Şimdi Ara

KONU SİLİNSİN NİSSAN ALMERA 2002 1.5 COMFORT ALINDI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyice araştırın , Galerici ağız yapıp ağırdan satmaya çalışıyor. Bit yeniği olması muhtemel
  • Galeri o paraya veriyorsa maz 15e almıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    adam 15 e almış olsa 20.500 de diretmesi saçma olur hocam 15 olmasa bile 18-19 civarı olabılır 10.000 tl hasar kaydı sol onden darbe almş bi araba sakarya plaka ankarada işi ne sordum burdan aldık dedi tek korkum butcemın hepsını bu arabaya baglayıp ondan sonra en ufak bır sıkıntı cıkarsa yanıp bıter kul olurum sıgortasını dahı yaptırcak param kalmıyor cunku fiyat cokmu anormal yani bu piyasada
  • kkke_3319 kullanıcısına yanıt
    nasıl bir bit yeniği olabilir mesela ağız yapıp ? arabayı canlı gidip bizzat inceledim bugun tek seferde 10.000 tl hasar kaydı cıkıyor dedı içi dışı boyası temiz hor kullanılmış olsa mutlaka fire verir bi yerden anlaşılır ama direksiyondan ama vites topuzundan ama pedallardan tabiki motoruna baktırmadık şase no almadım en iyis şase no alıp sorgulatmak belkide km ile oynandı gerçi oyle olsa 170 bınde araba zaten km oynandı dıyelım radyo teyp tuşlarında bozulma olur sılınır kavlar fln o km lerde pırıl pırıl 0 hata ile hiç bir punto yok gordugum
  • quote:

Orijinalden alıntı: haykouz

adam 15 e almış olsa 20.500 de diretmesi saçma olur hocam 15 olmasa bile 18-19 civarı olabılır 10.000 tl hasar kaydı sol onden darbe almş bi araba sakarya plaka ankarada işi ne sordum burdan aldık dedi tek korkum butcemın hepsını bu arabaya baglayıp ondan sonra en ufak bır sıkıntı cıkarsa yanıp bıter kul olurum sıgortasını dahı yaptırcak param kalmıyor cunku fiyat cokmu anormal yani bu piyasada

Paran sınırlıysa bence alma. Araba kaç kmde km sorgusunu falan yaptın mı? 20 te eski kasa bile punto zor bulırsunki o arabanın 20500olması ilginç. Ayrıca arabayı expere sokmadan herife para falan verme galerici bu 50yaşındaki kadını kız diye tutturur.

• Galericinin kar edebilmesi icin bu en az 3-4bin lira kar koparmasi gerek. Yani tas catlasin bu araca 17vermistir. Keske basta boyle yalvarir gibi konusmasaydiniz. Bu isi az cok bilen biri olarak konustugunuzda bazi seyleri inkar edemeyecektir. Velev ki araci alacaksiniz o zaman ruhsattaki sasi numarasiyla sigortaciniz varsa kontrol ettirin. Hasar kaydi belki de 10k dan fazladir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fiyata bu araba bedava,illaki kusurları olacaktır,motorda problem yoksa hertürlü.alınır bence.

• haykouz H kullanıcısına yanıt
    Hocam direk yol ver gitsin, başka bir araca yönel bu zihniyetle ticaret olmaz.

Direk yaz, al hayrını gör.
  • arkadaşlar plaka sorgulaması yaptığımda

Plaka No54VH530 MarkaFIATModel Yılı2007 Ruhsat Tarihi 08/09/2015Tescil Birimi KAYNARCACinsiOTOMOBİ LRenk 1GRİRenk 2 Çalıntı mı?HAYIRHak MahrumiyetiYOK

renk gri olarak geçiyor e-devlette ama araba füme renk acaba gri ve füme aynı mı yani ruhsatta yazan griyse araba füme olabilirmi kafam karıştı yoksa komple boya mı var anlamadım :s bilen varsa yardımcı olurmu bu konuda
  • arkadaşlar plaka sorgulaması yaptığımda

Plaka No54VH530 MarkaFIATModel Yılı2007 Ruhsat Tarihi 08/09/2015Tescil Birimi KAYNARCACinsiOTOMOBİ LRenk 1GRİRenk 2 Çalıntı mı?HAYIRHak MahrumiyetiYOK

