Şimdi Ara

Kripto para piyasasına şok üstüne şok, şimdi de Binance soruşturma altında iddiası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
8.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uğursuz tipsiz Vitali sonrası oldu bunlar. Cenabet herif

• Biraz sabır ile bu günleri de atlatacağız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 düşüyor 5 yükseliyor 1 yıl para boşta duracağına burda değerlendirmeyi bilen kattığı parayı 100 kat yapıyor.

• Yahu bu kripto para piyasasında niye bu kadar çekemez adam var! Yok "Size müstehak." yok "Daha çok ağlarsınız." Noluyo size kardeşim anlamış değilim.

• Memlekette ilginç tipler var. Kendisi sırf kazanamadığı için yada girmeyi beceremediği için sadece coin işi değil herhangi bir işe giripte para kazanan veya kaybedenin batmasını zevkle isteyen garip garip adamlar var.

• Alım fırsatı bunlar alıııımmm cebinde 100 lirası olan acil bassın uçacaklar

yatırım tavsiyesi değildir

Şimdiye kadar hep 1 düştü 2 yükseldi bugün düşünce patladı diyenler 6 ay sonra bu mesajımı alıntılasın lütfen tekrar görüşelim

• Bu kripto para milleti yakar arkadaş

• brnk kullanıcısına yanıt

hayır hocam. şu dönemde pandemi döneminde bir keyfimiz olan oyun oynamak için aylarca ekran kartı bekliyoruz. günlerce elimiz F5 de site takip ederken botlar anında stoğa giren ekran kartını çekiyor. Bu da oyun sever insanlarda nefret oluşturuyor.

Bu ülkede herkesin para kazanmak istemesini elbette anlıyoruz. fakat bi taraf kazanırken diğer taraf kaybediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep yükselse zaten herkes kazanır.

Biraz daha bekleyip alım fırsatlarını kaçırmamak lazım.

• SaHiN222 S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle sorunda burada zaten. Bu konuyla zerre alakası olmayan bazı insanlar çok bencil, ben kazanmıyorsam inşallah herkes batar ben de zevkle izlerim kafasında. Kripto para ile ilgili zerre fikri ve bilgisi olmayan adamlar burada "daha çok batacaksınız" diyor. Haberi yok ama çok şey kaçırıyor :) Ben bu piyasada 2017'den beri varım.Bu düşüşler bana çerez gibi geliyor yani :) Bi de Kripto Para piyasası hala bebek şunu anlayın artık. Yavaş yavaş büyüyecek, spekülasyonların etkisi azalacak. Her devlet tıpkı TR'de olacağı gibi regüle edip kripto paraları tanıyacak. İşte o zaman bilgisiz cahil arkadaşlar keşke zamanında bende girseydim diyecek. Gelecek burada, kim ne derse desin kimse bunun önüne geçemeyecek. Sonuç olarak, istediğiniz kadar haset ve kin duyun kripto paralara istediğiniz kadar her kötü haberde kötülemeye calışın ama çok yakın gelecekte mecburen ayak uydurmak zorunda kalacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 14 Mayıs 2021; 10:30:49 >

• Kazandık biraz kardan verme vakti galiba 😜 neyse dolara geçem bari
  • abdullaz kullanıcısına yanıt

Çık git şu borsadan, uğursuz herif!  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Binance candır. Şu piyasada en sağlam coin borsası. Girmeyin kardeşim Türk uygulamalarına dolandırıp gidiyorlar coin yapacaksanız binanceden yürüyün..
    Gate io da güvenilir mi hocam ? Yarın bi gün selfieli tc kimliklerimizle orda burda yayılmasın sitelere ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechVET

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Dogru soyle, 3 kurus yatirip 3,5 kazandim diye coin milyoneri olmus edasiyla yazdin bunu degil mi?

Yoksa o bile yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.B -- 14 Mayıs 2021; 10:29:35 >
  • Şubattan beri takipteyim. Her kötü haberde düşüyor ama geri topluyor. Ayı piyasasına girmeden bir şey olmaz ama ayı piyasasını da tetikleyecek bir şey olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.