verin.Ona ayırabileceğin vakti grafik analizlerine, teknik göstergelere verebilirsin.Kimseye zorla bir şeyi anlatmaya cebine biraz para girsin diye zorlamaya hakkımız yok ne de olsa.

Evet herkes kaybediyor :D Sakın girmeyin  

• Binance de böyle haber çıkacaksa neye güveneceksin

• Sana bir şey söyleyeyim mi kripto para güzel bir proje veya güzel olması istenmiş bir proje ama bence tamamen bir tuzak, yok gizli bir Japon tasarlamış filan fistan bütün bunlar doları dünyadan toplamanın güzel bir yolu, dolardır dünyanın bir numaralı patronu, bu patron başkasını tahtına oturtmaz, Elon da buna hizmet ediyor. Bu yüzden ben yatırım olarak görmezdim, bu kadar araştırmacı ve yatırımcı tarafını borsada sağlam hisselerde kullansan daha fazla kazanırsın veya herhangi bir işe yatırsan daha verimli olur. Niye kripto? Çünkü bir gecede %45 getirdiği için yoksa çok da salladığınız yok, bütün yatırımcılar tırışta, alayınız zengin olucam derdindesiniz. <nokta net.

• quote:

Orijinalden alıntı: tahsin3323

Ekran kartı ve Kripto borsası arasında ilişki kurabilmek büyük bir hayal gücü ister, tebrikler

Hocam ekran kartları ile kripto para üretiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anaconda41 kullanıcısına yanıt

Ben onu demiyorum, borsa ile ekran kartlarının bir alakası yok diyorum 

• Ben alıp satmıyorum. Sadece satıyorum. Geldiği gibi satıyorum. Kafam rahat yani. İsteyen borsa istediği gibi batabilir. En kötü durumda 200-300 dolar kârdan olurum.

Ekran kartı sebebi ile sövenlere de basit bir önerim var:

5 yıl geriden gelin. Ekran kartı pahalı da olsa gayet ucuza oyun hayatınızı devam ettirirsiniz. Ben yılların oyuncusuyum. Artık eskisi kadar çok zaman ayıramıyorum. Ama oyun için baba kart almadım hiç. Başka sebeplerden aldım hep. Oyun için alacak olsam geriden gelirim. Üç kuruşa işi kapatırım.

Merak etmesinler, bu iş çok uzamaz. Mart 2022 en geç. Az sıkın dişinizi.

Bir de ağabeyim Nvidia go'ya geçti. Tavsiye ederim. Annemin hıyar tabletini TV'ye bağlamış. Kütür kütür oyun oynuyor. Oricinal oyun alıp oynuyorsanız, Steam falan, Nvidia go hiç de saçma değil. Aptal bir PC kuruyorsun. Oyununu oynuyorsun. Ekran kartına vermediğin parayı düzgün internet ve go üyeliğine verirsin.

Sevmesen bile idare edersin. Zaten 2022'de kartlar "mantıklı" fiyatlara iner. Mantıklı sizin için neyse artık... Eskiden baba ekran kartı 250 dolar olurdu. Bu da doların enflasyonunu düşünürsek 400 dolar eder. 3500tl'ye denk gelir. Bu fiyata rtx 3070 alabileceğinizi düşünüyorsanız hayal alemindesiniz.

Yani, ekran kartı zaten çok pahalı. Mining katmerliyor, ayrı konu. Ama ekran kartı pahalı. Zorunda olmadığım sürece bu üreticiye para kazandirmazdım şahsen.

• etkili

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaHiN222

Memlekette ilginç tipler var. Kendisi sırf kazanamadığı için yada girmeyi beceremediği için sadece coin işi değil herhangi bir işe giripte para kazanan veya kaybedenin batmasını zevkle isteyen garip garip adamlar var.

Haset bir zihniyet var toplumda.

Apartman komşundan tut, okuldaki sevgilini kıskanan arkadaşlarının cephe almasına, işyerinde konumunu kıskanıp dedikodunu yapan tiplerden, kıyaslanacak bir şeyini bulup haset kasan akrabalara kadar...

