Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.366
Cevap
36
Favori
249.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir neslin oyunuydu artık o hali yok ne kadar kurtarmayada çalışsalar yemezler artık usko son yıllarını sadece ticari düşünenler birde parayı bastırıp myko gibi oynamak isteyenlere kaldı nerde o sabahlara zevkine kasanlar nerde yoktan çar dizip pk show yapanlar
  • Can sıkıntısına girmek için başlarım yine, görevleri felan yaparım

Yalnız premiumu, npointi vs. steam üzerinden alabilirsek mükemmel olur, enparanın %50 iade kampanyası devam ediyor, premium yarı fiyata gelmiş olur.
  • uzun süre sonra merakla beklediğim oyundur kendisi. İşin başı steam olduğu için hile hurda olacağını sanmıyorum. Umarım ban sistemi steam ban olarak olur.Milletin gözü korksun bulaşmaya. Ben şans vericem oyuna umarım beklediğim gibi çıkar.
  • Wuhuu bende yazın başlarım artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gun kaldi. daha cogu sey net belli degil pus indirimli mi olacak hellfire vs olacak mi preload olcak mi vsvs haftasonu bu sorulara cevap gelse cok guzel olacak. en buyuk korkum ise cop slotlarini oyundan kaldirmalari olur mageler kascak yer bulamaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler genie olcak mi onu deyin bana

• Beyler kavga yok, kavga yok.

Arkadaşlar hangi karakteri açmam gerektiği konusunda kararsızım.

Öncelikle Priest harici her karakteri oynayabiliyorum.

İlk karakterim mage idi bu oyunda, o yüzden en keyif alarak oynadığım karakterde mage.

Fakat ustalık alanım warrior, en iyi oynadığım karakter bu.

Oyuna oyunu bilen, senelerini harcamış 3 arkadaş olarak başlayacağız. Hepimizin mage olmasını istediğimi söylesem de arkadaşlarımdan birisi warriorda diğeri priest oynamak istediğini söylediler.

Problem kısmı şurada başlıyor. Zor bir fakültede öğrenciyim, düzenli ders çalışmak zorundayım, her gün sabah 6 da kalkıp okula gidiyorum ve genelde akşama kadar okuldayım, bu yüzden geceleri bowl dönme, eslant dolaşma, boss arama olaylarından uzak kalacağım. Kasma işinde kardeşimi poke olarak kullanacağım fakat kardeşim sadece exp olayında bana yardımcı olabilir, yaşı küçük olduğundan ne boss kovalayabilir ne de pazar yapabilir. Bu yüzden de itemleri diğer karakterlere göre daha ucuza kapatılabilen, daha masrafsız olan mage oynamak istiyorum, fakat mage oynarsam da priest ve warrior olan arkadaşlarımla koordineli işler yapamayacağımızdan korkuyorum.

Önerimiz var mıdır? Oyunun en son geldiği halden habersiz olduğum için mage için zaman harcamaya değer mi? Hangi karaktere yönelmeliyim? Bu okul hengamesi içinde melee karakterlerde item konusunda çok mu geri kalırım? Benim gibi olan var mı? Fikirlerinizi rica ediyorum.

Bu arada tp mage olmayacak kesinlikle.

• genie daha belli değil
    5 saattir steam formunu okuyorum
    Kaçamak cevaplar

Ve bir kere bile adamlar Koxp olmayacak dememişler

işin ilginçti yaza doğru nttgame lisansı bitiyormuş
    Gider ayak bir vurgun havası var

Ama bf krowaz Dragon box olmaması süper süper
    Fakat en olayı kolay olması
    Ardreamı öldürecektir
    Görevlerin verdiği en azaltılmalı
    Exp prede azaltılmalı çünkü Exp olayı mevcut haliyle kalırsa ilk haftada 80 olacak millet zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok büyük ihtimalle bekleneni veremeyecektir. Pek çok kişi beklentisini yüksek tutmuş. Umarım az da olsa oyunun ilk yıllarını anımsatabilir
  • Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Genie olacak. Gm Rienmann sohbette söyledi.
  • Msn koxp görev yöneticisi koxp kursak vac yermiyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedFone -- 22 Ocak 2016; 3:27:52 >
  • JonnyCaqe kullanıcısına yanıt
    29undan sonra ben de başlıyorum. Exp preyi hazırladım. Karus mage açacağım

• Konu ve KO daha canlansın amacıyla başlık aşağıdaki ilgili bölümlere ve ana forumlarına yansıtılmıştır.

*Çok kişili online RPG Oyunları » Diğer oyunlar
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_238/tt.htm

*Pc Oyunları » Oyun Genel ve Diğer türler
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_14/tt.htm

İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Konu ve KO daha canlansın amacıyla başlık aşağıdaki ilgili bölümlere ve ana forumlarına yansıtılmıştır.

