Şimdi Ara

Konsollarda ''Tüplü TV'' Daha İyi Grafik Veriyor... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
0
Favori
18.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağında solunda Hd Ready ibaresi görebiliyormusun. Televizyonun component kablo girişi varmı? Bunları kontrol et eğer yoksa standart çözünürlüklü bir televizyondur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enn__

quote:

Orjinalden alıntı: DXM06

konsolu olmayan konsolu kötüler
    hdtvisi olmayan tüplü tvyi över bu ne ya şaka mı

okumadan etmeden herkes yorum yapar.. evet senin gibi kötü bi şaka bunlar

bir ere göre çok fazla konuşuyorsun

• quote:

quote:

quote:

konsolu olmayan konsolu kötüler
    hdtvisi olmayan tüplü tvyi över bu ne ya şaka mı

okumadan etmeden herkes yorum yapar.. evet senin gibi kötü bi şaka bunlar

bir ere göre çok fazla konuşuyorsun

• belli oluyor...
  • quote:

sinirlerim sağlamdır merak etme her çocukça msj a cvp kaliteli bir döşeme çekmem, tek atış atar vurur geçerim... senin anlayacağın klavye yüzbaşısı değilim...

Neredesin sen savaşta mı?
  • sadece göz yanılması... Gözünüze hoş geliyor diye tüplü tvler daha iyi zannediyorsunuz ama değil.
  • burada zeka sahibi herkes benim ne demek istediğimi anladı. er adam isterse günde 100 tane 1000 tane mesaj atsın yada atmasın banane. forumda bununla ilgili bir sınırlamada yok kimse sana karışamaz.
    ama senin mesajların bir gaza gelmişliğin bir kendini ispatlama, kendini haklı göstermeye çalışmanın bir göstergesi.
    pmden sormuşsun yaşım 24. zaten amacın fikir paylaşmak değil sidik yarıştırmak. yaşımı niye soruyorsun sana ne!
    egonu başka yerlerde tatmin et.
  • tamam herkes senin haklı benim haksız olduğumu gördü ikna oldu. konu kapanmıştır.

sana iyi forumlar
  • tamam anladık uzatma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmettombak

Hocam bide full hd lcd fiyatları manyak düştÜ. İmzamdaki Samsung u 650 dolara aldım. 670 dolara 100 hz full hd lg32lg7000 satılıyor daha ne olsun?

32 inch de full hd görüntüyü nerelerde kullanıyorsunuz ve nasıl farkediyorsunuz diye bir soru sorsam?

Arkadaşım 40 inch sony bravia full hd aldı. 2100 lira para ödedi. Adam standart yayın izliyor

Ps3 gibi hd konsol da kullanmıyot.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 720p -- 16 Mart 2009; 19:03:40 >
  • LEVEL 'da Teknolojinin Fotomaçı
  • @enn__
    Neyin savaşını veriyorsun burda.Ona sataş buna sataş..
    Sahtekar üçkağıtçısın dediğin insan benim en yakın arkadaşlarımdan biri.İnsanları tanımadan etmeden mesajlarından sahtekar damgası yapıştırıyorsun..Adam zaten belirmiş mesajında tüplü tv de böyle gözükür diye photoshopda çalışma yapmış.Zaten dediği olay gerçek yani.Tüplü tvde detayı göremezsin.Aynı resimdeki gibi bulanık görürsün.Crt tv leri bilmem nasıl görüntü verdiğini.Ama normal bir tüplünün lcd tv yanında çöp gibi bir görüntüsü olduğunu çok iyi biliyorum...Bi de sinirlenmedim diyorsun.O zaman ona buna sataşmanın öfke ve sinir smileylerinin konmasının belirtisi sinirlenmek değil mi?Hırsını öfkeni sinirini milletden çıkarıyorsun...
  • dunyada teknolojiden az bucuk anlayan bir sahıs bu komediye inanmaz.

o kadar komik bir iddia var ki ortada.
    "çözünürlük"
  • tüplü tv=500 ytl
    lcd tv=1500 ytl
    aradaki farkı sen cozersin xD
  • quote:

Orjinalden alıntı: 720p

quote:

Orjinalden alıntı: ahmettombak

Hocam bide full hd lcd fiyatları manyak düştÜ. İmzamdaki Samsung u 650 dolara aldım. 670 dolara 100 hz full hd lg32lg7000 satılıyor daha ne olsun?

32 inch de full hd görüntüyü nerelerde kullanıyorsunuz ve nasıl farkediyorsunuz diye bir soru sorsam?

