Şimdi Ara

Migros - MoneyPay Fırsatları

Bu Konudaki Kullanıcılar: Vip Üye
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
831
Cevap
115
Favori
96.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 218
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 saat 47 dakika
  • Favoriye Eklediklerim 115
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • UĞURCAN96 (71 mesaj) alptaskiran (63 mesaj) Venomstr (32 mesaj) KARACABEYY (24 mesaj) shutterbug (22 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (241 mesaj) Mobil (246 mesaj) Mini (49 mesaj) (45 mesaj) (250 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Giriş

Migros'un yeni çıkardığı MoneyPay uygulamasının tüm fırsatları bu başlık altından yazılabilir.

***Para yüklemede kredi kartı görünüyor. Enparası olanlar buraya bakiye yükleyip sonradan taksitlerdirme deneyebilir.

Fiziksel kart mevcut. Fiyat 5 TL’ dir.

Fırsat 1: Kasadan ilk yüklemeye 5 TL hediye. -- HENÜZ NET DEĞİL. NETLEŞİNCE BİLGİ VERECEĞİM.

Fırsat 2: IKEA %7 iade. En fazla şu kadar kazanılır(iade edilir) bilgisi yer almıyor.

Fırsat 3: Boyner %10 iade. En fazla şu kadar kazanılır(iade edilir) bilgisi yer almıyor.

Fırsat 4: Morhipo %3 iade. En fazla şu kadar kazanılır(iade edilir) bilgisi yer almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurul -- 12 Ocak 2021; 21:47:12 >
  • Arkadaşlar ne kadar dikkate alırsınız bilmiyorum ama şu 3 gün marketler çok yoğun olacak lütfen işlem yaparken diğer insanlar için şunları uygulayın

1) 1 mağazadan 2 üzeri yükleme yapmayın cidden kasalar kitleniyor mümkünse 2 işlem bir yerde 2 işlem başla yerde yapın. Eğer yakında başka migros yoksa lütfen diğer insanları önünüze geçirin.

2) Sabah saatleri özellikle 10 - 11 gibi marketler boş oluyor mümkünse bu saatlerde işlem yapın

3) Kasa işlemlerini kasiyer ezbere bilmiyorsa şu aşağıdaki sıra ile işlemleri söyleyerek kasiyere yardımcı olun

09. Tahsilat makbuzu
    - 05. Migros yüklemeler
    - 0.1 Moneypay sanal kart yükleme
    - 0.1 Sanal kart yükleme

4) imzaları en son atın ve mümkünse kasada yapmayın böylece kasiyer o esnada başka işlem alabilsin. İmzaları atınca kasaya bırakıp gidersiniz . Her işlemden sonra imza atın mutlaka.
    12.04.2021 'de gelen edit

Para yükleme limiti yok (kart veya eft ile) tek seferde 10.000TL yüklenebiliyor. Migros kasalarından üst limit ne kadar bilmiyorum.

Ben hesabıma yaklaşık 1000 tl yükledim ve hala 10.000 tl yükleyebiliyorum demek ki bir ayda yükleyebileceğimiz üst limit 10.000TL den fazla ama böyle kartlara yüklü miktarlar yüklemeyin

Kart ile yüklemelerde "tek seferde" 750 tl ve üstüne %0.99 komisyon var. Tek seferde 750Tl ve altı yükleme yaparsanız komisyon ödemezsiniz ancak aylık bazda 1000TL 'yi geçince 1 tl bile yükleseniz komisyon ödersiniz. Yani 2 kere 500 yüklemede komisyon yok. 751 TL yüklemede var. 500 ve 501 şeklinde yükleme yaparsanız da 501'lik işlemden komisyon alacaktır. (1001 yükleyecekseniz 500 500 ve 1 şeklinde yükleyin sadece 1 tl'nin komisyonunu ödersiniz)

Para gönderimi ise 20 tl üstü olmak kaydı ile hiç komisyon ödenmiyor. Gönderim eft ile yapılıyor.

Not : Bu sistemsel bir hata olabilir.
    Not 2: 750 tl üstü migrostan yükleme yapılıyor mu bilmiyorum ama başka telefon numarası ile hesap açıp ona yükleyip ordan onaylı hesabınıza transfer edebilirsiniz.

Limit ve ücretlerin yazdığı site :www.moneypay.com.tr/ucretler.html

Ayrıca hocam 10 bin tl veya bin tl üstü yükleme yapmayı düşünüyorsanız bu kartı kullanmayın sistem süper işlemiyor ve mutlaka müşteri temsilcisini arayın genel kullanım hakkında
  • Takipte kalalım.
  • Moneypay kartı mağazalar veriyor mu
  • Herkes Bir şey Çıkarıyor. Yetişemez Olduk 

• Migros hediyem kartları ona yükleyebilsek bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulutcuk

Moneypay kartı mağazalar veriyor mu

Fiyat 5 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurul -- 12 Ocak 2021; 21:47:50 >
  • Bakalım ne ilginçlikler ortaya çıkacak. Takipte kalalım.🤔
  • 4 tl alıyor
  • Takip

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar yüklediniz hocam, istenilen tutar oluyor mu, bir ara sadece 25, 50 ve 100 olarak yükleme yapıldığı söylenmişti
  • takip,

• siteden anladığım kadarıyla param altyapısını kullanacak galiba.. param kendine yetişemiyor daha. inşallah migros en kısa sürede param ile bu işin olamayacağını farkına varır..
  • Money puanları bu karta yükleyip kullanabilsek iyi olurdu ama öyle birşey göremedim sitede, standart bir kart sadece
  • https://www.moneypay.com.tr/ucretler.html Ücretleri burda yazıyor 5 lira kart ücreti
  • Takip
  • 100 tl yükleme yapabilen varmı aranızda migros kasadan ?

• puan yüklenirse iyi yoksa çöp

• takipte kalalım.
  • takip

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.