Şimdi Ara

Komşum perdeyi kapatmazsam beni mermi manyağı yapacağını söyledi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
6
Favori
31.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
277 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen evinin içinde tshirtle oturamıyorsun da bu zerzavat nasıl balkonda oturabiliyor ?

• sasasa671 S kullanıcısına yanıt
    quote:

Bu zeka seviyesinde ki dangalaklar evrim ile nasıl elenmedi ben ona şaşıyorum.

medeniyet ile ayakta kaldılar. medeniyet sisteminde herkese ortak güvenlik, sosyal yardım gibi hizmetler sunuluyor olduğu için doğal seçilim mekanizmasını kendi ellerimizle yıktık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adresini versene şunun gelip bi silkeyim onuda kendine gelsin bi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyfriend712

Valla kendimi bildim bileli mahalle ortamında yaşıyorum. Öğrendiğim tek bir şey varsa o da %100 kusurlu değilsen alttan almaman gerektiğidir. Sen olayı geçiştirmek için efendi davranmışsın ama klasik mantıkla senin korktuğunu düşünecek ve daha fazla üzerine gelecek.

Olayın özüne gelirsek mahalle kültüründe eğer sen evinin içerisindeysen belden aşağısı çıplak gezmediğin sürece perdenin açık olup olmaması önemli değildir. Eğer balkonda oturuyorsanda üst kısmında en azından atlet olması gerekmektedir.

Adamında fotoğrafını kaldır. Haklıyken haksız duruma düşme.

silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemrekisa -- 10 Eylül 2020; 18:52:58 >
  • oguzhanc64 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam, teşekkür ederim bilgi için.

• sasasa671 S kullanıcısına yanıt

Evrim olmadığı için elenmiyorlar.  

• Hiç bir şey olmaz, bunun gibi 3 kişiyi son 1 ayda felç edip hastaneye yolladım. Bu ara cezaevlerinden salınan hayvanları kasıntı tuttu. Kendilerini adam sanıyorlar. Kemiklerinin sesini duyana kadar kır ağzını burnunu, bak yemin ediyorum sonunda abi yeter yalvarırım vurma demez ise namerdim.
    Bunların artistliği sadece bağırmak, racon bilip Delikanlılık sıfatını kazanmış olsalardı. Analarının evlerinde bira içip terbiyesizlik yapmazlardı

• Ev kira ise taşınabilirsin dostum daha nezih elit bir yere geçebilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Polislik bir mesele yok.

Polisin yapacağı bir şey de yok.

Tekrar aynısı olursa videoya çek Adliye'ye git dilekçeni ver savcıya durumu anlat silahlı tehdit'den en az 4 yıl ceza alır. Biz komşuya 5 sene önce normal tehdit den 5 ay ceza aldırmıştık da ertelenmişti.

• Afganistan'da yaşarsan kurallara uymak zorunda kalırsın. Aynı muz cumhuriyetinde olduğu gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: lithran

Hiç bir şey olmaz, bunun gibi 3 kişiyi son 1 ayda felç edip hastaneye yolladım. Bu ara cezaevlerinden salınan hayvanları kasıntı tuttu. Kendilerini adam sanıyorlar. Kemiklerinin sesini duyana kadar kır ağzını burnunu, bak yemin ediyorum sonunda abi yeter yalvarırım vurma demez ise namerdim.
    Bunların artistliği sadece bağırmak, racon bilip Delikanlılık sıfatını kazanmış olsalardı. Analarının evlerinde bira içip terbiyesizlik yapmazlardı

Sen döversin de bu maymundan tek farkı konuşmak olan varlıklar seni yaralar ya da canına kasıt yaparsa ?

Malum bu varlıklar erkek olmadığı için gücünü kullanmak yerine kesici delici aletler yada silaha başvurur.

( Bu varlıklara bu silahları kim veriyorsa artık, onun da bunlardan bir farkı yok aslında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal172 -- 11 Ağustos 2020; 20:21:3 >
  • İp cam alıyorsun cama koyuyorsun. Yiyorsa yapsın bir daha. Elinde delilde var hiçbir halt edemez. Hele silah varken video çekersen o silahı alırlar silahta zaten bir suç varsa oradanda yer

• Şansa bala yaşıyoruz güzide ülkemizde yeminle

• quote:

Orijinalden alıntı: War Rock

Adresini versene şunun gelip bi silkeyim onuda kendine gelsin bi

katılıyorum. şu adresi yazsa da bakalım ne kadar delikanlıymış görsek.

• önce dürbünlü bir tüfek alıyorsun daha sonra adamı kışkırtıp sana ateş etmesini sağlıyorsun

kafası ayık olmadığından ıskalayacaktır daha sonra nefsi müdafaa diyerek dürbünlü ile adamı keklik gibi avlıyorsun böylece cezada almazsın

hadi kolay gelsin :)

• Şu saatten sonra bu ülkede yapılacak en mantıklı şey gidip şarşörlü, yivsiz bir otomatik av tüfeği almak ki makinalı tüfekten bir farkıda yok neredeyse. Bir süredir araştırıyorum ve almak gerçekten çok basit eğer sabıkanız yoksa. Bu ülkede arkadaşım bahsettiği gibi davarlar çoğaldı, şiddet olayları fazlalaştı ve iyiye gidecek gibi bir görüntüde yok açıkçası. Alın evinize ruhsatlı tüfeği en azından silahla birisi kapınıza dayandığında otomatik tüfek çekersiniz kendinizi savunursunuz. Bu ülkede bok yoluna gitmek çok basit.

• O hayvanoğlu hayvanın göz zevki bozuluyor diye size çömkürüyor. Eğer evinizin içerisinde bir hanımefendi arkadaşınız olsaydı ve/veya siz karşı cins olup, t-shirt ve şort giyip perdelerinizi açsaydınız eminim bir elinde birası balkondan aşağı düşercesine, sabah akşam evinizi dikizleyecekti. İşte böyle bu hayvanoğlu hayvan bu görgüsüz, cahil kurtlar vadisi fedaileri kendilerine bu toplumda bir şekilde yer bulabiliyorlar. Malesef size salça olmasın diye, nazik davrandıkça, saygınlık kazandığını ve korku saldığını düşünüp daha da ileri gidiyor bu şerefsiz köpekler.

Annesinin savunması da çok komik, benim oğlum tam bir hayvan, sen onu idare ediver yavrum diyor. Peki zorunda mısın ?

Bir an önce taşınıp kurtulman ümidiyle, genç arkadaşım. Geçmiş olsun.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.