Arkadaşım 40 inch sony bravia full hd aldı. 2100 lira para ödedi. Adam standart yayın izliyor

Ps3 gibi hd konsol da kullanmıyot.

Tv yayini disinda herseyde kullaniyorum. Imzamda gordugun butun makinalarda 1920x1080 kullaniyorum. Pc de 1920x1080 4xAA 8xAF oyun oynuyorum. 1080p mkv filmden asagisini indirmiyorum izlemiyorum. Tuplu tv de zannediyorum bunlarin hicbirini yapamazdim.

• keşke önceden söyleseydiniz, SONY LG PIONNER SAMSUNG ... vs milyarlarca dolar harcayıp teknoloji değiştirmezdi..

efsane olarak kalsın bu topic, ahahah, bu arada tüplüden lcd'ye geçemeyen level yazarlarına selam olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraktcm -- 16 Mart 2009; 22:05:41 >
  • @enn__

ya sen ne kadar kavgacı bir kişiliksin ya millete küçük düşürücü gözle bakarak bir yere gelemezsin ben bu topic e ilk mesaj atanlardna biriyim 1. sayfadan itibaren bak bakalım kaç tarihinde atmışım hala burada crt ve lcd yi tartışıyorsun neymiş efendim hd crt daha güzelmiş acaba bu tv ler nerede satılıyor ve her yerde bulabiliyormusun? garantili alabiliyormusun alamıyorsun!!!! ama hd lcd leri her yerde garantili olarak bulabiliyorsun ve yer bile kaplamıyorlar ama sen gelmişsin boş boş konuşuyorsun HADİ DİYELİM HD CRT LER çok daha iyi tamam eyvallah ama bulabiliyormusun alabiliyormusun kendini tatmin etmekten başka birşey yapabiliyormusun yapamıyorsun ve hala konuşuyorsun ilk önce topiğin açıldıgı tarihe bakda yaz
  • Bu konu bi silinsede kurtulsak habre pişirilip pişirilip geliyo,4 sayfa oldu yaw quantum teorisi tartışılıyor mübarek

Konsolları her türlü cihazla denedim LPGlisinden benzinlisine kadar......

LCD TV nin yanında LPGlinin esamesi dahi okunmaz....

LCD TV alamayan LCD monitör alır yine paşa paşa kullanır.........

Oyunu tüplüde oynamak Jessica Albayla evlendikten sonra ona hiç dokunmamak gibi bişeydir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Bu konu bi silinsede kurtulsak habre pişirilip pişirilip geliyo,4 sayfa oldu yaw quantum teorisi tartışılıyor mübarek

Usta beni karıştırma valla konuyla bi alakam yok
  • quote:

bak güzel kardeşim

1.ya sen ne kadar kavgacı bir kişiliksin ya millete küçük düşürücü gözle bakarak bir yere gelemezsin .... demişsin..
    konuya yorum yazdığım için bana ersin onbaşısın (bu da neyse) çok konuşma tarzında msj yazılıyorsa tahrik ediliyorum demektir.. ve kendimi savunmam gerekir

2. neymiş efendim hd crt daha güzelmiş acaba bu tv ler nerede satılıyor ve her yerde bulabiliyormusun? garantili alabiliyormusun alamıyorsun!!!! ama hd lcd leri her yerde garantili olarak bulabiliyorsun ve yer bile kaplamıyorlar ama sen gelmişsin boş boş konuşuyorsun HADİ DİYELİM HD CRT LER çok daha iyi tamam eyvallah ama bulabiliyormusun alabiliyormusun ... demişsin..

kimse bunlar tercih edilmeli demiyor bunlar performans olarak daha iyi aletlerdi diyor karşılaştırma yaparken adil olun insanları yanlış yönlendirmeyin deniyor...neden okumuyorsunuz..

3.sen gelmişsin boş boş konuşuyorsun, kendini tatmin etmekten başka birşey yapabiliyormusun yapamıyorsun ve hala konuşuyorsun ilk önce topiğin açıldıgı tarihe bakda yaz ....

türkçeniz vurgunuz imlanız yanlış... böyle laga luga msjlar hoşuma gitmiyor... istediğinizi istediğiniz şekilde savunabilirsiniz... fikir tartışabilirsiniz.. ama karşımda geğirirken kibarca ağzınızı kapatacaksınız...

tamam güzel kardeşim...............

peki dostum sen haklısın burada herkesin terkettiğini bir topicte kaç ay önce yazılmış olan mesajlara cevap yaz dur sana iyi eglenceler

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.