Teğmen
24 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

Bir süre önce sistem topladım özellikler altta yazıyor ve şu zamana kadar sıkıntısız kullandım fakat dün bilgisayara 2.monitörü bağladığımda bir sorun meydana gelmeye başladı.
Normal masaüstüne iş güç yaparken bir sıkıntı yok fakat ana ekranda oyun açtığım zaman 5-10dk sonra iki ekranda aynı anda kapanıyor, direk güç kesiyor. Bunun nedeni ne olabilir ? Güç kaynağı mı yetmiyor acaba ? Ana monitör takılıyken ve yük altındayken hiçbir sorun yaşamadım. 2.ekranı söktüğüm zaman yine bir sorun yok. