Şimdi Ara

Hangi marka lor peynirini alıyorsunuz?(ya da hangi tür peyniri?)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
23.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi hangisini alıyorsunuz?besin değerleri ile birlikte yazarsanız çok makbule geçer

• Markasız...

Yağsızlarını ancak şarküteride bulabiliyorum. Bende bu mereti sadece yumurta ile karıştırıp yiyebiliyorum. diğer türlü çok tatsız geliyor. Var mı tavsiyesi olan
  • Bim den teksut marka aliyorum. Yorsan iyiydi ancak kipa yorsan lor satmiyor artik. O yuzden su an icin piyasada karbonhidrat ve yag orani en dusuk teksut bulabildim. Bundan daha dusuk yag ve karbonhidaratli bulabilen varsa ben de ogrenmek isterim.
  • yediğim peynirler tahsildaroğlu tam yağlı ezine inek beyaz peynir, içim tam yağlı kaşar, tahsildaroğlu tam yağlı dil peyniri
    lor sevmiyorum
  • Teksüt bimde satılan en iyisi. Pastorize halde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

Teksüt bimde satılan en iyisi. Pastorize halde

Hocam bu kanıya nasıl vardınız? Piyasadaki diğer peynirleri kontrol ettiniz veya denediniz mi?

tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yörsan böreklik lor
  • kaanbey en iyisi normal lorlara göre yüzde 30 daha fazla protein var hatta whey alma drek kaanbey lor al o biçim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

Yörsan böreklik lor

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: firedrake1907

kaanbey en iyisi normal lorlara göre yüzde 30 daha fazla protein var hatta whey alma drek kaanbey lor al o biçim :D

hadi ya merak ettim şimdi hocam :) nereden bulabilirim bu ürünü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

Yörsan böreklik lor

hocam besin değerlerini belirtseydin keşke
  • quote:

kaanbey en iyisi normal lorlara göre yüzde 30 daha fazla protein var hatta whey alma drek kaanbey lor al o biçim :D

ciddi değilsin umarım
  • beyler bu arada bilmeyenler olabilir, ucuz lor peynirleri whey (yağsız tuzsuz olanlar) yağlı tuzlu olanlar kazein proteini içerir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N0YAN

beyler bu arada bilmeyenler olabilir, ucuz lor peynirleri whey (yağsız tuzsuz olanlar) yağlı tuzlu olanlar kazein proteini içerir.

http://www.muratbey.com.tr/Urunler/49/Yoreseller/Lor-Peyniri-500-Gr.aspx
    2 aydır her spordan sonra 250 gram bu üründen kullanıyorum.Yani şimdi bu üründeki protein whey değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkrbslmsl

quote:

beyler bu arada bilmeyenler olabilir, ucuz lor peynirleri whey (yağsız tuzsuz olanlar) yağlı tuzlu olanlar kazein proteini içerir.

http://www.muratbey.com.tr/Urunler/49/Yoreseller/Lor-Peyniri-500-Gr.aspx
    2 aydır her spordan sonra 250 gram bu üründen kullanıyorum.Yani şimdi bu üründeki protein whey değil mi?

hayır, muhtemelen wheydir.Pakete bakar mısın içeriğinde peynir altı suyu yazar
    Pahalı lorlar yani böreklik makarnalık değil de kahvaltılık olanlar, içinde yüksek yağ ve tuz bulunan lorlar kazein

• N0YAN kullanıcısına yanıt
    Peynir altı suyu yazıyor evet.İlk başladığımda pazardan almıştım inanılmaz tuzlu gelmişti.Bilmiyorum belkide benim şansıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkrbslmsl

Peynir altı suyu yazıyor evet.İlk başladığımda pazardan almıştım inanılmaz tuzlu gelmişti.Bilmiyorum belkide benim şansıma

aman diyim açık almayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: abjkli

quote:

hadi ya merak ettim şimdi hocam :) nereden bulabilirim bu ürünü?

bimde vardı murat beyde getiriyor arkadaş vermiş altta şoktada vardı ya muratbey ya kaanbey 2 si favorim :D

http://www.muratbey.com.tr/Urunler/49/Yoreseller/Lor-Peyniri-500-Gr.aspx en güvenilir peynir budur dışardan almayın :D

• quote:

quote:

ciddi değilsin umarım

Şaka bi yana lor iyidir yiyin günde 250 gr akşamları yiyin sabahları yiyin yemekle birlikte yiyin gün içinde alın o 250 gr ihtiyacınızı karşılar
  • quote:

quote:

quote:

ciddi değilsin umarım

Şaka bi yana lor iyidir yiyin günde 250 gr akşamları yiyin sabahları yiyin yemekle birlikte yiyin gün içinde alın o 250 gr ihtiyacınızı karşılar

şu kuru peyniri nasıl yiyorsunuz anlamıyorum omlete bile gitmiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.