*Çok kişili online RPG Oyunları » Diğer oyunlar
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_238/tt.htm

*Pc Oyunları » Oyun Genel ve Diğer türler
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_14/tt.htm

İyi forumlar

Oyunla moyunla alakalı olmayan ekşiciler
    Şuan daha fazla ilgi gösteriyor
    Çoğu kişi oradan görüp gelecek varya

• Hayalim şu oyunu eşimle oynamaktı. İlk başta areste başlamıştım. Daha sonra Cypher da 007G0T nickini kullanıyordum. Bir cafe insan sabah gider ertesi sabah başından kalkardık. Gel zaman git zaman oyunda bir ara beramusta oynamıştım. Zamanında lv 70 sınırı varken kuzu nickli bir karakterim vardı. Oyundan kazandığım parayla hyundai getz almışım 2007de. Ancak bu oyun yüzünden okulda sınavlarda ilk 10dan 2 sene üniversiteyi kazanamama durumuna düşen biri haline geldim. Üniversiteyi kazanmak için aldığım aracı satıp eğitimime yatırmak zorunda kalmıştım. Çok pistir oyun inşallah genç kardeşlerimiz bilincinde olur girmeden önce bu ortama. Çünkü ciddi anlamda içine hapseden bir yapısı var ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.

Özellikle 79 saat uykusuz başında kaldığım için hastanede 2 gün serum yemiştim. Ve bu sürede hep uyumuşum. Tavsiyem başlamayın yönünde olur. Ben bıraktıktan sonra asla açıp bakmadım. Allahta düşürmesin.

Genç arkadaşlar bir nesil bu oyun yüzünden başarısızlığa sürüklendi kelimesini iyi tartın çünkü hepsi gerçek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blgrçoban -- 22 Ocak 2016; 3:55:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Hayalim şu oyunu eşimle oynamaktı. İlk başta areste başlamıştım. Daha sonra Cypher da 007G0T nickini kullanıyordum. Bir cafe insan sabah gider ertesi sabah başından kalkardık. Gel zaman git zaman oyunda bir ara beramusta oynamıştım. Zamanında lv 70 sınırı varken kuzu nickli bir karakterim vardı. Oyundan kazandığım parayla hyundai getz almışım 2007de. Ancak bu oyun yüzünden okulda sınavlarda ilk 10dan 2 sene üniversiteyi kazanamama durumuna düşen biri haline geldim. Üniversiteyi kazanmak için aldığım aracı satıp eğitimime yatırmak zorunda kalmıştım. Çok pistir oyun inşallah genç kardeşlerimiz bilincinde olur girmeden önce bu ortama. Çünkü ciddi anlamda içine hapseden bir yapısı var ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.

Özellikle 79 saat uykusuz başında kaldığım için hastanede 2 gün serum yemiştim. Ve bu sürede hep uyumuşum. Tavsiyem başlamayın yönünde olur. Ben bıraktıktan sonra asla açıp bakmadım. Allahta düşürmesin.

BU!

Knight Online oyun değil, uyuşturucu.

İşi gücü, okulu olanlar hiç başlama planları yapmasınlar bence, kendinize yazık edersiniz, bu oyunun ne kadar bağımlı ettiğini biliyorsunuz, hazır bırakmışken başlamanızı kimseye tavsiye etmiyorum, biraz önce buna benzer bir yazıyı ben de yazdım, beyefendiler silmişler yazılarımı.

• S: Krowaz, UTC, Bifrost oyunda olacak mı?
    C: Başlangıçta Krowaz, UTC, Bifrost olmayacak ama bir kaç ay içinde oyuna eklenecek.

Yeni server adı : Cypher

başa eklerseniz sevinirim
  • ardreamde takılacak var mı doluluk oranı nasıl olur acaba ardreamin
  • Blgrçoban kullanıcısına yanıt
    Dostum o dediğin 2010 san sonra yaşanamadı
    Hiç bir zaman o tadı vermedi

Bi kere eskiden kalabalıktı
    Ağa 5 k plscilerden tut Parti plscilere kadar

Artı o Zaman internet bu kadar yaygın değildi
    Şimdi varya eski ortamında geçer aslında da bir türlü güven vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Zamanında hiç Mage ile yüksek levellara ulaşıp AoE skill yağdırmak nasip olmamıştı. İçimde bir uktedir kaldı o öyle. Hem bu nedenle hem de paper mage'in itemları ucuza bulabilmesi sebebiyle mage ile başlamayı düşünüyorum Steam'e.
    Ancak eskisi kadar iş yapmıyor diyorlar, sizce vakit kaybı mı olur?

Regetidten kod yazıp tüm skilleri açıp az nova atmazdık ahahah

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.