renk gri olarak geçiyor e-devlette ama araba füme renk acaba gri ve füme aynı mı yani ruhsatta yazan griyse araba füme olabilirmi kafam karıştı yoksa komple boya mı var anlamadım :s bilen varsa yardımcı olurmu bu konuda
  • Ramazan Bey
    Ön kabut orjinali ile değişmiş sağ sol ön 2 çamurluk ve sağ sol ön 2 kapı yüzeysel boyanmış macun felan yok. 2013 yılında fiat servisinde yapılmış araç kaskolu imiş on lira civarında kayıt çıkıyor.şasede motor iç kısmında direklerde ve tavanda kesinlikle bi işlem ve hata yok.dolu vurgunu güneş yanıgı
    30 Ekim 2015
    10:12
    Ramazan Bey
    yok içi dışı tertemiz .yalana dolana gerek yok
  • Dostum sen hatayı adama resmen yalvarmakla yapmışsın. Unutma satıcı o. Ne istersen onu yapar. Ben galeriye araç bakmaya gittiğimde onlara dolandırıcıymış gibi davranırım adamlar peşimde dört döner, onu anlatır bunu anlatır. En son da xx lira veriyorum uyarsa alırım uymazsa hayırlısı olsun derim ve çoğu kez de öyle aldım aracı. Sen böyle yalvarırsan imkansız ki inmez. Bir arkadaşın dediği gibi başkası arasın ve 20 bin liraya yarın alırım o aracı olursa hayırlısı desin ve kapasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galerici bunu 17ye filan almıştır. İyice kontrol ettir, içine sinerse alırsin hocam. Ben de acayip tezcanliyimdir çok iyi anlıyorum seni :D kaput değiştiyse ve on bin lira hasar varsa şasi illa ki işlem görmüştür. Arabayı Komputeste sokma imkanın yok mu

• Emre-45 E kullanıcısına yanıt
    Hocam galeride araca uzerıne etıket yazmışlar 22.000 tl inceledim sağını solunu adam en son 21 dedi dukkanda bende 20 olsun duz yapalım dedım olmaz dedı cıktım eve geldım yazdım bı yokladım en son 20.500 de diretti yalvarma olayına gelirsek araba içime sindi gıdıp gormesem ıncelemesem canlı canlı ha dersınkı daha arabayı gormemıssın bıle ama temız gıbı geldı bana fakat adam gonulsuz ısteksız bıraz zorla davrandı hani benım gerçek alıcı olduguma ınanmadı sankı al-sat çı muamelesı yaptı o yuzden uslubum yardımcı olması nıyetıyle gelişti yoksa tabiki alıcı benım bu araba olmaz başkası olur kendı bılır şimdiye kadar en az 10 tane araba baktım ki zaten dedıgın gıbı oldu hepside anlata anlata bıtıremedı arabaları ben sımdı bu adama 20 verıyorum dusunursen gelıyım dıye yazsaydım olmaz dıyecektı konu bu yuzden uzadı ve bende sızlerle paylaşmak ıstedım nasıl bır yol ızleyım dıye araba kaput degısmıs ıkı kapıda yuzeysel macunsuz boya var sağ sol camurluk degısmıs 10 lira hasar kaydı var

• Paul Klee kullanıcısına yanıt
    motor ıcın sokarım şase banada oyle gelıyor işlem gormuş sanki ama 300-400 lira expere sokacak param yok zaten ucu ucuna denk geliyor butcem sıgorta bıle yaptıramıcam 1 ay :)
  • quote:

motor ıcın sokarım şase banada oyle gelıyor işlem gormuş sanki ama 300-400 lira expere sokacak param yok zaten ucu ucuna denk geliyor butcem sıgorta bıle yaptıramıcam 1 ay :)

Ankaradasın heralde, iskitlerde iyi bir komputestci var yüz liraya her şeyi söylüyor orayı tavsiye ederim.

• Paul Klee kullanıcısına yanıt
    dynomoss mu ? iskitlerdeki yer duymuştum forumdan bi arkadaş daha onermıstı acaba 100 liramı komple herşey dahil ?
  • quote:

dynomoss mu ? iskitlerdeki yer duymuştum forumdan bi arkadaş daha onermıstı acaba 100 liramı komple herşey dahil ?

Adını unuttum her şey dahil yüz lira evet. Daha yirmi gün önce yaptırdım

• fiat yetkili servisini grande punto parca fiyatlarını bildiğim için söylüyorum. 10 bin tl ye ön tarafı komple yenilersin orjinal parcalarla.. mercedesmi bu 10 bine tampon değişsin? ön takım, motor ve şasi sağlamsa alınır binilir eski kasaları o fiyata alamıyorsun artık.
  • Bütçem yüksek olmasına nazaran arabaya 25-30'dan fazla para bağlamak istemedim.

Gittim direk kazalı araba sarın aldım...

Aracı güzelce expertize sokun. 100 liradan kaçmayın aman. Eğer tampon çamurluk vs değiştiyse bence bu paralara gayet makul. 20 liraya çok garip araçlar isteniyor
    Aldığım aracın konusu:http://forum.donanimhaber.com/m_103621148/f_//tm.htm#103621148

52.000'de aldım nisan ayında. Şuan 69.000'a dayandı kilometre. Maaşallah rutin yağ değişim filtre harici tık demediki bazen çok hor kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.