Şimdi Ara

Komşum perdeyi kapatmazsam beni mermi manyağı yapacağını söyledi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
6
Favori
31.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
277 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donla gezsem zaten hata bende diyeceğim eyvallah. Sadece ilk bağırma olayında arkadaşım tshirtsüz oturuyordu o da hemen giydi böyle bir tekpi gelince. Ama ertesi gün gündüz vakti gündelik kıyafetlerle otururken böyle olması tepemi arttırdı.

• Bu olay gerçekten yaşandı mı?Yoksa orası bağcılar mı çinçinler mi ?Nerde yaşıyorsun biladerim?Bu nasıl konu nerde hukuk nerde adalet?

• Hocam site mahallesi cok kötü biyer degil. Ben dudulluda oturuyorum 15 yıldır suan serifaliye tasindim 2 yıldır. Evde boxerlada dolaştım istedigimi de yaparım. Sizin bina cekingen diye yüz bulmuş bu lavuk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 88mph 8 kullanıcısına yanıt
    O vurma olayı sadece yatak odasına girerse geçerli

• Kardeş sen söylesene sapıkmısın evimi mi röntlüyorsun ayıp değil mi diye?

• lSunTzu kullanıcısına yanıt

O dediğin eskidendi. Artık meşru müdafaa koşulları değişti, baya genişledi. Evinin kapısının eşiği artık sınır.

• 88mph 8 kullanıcısına yanıt
    Amerikadaki gibi yani vaay bilmiyordum reis sağolasın.

• Adamın üslubu deli eder insanı.

Ama şöyle de bir gerçek var balkonda otururken karşı apartmanda çıplak gezen veya evinin içinde erkek dolanan birisini görmek istemez kimse. Hele balkona kadın çıkıyorsa kıskanabilir.

• Coğrafya kaderdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşın kaç bılmıyorum ama bunun gibi barzolara abi çekersen korkak gibi her soyledıgıne tamamdersen senın başına cıkarlar. Liseye gıttıgım zamanlarda bunun gıbı barzo kılıklı bırı vardı herkese satasıyordu kımse korkudan ses cıkarmıyordu ben dayak yemeyı goze alıp kendımı ezdırmıyordum.

Kendını ezdırenlerı daha cok ezıp zevk alıyor bu tıpler. Bır sure sonra kolesı yapıyor her işini yaptırıyor.

Ilk gunden sende aynı sekılde onunla konussaydın belkı korkardı ama sende haklısın senı suçlamamda yanlış. her gun haberlerde goruyoruz boş yere kavga edıp ölenlerı ama ben dayanamıyorum bunun gıbı tıplere.

Naklıye işi yaparken dukanların onune park edıp mal alıp ındırırken bunun gıbı tıplerle hep kavga edıyordum. Yol babasının malıymış gıbı buraya park edemezsın dıyorlardı ınadına park edıyordum, işim var bekle dıyordum.

Ekonomi bir yana sırf bunun gibi pislikler yuzunden yurt dısında yasamak ıstıyorum. Ilk fırsatta gıdecegım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 10 Ağustos 2020; 20:44:3 >
  • Berkay Günönü kullanıcısına yanıt

Sende alsana silah vergi borcun yoksa ruhsatla alabilirsin

Ondaki canda seninki ne

Bu kadar korkmayın o şerefsizlerlden

Haa gerçek almam diyorsan 200 300 liraya kuru sıkı al göster ona boş olmadığını anlasın

• Konuda bahsedilen at hırsızı bu mu?

• Direk savcılığa suç duyurunda bulun beni ölümle tehdit etti diye, ayrıca silahı varmış beni mermi manyağı yapacakmış de. Muhtemelen varsa ruhsatsızdır silahını da alırlar elinden süt dökmüş kedi gibi olur.

Bu tipleri idare etmemek lazım idare ettikçe kafana çıkarlar, kolay mı öyle milleti ölümle tehdit etmek

• Ulan ben olsam orada fantazi yapardım, bir sniperlık işi var, sırf zevk olsun diye öldürürdüm bu et ısrafını, iyiki bana denk gelmemiş.  

• Bunun gibileri bulup gece avlayacak ekip kurmak lazım cok var bunlardan, adaletin olmadığının kanıtı bu olay

• RagosSyn R kullanıcısına yanıt

Evet hocam.

• Show TV izleyin azıcık. Millet saçmasapan sebeplerden ötürü ölüyor. Bence gereksiz cesur olma. Zaten belalı tipse başına iş gelir. Sende patlamasın.

• Evet bu gece neler oldu gelişmeleri alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: GwynBleidd48

Al bir silah, çatışın

aa karşıda sniper va

• Dr. Alfred Blalock kullanıcısına yanıt
    O zaman ağır makineli drone lazım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.