Şimdi Ara

KONU SİLİNSİN NİSSAN ALMERA 2002 1.5 COMFORT ALINDI (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dreamers.

Şu an satsan kaça gider hocam?

1 ay önce 24 veren oldu satmadım sorunsuz araç diye. Ortalama 24-25 hani içi 10/10 olduğu için belki 26 eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galerilerden hic haz etmem birde bu cevabin ustune ben olsam hayatta almam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baba Naber kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, yani her türlü kârdasınız. İnşallah satacağınız zaman istediğiniz fiyata satabilirsiniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamers.

Anladım hocam, yani her türlü kârdasınız. İnşallah satacağınız zaman istediğiniz fiyata satabilirsiniz...

Teşekkür ederim. Siz daha iyilerine binersiniz işallah.

• Arabayı ben alıyorum pazartesi kapora gönderdim konu kapanabilir
  • araba çarpışan arabaya dönmüş birazda rentcar aracına benziyor ben olsam paramı bu araba için yazık etmezdim 2-3 bin daha zorlar temizini alır kafam rahat olurdu ve fiat markası için 10 bin hasar çok fazla bmw mercedes değil bu
  • Fıat punto falan kullandım da leş gibi araba oyuncak gibi böyle o plastikliği falan sonuna kadar hissediyorsun gidip yavaşca bir yara çarpsan parçalanacakmışsın gibi bir his veriyor. Hele o direksiyon kontrolu böyle o arabayı varya parçalarına ayırasım geliyordu sürerken neden bilmiyorum bence alınmaz by
  • CaNeRR kullanıcısına yanıt
    :)) buraya başlık açmamak gerek galiba hayırlı olsun ağlayanın malı gülene yar olmaz bunuda bil istedim :D
  • Baba Naber kullanıcısına yanıt
    Valla tebrik ederim kimse kolay kolay cesaret edemez. Çok güzel olmuş. Güle güle kullanın
  • Dj Precision D kullanıcısına yanıt
    bu tamamen göreceli birşey ona kalırsa bende peugeot lardaki plastikten nefret ediyorum yakın arkadaşım 207 aldı kapıyı kapatırken bile elinde kalcak hissi o ağırlık tokluk yok yani avrupa araçların opel ww volvo hariç hemen hepsi al birini vur ötekine
  • haykouz H kullanıcısına yanıt
    Hocam 16-17 ye vectra b bulamassin zaten

• mamlamoz M kullanıcısına yanıt
    var var 97 b1 ler var ama 300.000 de :) 18-19 civarı 17 e bulunur o kadar hastası olunursa ornek verdm sadece
  • haykouz H kullanıcısına yanıt
    1998 cd olanı 1 bucuk ay önce 19a sattık onun icin söyledim hatta ucuz bile gitti 110 bindeydi.

• bi 19500 lük teklifi de ben gönderdim yazmamı istediğiniz bir şey varsa söyleyin atim
  • Ofsaytıbozanstoper kullanıcısına yanıt
    hahaha eyvallah hocam forum ahalisi olarak nasıl bir dayanışma içindeysek bugün en az 2-3 kısı daha saolsun 19500 yazdı malum sıteden konuşmuşlar :) ben beklemedeyım 20 dedim en son bakalım nolcak adamın surat ıfadesını merak edıyorum ama peşpeşe 19.500 leri gorunce :DD: oh olsun iyi oldu galerici değilmi nefret ve kin dolu yuregım aslında 1 tane sağlam durust adam yok ıclerınde olanlarıda ben gormedım tanımadım
  • 19.250 de ben teklif ettim cebimde 5 lira yok

• Herkes 19500 demesin gençler,bazılarınız 19000 falan desin bari. Algı yönetiminin böylesini ancak malum partili ise yer galerici.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paul Klee kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Açıkcası bundan sonra alacağım arabada hafif hasarlı olacaktır.

Gider incelerim. Piyasadan 15-20 lira daha ucuza alırım. 5'de masraflara ayırırım... 10.000TL cebimde kalır. Harcadığım para içerisinde arabamın kaportasını sıfırlamış olurum...
    Ülkemiz ekonomi ve vergi sistemi sağolsun...

Şimdilerde 1.16d kovalıyorum yeni kasa, alp beyazlarından
  • Nissan primera larinda baya bi konforu var. 2000 2001 bütçenize uygun.

• mebust M kullanıcısına yanıt
    Almera 2002 1.5 comfort için anlaştım telefonda yarın sabah ınsallah ustaya goturecegım araştırma yapıyorum sımdı almerayla ılgılı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.