Şimdi Ara

Komşum perdeyi kapatmazsam beni mermi manyağı yapacağını söyledi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
6
Favori
31.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
277 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evinin içinde istediğin gibi gezebilirsin. Perdelerini kapatmak zorunda da değilsin. Evin içi senin özel mülkündür kimse karışamaz. İstediğini yaparsın. Fakat camdan dışarı çıkarsan veya balkona çıkarsan işler değişir. Balkon ortak kullanım alanıdır. Orada istediğin gibi davranamazsın.

• Binadakilerle falan toplu linç organize edebilirsin. Bir daha bağırdı zaman çıkın hepiniz cama ***** ağzına.

• Aklıma Burhan geldi

https://www.youtube.com/watch?v=RaJHr9ThK5k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nike35 -- 11 Ağustos 2020; 10:58:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum Polise şikayet et diyecemde busefer daha çok musallat olucak şerefsiz.Bence o evi satın başka yere taşının yani ben olsam öyle yapardım.Bir basından yardım isteyin mesela bu adam gündem olsun belki Polis birşey yapar ozaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 11 Ağustos 2020; 11:42:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamın tipini merak ettim,

Sende diyemedin mi az az çoktan çok gider aslan parçası diye,

• Önceden insanların bir daireye milyon lira para vermesine veya 500-600 liralara varan aidatlar ödemelerine çok şaşırıyordum. Ama böyle olayları duyduktan sonra neden o kadar fazla para verdiklerini anladım resmen. Böyle insanlarla yaşamamak için bırak 500 lirayı 5000 lira dahi olsa verirsin aylık.

• ben olsam dal yaprak otururdum, ki son evimde salonda perde takmaya gerek bile duymadım

çözüm istiyorsanız polise değil savcılığa gidin. ölümle tehdit etmek basit bir suç değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IO -- 11 Ağustos 2020; 14:43:46 >
  • oguzhanc64 kullanıcısına yanıt

Bunun yasada bir yeri var mı, balkonla evin farklı muamele görmesini anlayamadım çünkü sonuçta balkon da özel mülkümüz olmuyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: RagosSyn

Sende alsana silah vergi borcun yoksa ruhsatla alabilirsin

Ondaki canda seninki ne

Bu kadar korkmayın o şerefsizlerlden

Haa gerçek almam diyorsan 200 300 liraya kuru sıkı al göster ona boş olmadığını anlasın

Gerçeği ile karşılık verirse?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ümraniyede sıradan bir gün, bu tarz durumlarda malesef düşündüğünüz gibi olmuyor insan canının bu kadar ucuz olduğu bir ülkede nabza göre şerbet lazım, aman altta kalmayayım gururum ezilmesin erkeğim lan ben dersin adama atarını yaparsın o adamın seni çekip vurma ihtimali epey yüksek adamın hayatta kaybedeceği bir şeyi yok, kaybedeceği bir şey olsa böyle bir durum için bile silahla çekip vurmakla tehdit eden birisinin ne mal olduğu da bellidir hiç bulaşmamak gerek

• Guzelce giyin suslen kirmizi tuborg al abi afiyet olsun diye bagir karsisinda. Var mi nevale getireyim mi abi gel buyur beraber icelim de olay cozulmezse gel konusalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim de buna benzer bir olayımız vardı. Farklı olan sorunlu kişi ile karşı komşuyduk. Adam tamamen sorunluydu.

Durup dururken bağırmalar, çağırmalar. Evde karsını, kızını dövmeler. Binaya zarar vermeler. Hatta en son karavan alıp binanın bahçesine koydu ve içinde yaşamaya başladı.

Ondan sonra karavanda içki, uyuşturucu ne ararsan. Geceleri polislerle beraber hemde.

Elimizden birşey gelmedi tabi bekledik 6-7 sene çektik bu adamı. Sonra öldü gitti.

• Boyle bos yapan dangalaklar cok. He de gitsin. Bugun yolda yürüyorum, sıgırın biri yolu kapatmış yanında bir bayan var. Ben 30, adam 40lı yaşlarda var. Yandan trafik akıyor, pardon dedim bi geçiyim. 2 metre gittim, adam seslendi, hayırdır birşeymi dedin dedi. Yüzüne baktım, pardon dedim dedim, hı tamam bende bişey dedin sandım dedi. E kalkip semtin gobeginde uysam, tantana cikacak. Agzini burnunu haşat edecem lakin yanında eşi ydi muhtemelen kadin var. Boyle aranan bos beles tipler çok. O yuzden kaale alma kardeş. Bunlarin hepsi teneke.

• milesbroke kullanıcısına yanıt

Hocam 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu'nun 4. Maddesi'nde Ortak Yerler tanımlanmıştır. Dış Cephe olduğu için ortak alana girmektedir.

Hatta normalde kafana göre evinin balkonunu da kapattıramazsın. Yönetim Kurulu Kararı gerekir. Birisi şikayet etse kapattırdığın balkonu belediye yıktırır. Projedeki haline döndürtür.

• Birde karşı tarafı dinlemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cji -- 11 Ağustos 2020; 16:27:28 >
  • kaba kuvvet iyi değil ama senin perde açık dolaşman da hoş değil. apartmanlarda yaşıyoruz adam o konuda haklı

• Son durum nedir?

• Biraz sabır bu kafayla zaten hapse girer ya da mezara.

Kılıç ile yaşayan kılıç ile ölür...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk polisinin olayları çözme biçimi;

Her şey bittikten sonra gelirler ; "Hemşerim kendin hallet."

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.