Şimdi Ara

KONU SİLİNSİN NİSSAN ALMERA 2002 1.5 COMFORT ALINDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KONU KİLİT SİLİNEBİLİR 2002 NİSSAN ALMERA 1.5 COMFORT ALINDI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykouz -- 31 Ekim 2015; 15:11:39 >

• Merhaba.
    Bu fiyata alınabilir.
    Sigorta problem çıkarmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• O fiyata uygun gayette ama eski kasasını vermiyorlar o rakamlara araştırın derim illaki bir hatası vardır.

• echomaniac E kullanıcısına yanıt
    hocam 10.000 tl hasar kaydı var nasıl eski kasasını vermiyolar hatasızları zaten gp lerin şu an 24-27 arasında çok rahat bulunabılır ben 20.000 için diretiyorum kaldıki gerçekten sigortasını bile 1 ay sonra yaptırabilirim allah nasip ederde alırsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: haykouz

hocam 10.000 tl hasar kaydı var nasıl eski kasasını vermiyolar hatasızları zaten gp lerin şu an 24-27 arasında çok rahat bulunabılır ben 20.000 için diretiyorum kaldıki gerçekten sigortasını bile 1 ay sonra yaptırabilirim allah nasip ederde alırsam

BURSA piyasası çok yüksek hocam bi tanıdığım ilk kasasını 21 e aldı 2005 sanırım 70 binde düşürmemişlerse bu araçda rentacar aracı gibi duruyor .
    Şasede direktör tavanda podyolarda oynama yoksa 23-24 ü var buranın piyasasına göre

• 10.000 TL hasar kaydı çok gibi ama ufacık bir çizikte bile 500-600 tl masraf çıkartıyorlar. Yüksek kilometrede dizel sistemini iyi inceletmek lazım. 20.000 TL'de diretin derin ben.
  • İyice incelemeden karar vermeyin, eğer ki bahsedilenlerin dışında bir şey yoksa 20 bin e kadar zorlayın, fena durmuyor araç.
  • Ramazan Bey
    arkadaşım sana son biteceği 20500 uyarsa hayırlı olsun 20000 biz aldık alım satımı bizi o fiyat kurtarmaz cepten öderiz kusura bakma
    29 Ekim 2015
    20:26
    Oğuzhan Daler
    abi 500 lira ile zengin olmazsın benim duamı al başka arabadan döner sana inşallah ben durumumu anlattım sana sigortasını bile 1 ay sonra yaptırabilirim inan ev kredisi kullandım o olmasaydı 500 lira için konuşturmazdım seni kredi kartına bulaşmazdım yaptın bi güzellik bi abilik tam yap düz olsun 20 liraya bu işi bitirelim araba zaten 2 aydır yatıyor 10.000 tl hasar kaydı var neden bekletesin bugün bana yarın sana ben laf olsun diye yazmıyorum oturduğum yerden geldim gördüm inceledim bizzat düşün bi sen hemen gelirim
    29 Ekim 2015
    21:15
    Ramazan Bey
    zararına niye vereyim kardeşim aldım fiyatım belli böyle işmi olur al zararına geri sat.uyarsa o fiyat uymazsa eyvallah. zaten o fiyata para kazanmak için değil araç el değiştirsin diye veriyorum.buna 110 satışa verdik 100 lira sigorta keser 150 fatura başabaş vermiş oluyoruz.bizden bu fiyata olur
    29 Ekim 2015
    21:36
    Oğuzhan Daler
    abi 2 aydır bekliyor araba sende madem el değiştirsin diyorsun neden 500 lira için inat ediyosun yok diyorum sigorta yaptırcak param dahi yok 10.000 tl hasar kayıtlı araba bunu neden göz önüne almıyosun hatasız kusursuz değişensiz boyasız olurda dersinki mal bu ederi bu kardeş ee sen şimdi bana 20 ye versen yarın belki başka birinden gidip bağlicaksın bu araba yerine ondan kazancaksın zararına niye vermiş olasın alırken öldürmedinmi bu arabanın fiyatını hasar kaydı var diye bu işin içindesin tutki satılmadı 1 ay daha bekledi kar düştü ticaret yapıyorsun abi ben 1 kere alır binerim sen yeri gelir 1 ayda 10 araba satarsın
    Ramazan Bey
    isterse bi sene beklesin mal bizim.hatasız istiyorsan 25 veya 26 milyara ćok onlara bak. uyarsa 20500 yoksa başka araca bakarsın

konuşma kaydım diretiyor 20.500 de sizce nasıl bi strateji uygulayım ne diyim yani kestirip attı napmak lazım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykouz -- 29 Ekim 2015; 23:10:59 >

• echomaniac E kullanıcısına yanıt
    2005 punto ya 21 hayatta verilmez aman hocam yapmayın etmeyin en azından ben şahsen vermem 21 lira makyajsız cok irite duruyor ayrıca
  • haykouz H kullanıcısına yanıt
    2007
  • 2007 ney ?
  • resmen çingen pazarlığı yapıyorum şimdi yalvarma moduna geçtim :) 500 lira için diretiyor ya ne adamlar var bu galerici milleti sineğin suyunu sıkacak nerdeyse alırken ne kadar öldürdü acaba fiyatı
  • Fiyat normal gibi duruyor ama araç dynamic değil sadece dışardan sis lambası takılmış kapı kolları,ayna kapağı siyah, sis tuşu yok döşemeler active döşemesi hasar kaydını sorun etmeyecekseniz alın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alınır güle güle binin
  • Hocam eğer illa 20.000 diyorsan bir riske gir. Son bir bastir, baktin düşmüyor 3-4 gün adamla bağlantıyı kes. Şansın varsa o sana dönecektir.

• Hocam bekle biraz. Galerici çakallığı sezdim mesajlarda. Olursa olur. Olmazsa salla gitsin.
  • Başka birini aratın 20 nakit var, he de yarın alalım desin. Bakalım ne diyecek..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle adama yalvarma, bırak o senin peşinde koşsun. Satıcı o.
    20 bin lira az para degil.
    Bu arabayı 20 ye almis olması imkansız. Hasarlı aracı öldürmeden almaz galeri.
    Vermiyorsan piyasada araba mi yok 20 son fiyatım de arkadasın da dedigi gibi 4-5 gun bekle, o sana gel 20.250 dicektir, 20 ye bağlarsınız.
    Para sende Gücünü kullan
    Umarım hayırlısıyla binersin. Olmazsa da canını sıkma mutlaka iyi bir fırsat cikar.
    Ama sakin ve Sabırlı ol👍

• haykouz H kullanıcısına yanıt
    ben linkteki arabaya 2005 diyorsunuz sandım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.