Şimdi Ara

Kreatin nasıl kullanılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
5.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar spora başlayalı 4 ay oldu linkteki ürünü aldımhttps://m.supplementler.com/urun/optimum-micronized-creatine-powder-300-gr-743 internette çok fazla şey yazıyor kimisi ilk kez kullanıyosan yüklemeli kullan diyor kimisi yükleme saçmalıktır supplement firmalarının uydurduğu birşey diyor kimisi antremandan önce kimisi sonra kullan diyor ne yapıcağımı şaşırdım açıkcası ilk kes bir supplemente başlıyorum tavsiyelerinizi alabilirmiyim nasıl kullanmalıyım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Antrenmandan önce kullan hocam. Yüklemeye gerek yok.

• trouble48 T kullanıcısına yanıt
    antremandan önce kaç gram hocam ? suyla karıştırıyoruz sanırım,haftada 4 gün gidiyorum yani haftada 4 kez kullanacağım sadece hem antrenmandan once hem antrenmandan sonra kullananlarda var aslında antrenmandan once kullanmam yeterlimidir sadece yüklemeye felan hiç bulaşmıyorum zaten.
  • Saintvicious22 kullanıcısına yanıt
    5 Gr yeterli. Fazlası böbrekleri yorar ve vücuttan dışarı atılır bir işe yaramaz.antrenman öncesi veya sonrası fark etmez diyorlar.ama ben öncesi kullanma taraftariyim.haftanin her günü kullan 4 hafta kullan 1 hafta ara ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trouble48 -- 10 Temmuz 2017; 21:25:15 >
    tamamdır teşekkür ettim son olarak antreman günleri haricindeki günlerde özellikle kullan dediğiniz bir zaman dilimi varmı ? sabah,akşam felan..
    Hocam dünya şampiyonu Tolga Murat Balıkçı 4 hafta boyunca kullanılıp 1 hafta ara verilmesi ,antrenmandan önce alınması ve her gün aynı saatte kullanılmasını söylüyor. Yani antrenman yapmasaniz bile aynı saatte kullanin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trouble48 -- 10 Temmuz 2017; 21:32:52 >
    eyvallah
  • Kesinlikle 5-6 gramdan fazla kullanmayın hocam. Ben protein tozumun içine koyup antrenman sonrası kullanıyorum.
  • Bugun ilk dozu aldım antrenmandan önce meyve suyuyla yemeğin yanında kullandım şuanda baya mide bulantısı çekiyorum tok karnına antremandan sonra deneyelim birde olmadı :)

• Yükleme yapmaya gerek yok dostum. Antreman sonrası 5 Gr kullan kafi. Calismadigin günlerde sabah icersin

• Arkadaşlar güzel bilgilendirme yapmış

5 gr antrenman öncesi (1 çay kaşığı)

Yüklemeye gerek yok

Bol sıvı tüketmen lazım creatin yoksa böbreklere zarar verir,ve imkanın varsa 2 3 ayda 1 kanda creatin seviyene baktır

Ben baktırıyorum çok şükür sıkıntı yok ama 3lt sadece su içiyorum çay kahve hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkshine666 -- 13 Temmuz 2017; 11:29:46 >
  • darkshine666 D kullanıcısına yanıt
    peki hocam bu mide bulantısı neden olabilir internetten biraz bakmıştım,aç karnına öneriliyordu sanırım o yüzden oldu tok karnına kullansak etkisinde felan bir azalma olurmu ?

Mide bulantısı hakkında fikrim yok,

Ben tok karına içiyorum zaten antrenman dan hemen önce,

Ama aç tok fark var mı bilmiyorum

• kreatin saç dökülmesine yol açıyormuş hocam dikkat
  • hergün günün herhangi bir saatinde 5gr kullanilmalı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.