Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.366
Cevap
36
Favori
249.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Knight denince aklıma 4 şey gelir, dolandırıcı bir topluluk, hile, aç gözlü aynı zamanda kan emici oyun sahipleri ve karaktersiz gm ler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackbull42 -- 22 Ocak 2016; 9:31:23 >
  • 1453 hatta 19xx bile olsa düşünmeden başlarım ama 20xx saçma salak görüntülere sahip tamamen başka bir oyun gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Milleti çok hevesli gördüm ben oynamayı düşünmüyorum.Sebepleri :

1. 2 hafta içinde +9 basanlar çıkacak
    2. Premiumsuz giriş yapılmayacak
    3. Premiumsuz + genie + magic hammersız 83'e kasılmayacak
    4. Buglar hala var.

Knight'ı ara ara uzun yıllar oynadım küçükken zevkliydi o noobluk keyif veriyordu +5 cleaver görevlerine girerdik bankayı +5 cleaver doldurup +7 +8 basıp satardım.Pve olarak oyun hiçbir şey sunmuyor ama pvp si tabikide güzel en güzel özelliklerinden biriside pazarıdır.

Sene 2016 aylık 100 150 lira vereceğim oyun knight olmaz hiçbir mmorpg ye o parayı vermem wow oynarım aylık ücretini veririm veya f2p güzel oyun bulursam her ay 30 civarı bir şey verilebilir.

wowuda oyanadık yıllarca tutmuyor yerini

Sözlerinde doğruluk paı var ama yanlış yoldan gidiyorsun

1-2Hafta iiçinde +9 basanalr dragon box ve monster staf yüzünden çıktı

birde çok event var her daim günde 10 tane kutu kazanibilirsin tek kişi

bizde yeşil kutu alalım diye 50ye char kasardık
    +buglar var midgardda para bugu cardinal bugu varmış biz fixlenince öğrendik

2-Doğru geçen migdargın en baba yalnı buydu ilk gün servera bi check edelim dedik gece 4 te m3 presiz almadı
    ama f2p diyorlar anlamadım

3-83 yok iyi bi clanla günde ortalama oyanarak 80e kasabilrsin geniesiz
    80 sınırı zaten ha 80den 83e 3 ay harcarsın o ayrı

4-Bugları görecez ama
    çok enterasan beta meta acılmadan kafalarına göre o yok bu yok diyorlar
    databasela bu kadar oynanırsa buglar cıkacaktır gibime geliyor

Ön yargılı olmayalım ben çok ön yargılıyım ama burada çok heyecanlı kardeşlerimiz

var biraz kötüleyince özelden sözüyorlar

Bizde bu oyunun fanatiğiz

ama aptal değiliz tilki aynı yerden 3 defa olmaz biliyosunuz bu filmi gördük

1-EUKO kurulucak hile hurda uskoda kalacak dediler
    uskoda basılamayan +9lar Eukoda basıldı taze serverda
    hile hurda uskoyu geride bıraktı

2-Midgardla akıllandık Kingdonda tutmadı artık parayı midgarda harcıyz her saniye GM olacak online

Kxpa tolaren yok dendi heryer kzpdu midgardda

Yane bu geri dönüş masalı çok romontik ama malasef 2 kere kandılırdık ve bu bana 3milyara mal oldu
    ilk yıllarda kazandıgım 5milyar gibi para eridi gitti bu geri dönüşler yüzünden

O yüzden yoğurdu üfleyerek yiyelim
    K2Networke yıllarca sövdük

NtTGame büyük vaatlerle kandırdı bizi

Şuan valve devreye girerse bir umut ama
    ama ben biraz dikkatli davranacam

• Bot varsa oynanır yoksa değmez

Elle görev kasacak halimiz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraXan

Knight gibi bir oyunun Steam'a düşmesi , Steam'ın şimdiki kalitesini gözler önüne seriyor.