Bu zihniyet koca ülkenin başını yedi

Başarıyı takdir edip kendine uyarlama yerine; varsa yoksa kutuplaşma, kıskançlık ve dibe çekme var.

Psikolojik harp taktiklerinin ağır sonuçlarını yaşıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kordexa -- 15 Mayıs 2021; 1:39:28 >
  • Vergi incelemeleri, vergi cezaları başladığında ekran kartlarını piyasada öldüm fiyatına bulursunuz orta vadede.

• quote:

Ekran kartı ve Kripto borsası arasında ilişki kurabilmek büyük bir hayal gücü ister, tebrikler

Bir akıllı da bu . Aldığın sattığın şey aslında başka birinin mining yaparak çıkardığı şey

• tahsin3323 T kullanıcısına yanıt

Alıp sattığın şeyi gpu lar üretiyor, bir de çok bilmiş gibi böyle ilişki kurabilmek büyük hayal gücü ister falan demişsin dolayısıyla çok bilmişliğini ve vereceğin örneği s

• quote:

Bu mesaj silindi.

Bu yüzden nvidia artık kendi kartlarının kazım yapmasını engelledi ve mining e özel kartlar çıkardı değil mi ? Cahilsin savunmaya devam ediyorsun hala hakaret ediyor üstüne şikayet ediyorum mesajını.

• Okuduğunu anlamadan cevap yazmışsın yine 

Ben ne yazdım , yukarıda!! Bu işler artık profosynel şekilde yapılıyor, evde gpu minng yapanlara amateur mining rig bile diyorlar, Mining piyasasının yarısından fazlası mining cihazları ile yapılıyor, belki bir kaç yıla kada hiç gpu mining kalmayacak,

anlamak ıstemıyorsun sanırım ekran kartıyla kazılan coınlerle borsa da satışlar yapılıyor dakka bası bi coin çıkıyor madenciler da oyun cunun 5 senede alacağı 1 adet kartı botlarla toplayıp coın kazıyorlar anlamıssındır inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dockhanger -- 15 Mayıs 2021; 11:13:56 >

Hala 3-5 ay önce çekilmiş youtube videoları var hocam. Çoğu içerik üreticisi 5-6 tane kart ile 1 aylık ETH kazım deneyimlerini paylaştı. Ne kadar kar ederim ? Ne kadar elektrik faturası öderim ? Kartların enerji tasarrufu ve maksimum kazımı için voltaj ayarları ne olmalı ? Evet pandemi süreci de buna köstek oldu fakat tamamen pandemiden kaynaklı diyemeyiz. Savunduğun görüşte haklısın ama %100 değil yani. Benim elimde 10 tane RTX 2060 10 tanede gtx1080 ekran kartı olacak bende "bunlar hiç profesyonel değil kazım yapamam" diycem öyle mi ? Hiç kendimizi kandırmayalım. Hala bir kesim anam babam usulu kazım yapmaya devam ediyor yani   

• Abd’nin ekonomi anlamında çıkarlarını alt üst eden Çin’e karşı yaptığı başarısız bir operasyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaHiN222

Memlekette ilginç tipler var. Kendisi sırf kazanamadığı için yada girmeyi beceremediği için sadece coin işi değil herhangi bir işe giripte para kazanan veya kaybedenin batmasını zevkle isteyen garip garip adamlar var.

Valla hocam ben ava giderken avlanan sazanlari izlemeyi cok seviyorum, ciftlik bankta da ayni keyfi aliyordum burda da ayni keyfi aliyorum  

Girmeyi beceremedigi icin falan yazmissin sanki uzaya mekik gonderiyorsun birader, topu topu binanceden hesap acip para atiyorsun ordan da coin secip aliyorsun

Ama dogru aslinda email adresi falan yazicaksin sifre falan dogrulamasi var, simdi dusununce bayagi karmasik :/  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saveyourself -- 15 Mayıs 2021; 15:59:54 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.