Şimdi Ara

kozmetikburada fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
10
Favori
12.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle tüm forum kullanıcılarına merhaba.Kozmetikburada olarak 2014 yılı başında Samsun'da kurulduk. n11.com ile başlayan iş ortaklığımız daha sonra sırasıyla gittigidiyor.com,sanalpazar.com ve sahibinden.com ve en son kendi sitemiz olan kozmetikburada.com.tr ile devam etmektedir.Kısa süre içerisinde yurt çapında tanınır hale gelen firmamız,tüm müşterilerine göstermiş olduğu yakın ilgi sayesinde çok kısa zamanda önemli bir yol kat etmiştir.
    sitemizden kredi kartınızla veya havale-eft yoluyla alışverişinizi yapabilirsiniz.Bünyemizde bulunan Aras kargo şubesi sayesinde sitemizden mesai saatleri içerisinde vermiş olduğunuz bir sipariş ortalama 30 dakika içerisinde kargoya verilmektedir.Tüm ürünlerimiz stokta ve orijinal olup adınıza faturalandırılmaktadır.Sitemizden yapacağınız tüm alışverişler için yalnızca 4.90 tl kargo ücreti ödemektesiniz.Yani sepetinizde kaç ürün bulunduğunun hiç bir önemi yoktur.Kendinizin ve sevdiklerinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir sepette karşılayabilir ve bu alışveriş için yalnızca 4.90 lira kargo parası ödeyebilirsiniz.Müşteri hizmetleri numaramız 444 6 993

Bugün için kampanyalı ürünümüz snob.100ml parfüm ve yanında 150 ml deodorant yalnızca 23.90 tl.Üstelik aynı gün kargo avantajıyla.4.90 tl sabit kargo avantajından yararlanmak için sepetine başka ürünler eklemeyi de unutmayın.Alışveriş için link adresimiz:https://www.kozmetikburada.com.tr/snob-parfum-seti-classic-edt-100ml-150ml-deodorant-erkek?search=snob

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmetikburada -- 13 Mart 2015; 17:42:28 >

• Kargo ücreti olunca alışveriş yapasım gelmiyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ürüne farklı konu açmasanızda tek başlık altında toplasanız, gerektikçe güncelleseniz diyorum
  • lrp fluide extreme 50+ ?????
  • fiyatlar uygun n11.com üzerinden 2adet maskara sipariş vermiştik mobil olduğumdan açıklamalara bakmadım 2. ve 3. ürünlere ayrı ayrı hediyeler veriliyormuş önceden görseydim birkaç parça birşeyler daha ataradım sepete
  • drkayzer kullanıcısına yanıt
    Efendim konu başlıklarımız donanım haber bölüm yetkilisi tarafından fatura kestiğimizi belirtmediğimiz gerekçesiyle silinmiştir.Kendisiyle gerekli irtibatı sağladıktan sonra yeni başlık açmak durumunda kaldık efendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

lrp fluide extreme 50+ ?????

La Roche-Posay Anthelios XL Fluide Extreme Spf 50+ 50 ml Güneş Kremi

http://www.madam10.com/La-Roche-Posay-Anthelios-Fluide-Extreme-Spf-50-50-ml,PR-1205.html?ref=akakce&v=1.25.9
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozmetikburada

Efendim konu başlıklarımız donanım haber bölüm yetkilisi tarafından fatura kestiğimizi belirtmediğimiz gerekçesiyle silinmiştir.Kendisiyle gerekli irtibatı sağladıktan sonra yeni başlık açmak durumunda kaldık efendim.

Oldukça güvenilir bir site, hatta n11'deki en iyi firmalardan ve fiyatlar da uygun ama 1 ay önce 2 adet dalin şampuan almıştım kargoda gelirken kapakları açılıp ikisinden de bir miktar dökülmüş buna firmaya maille bildirdim ama hiç oralı bile olmadılar. Aklınızda bulunsun alışveriş yapacakların
    Değerli müşterimiz,yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz.Tarafımıza gönderdiğiniz mail adresinizi veya sipariş kodunuzu gönderiniz hemen ilgilenelim.
    Müşterimizle biraz önce telefonda iletişime geçilmiştir.Kendisinin mailine 3 dakika içerisinde cevap verilmiştir fakat mail müşterimize ulaşmadığı için iletişim kopukluğu olmuştur.Yaşanan aksaklıktan dolayı tekrar özür dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmetikburada -- 11 Mart 2015; 10:04:55 >
  • n11'de başka bir mağazada kargo dahil 30 kuruş daha uygun fiyatlı oluyor:
    http://www.n11.com/snob-classic-erkek-parfum-seti-100-ml-edt-deo-P47158120
  • n11.com da sallamatik puanlarımızla yaptığımız alışverişleri iptal ettiğinden beri bu mağazadan alım yapmıyorum.
  • quentin kullanıcısına yanıt
    Değerli müşterimiz,Siparişleriniz n11.com tarafından iptal edilmiştir.Tarafımızdan puanlarla yapılan bir alışveriş sonucu iptal edilen hiçbir sipariş olmamıştır.
  • n11 can dır can

ayın 9 undaki kombo müthişti
  • samsun deyince firmayı hatırladım. ben de alışveriş yapmıştım.dermokozmetik şampuan ve ekstra bir sürü şey almıştım. kargoyu çok iyi paketlemişlerdi ve küçük bir hediye göndermişlerdi. fırsat paylaşırlarsa takip ederiz.
  • Sallamatiklerle baya birşey aldım burdan.Hediyeleriyle beraber ertesi gün elimdeydi hep.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 farklı sallamatik hesabıyla onlarca ücretsiz, kargosu da bedava ürün aldım buradan.
    n11de 2 ürüne 2 hediye, 3 ürüne 3 hediye uygulamaları çok iyi.
    Gözüm kapalı tavsiye edebilirim.
    n11, 11:11 ve 23:11de sallamatik puanlarını 11 kuruşa düşürmeseydi her ay almaya devam edecektim.
    Giresun'dan selamlar kozmetikburada. Belki her ay yaptığım kombolardan beni hatırlarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi system_25 -- 11 Mart 2015; 10:51:56 >
  • Gillette'in 5 bıçaklı teknolojisini denediniz mi? Çok daha rahat tıraş sağlayan 5 bıçaklı teknoloji sayesinde tıraş olmak artık daha keyifli.Bir adet makine ve makinenin ucunda ki ile beraber toplamda 5 adet başlık yalnızca 37.75 tl.Alışveriş için link adresimiz:https://www.kozmetikburada.com.tr/gillette-tras-makinesi-fusion-proglide-5-baslik
  • Duracell'in şarj edilebilir uzun ömürlü pillerini kullanın,sürekli pil alma derdinden kurtulun.2400 mah 2 adet kalem pil yalnızca 13.17 lira.Üstelik aynı gün kargo avantajıyla.Alışveriş için link adresimiz : https://www.kozmetikburada.com.tr/duracell-pil-sarjli-s2400-aa-kalem-2li
  • yanlış hatırlamıyorsam n11 üzerinden alışveriş yapmıştırım. Güzel faturalı sağlam bir şekilde gönderilmişti
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.