bu ne kadar saçma bir tespittir.
    bak birader, steamde böylehttp://store.steampowered.com/app/354290/ oyunlar bile var senelerdir.
    sen hayırdır? yeni misin?
  • errorman_cem kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi Knight Online efsanedir ve öyle kalmalı,çağının en ilerisindeyken geriye düşmüştür bu çok açıktır.
    Benim anlamadığım pvp ve pvenin hiç bir oyunda Knight Online gibi olamaması.
    Dediğiniz gibi bir çok kaliteli oyun var piyasada ama bir yönü hep zayıf kalıyor.
    Oyunun efsane olmasının sebebi sosyal yönüydü sanırım,herkesin evinde bilgisayarın olmadığı,taso vb. muhabbetlerin döndüğü zamanlardı.
    Knight Online için dönemini kapamanın zamanı gelmiştir belkide...Steame geçmesi sönük alevin harlanmaya çalışılmasından başka bir şey değildir.
    Çok değil 6 ay sonra kronik sorunların devam etmesinden dolayı aynı sorunları yeniden başlamayı düşünenler yaşayacaktır.
  • quote:

Knight gibi bir oyunun Steam'a düşmesi , Steam'ın şimdiki kalitesini gözler önüne seriyor.

Yazıkla,bu kadar zavallıca düşünenlere(düşündüğünü sananlara) acıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-5 ay önce 1,5 milyara charimi satip Apple Watch almıştım , ama simdi tekrar döneceğim steamla beraber seviyorum bu oyunu ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Neyinkafasi

quote:

Yazıkla,bu kadar zavallıca düşünenlere(düşündüğünü sananlara) acıyorum.

Yanlız sana bişey söylüyüm mi

bu oyuna o kadar negatif algı var ki

10 yıl önce cafeyi üzerine kitlediğimiz bi eleman vardı

cocuk oğluma mirage ismi falan koyacam diyodu

bu oğlanı aradım geçen steame geçioz başayak falan diye

gülerek yüzüme kapattı telefonu
    çok aşırı negatif algı var

• Gm Riemann şuan grup sohbetinde. Sorularınız varsa sorabilirsiniz.
  • errorman_cem kullanıcısına yanıt
    Ben oyunu demiyorum steamin ne alakası var isteyen herkes steam kabul ederse oyununu steamde yayınlar ki knight vac ile korunacak bir oyunda değil.steamin kalitesiyle ne alakası var?arkadaş saçmalamakta çığır açtığı için ben böyle birşey yazdım.sanki oyunu steam yönetecek altı üstü yayınlanacak okadar.kalitesini gözler önüne seriyormuş peeehhhh.laflara bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 22 Ocak 2016; 11:43:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Can sıkıntısına girmek için başlarım yine, görevleri felan yaparım

Yalnız premiumu, npointi vs. steam üzerinden alabilirsek mükemmel olur, enparanın %50 iade kampanyası devam ediyor, premium yarı fiyata gelmiş olur.

Oyun içi satın alımlarda Steam Wallet zorunlu zaten hocam. Enpara için sıkıntı yok.

Mart'ta bitmese keşke

• nttgame denen şirkete güvenmiyorum.
    oyunu yıllar önce bırakmış ve euko ile tekrar başlamıştım. ortam başlarda güzeldi. o zaman usko gamefirst'ün elindeydi. sonra gamefirst'ün lisansı iptal edildi ve nttgame oyunu devraldı. daha sonra usko ile euko bileştirildi. sıkıntı burada başladı. biz euko'da itemlerimizi satamıyorduk. seal-unseal gibi bir olay vardı. +8 shardlarımı satmak için cash çekmem gerekiyordu mesela. ama uskoda bu yoktu. birleşince bizde de kaldırırlar sandık ama nttgame bu ne beklersin. aylarca beklememe rağmen bu sistemi deaktif etmediler. serverda en son bıraktığımda 10-15 kişi kalmıştı bosslar bile tek tabanca takılıyorlardı. sonra serverlar birleştirilmiş bir daha girmedim.

şimdi bu adamlar dragon box ve krovaz yok diyorlar ama ileride getirmeyeceğiz demiyorlar.
    yapsınlar oyunu aylık 50tl, kaldırsınlar pus'u işte bu oyun o zaman zevk verir.
  • merhaba arkadaşlar ben şuan lise 3'e gidiyorum. daha önce ko oynama fırsatım olmamıştı. son 2 yılda oynamak istedim fakat tanıdığım insanlar artık eskisi gibi olmadığını söyledi. bugün ise steama geçiş yaptığını gördüm. dediğim gibi daha önce hiç oynamadım oyun hakkında hiç bilgim yok. steama geldiğinde oynasam zevk alırmıyım, öğrenebilirmiyim?
  • şu oyunu knight empire versiyonuyla açsalar ne olurki çoğunluğun istediği eski knight(her ne kadar mümkün olmasada)en azından eski bir versiyonla piyasaya sürseler normalde gelcek olandan daha fazla oyuncu çekerler oyuna
  • Yemisim oyuncu kalitesini,oyun efektleri böyle olduğu sürece baslamam bile. UTC 1 ay sonra eklenecekmis. Krowz,bifrost felan olsun. Lakin bu utc'li sürüm güzel diil. Saçma sapan kanatlar,itemler yok 5.class. Oyunu kestane yapan şeyler. Boşu boşuna heyecan yapmisim. Usko'dan ne farkı olacak bu özellikler gelirse. Oyuncu kalitesi diyorsunuz da oyunu bilmeyenler gelecek. Neyse eski videoları izlemeye devam.

• Herkesin istedigi :70 lwl sınırı olan power up larda sadece premium ve sc satılan.gorevlerin olmadıgı hayvan cesitliliğinin az oldugu koxpun olmadıgı eski patch (enfazla fire drake ) ultima falenkor gibi hayvanların olmadıgı ardreamın olmadıgı kısacası zor bi server .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2004-2005 yılları hayatımı yiyen lise yıllarımı çürüten sınıfta kalmama sebebiyet veren lanet oyun. 25 yaşında yüksek lisans öğrencisi olarak steam ile tekrar dönüyorum sahalara. Allah utandırmasın :D Karus warrior chitin sheller beni hep cezbetmiştir. Tank olacaz inş yine :)

• ya millet işi gücü bıraktı kanata taktı ya kanadın ne sıkıntısı var

extra hp def veriyor işte

beğenmiyorsan basma ki hiç takmadım daha

oyunun sürümle alakası yok
    oyununun son sürümleri ve yenilikleri güzel onlar olmasa 10yılı deviremezdi oyun hergün aynı harita aynı harita abya

yenilik şart biz sadece kozpu istemiyoruz
    genie bile çok mantıklı bir olay ama

biz suyunu cıkarıyoruz kimse genieyi normal olarak kullanmıyor herkes kozpu belli olmasın diye kullanıyor

tek yapılması gereken günde 3 defa yapılan chaos ft jr bdw kdw cart curt bunları kaldıracan
    işte o zman oyundan zevk alırız

piayasayı allak pullak eden şeyler bunlar

yoksa sürüm harita kanat genie bunlar güzel şeyler

genıe olmasa sırf clandan diye partye girip tek skill vurmayan adamlar var
    çoğu şeyi önledi genıe fakat

amacı dısında kullanıldı

• Arkadaslar öncelikle hayırlı cumalar

Steam içerisindeki en büyük oyuncu grubuyuz. Oyun içi güncellemeler, son bilgileri anlik olarak paylaşıyoruz.

Her hafta 50 TL'lik çekilişimiz vardır. Sizlerin desteği ile grub içi aktiviteleri daha fazla arttirmak istiyorum

http://steamcommunity.com/groups/knightonlineus

saygılar

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.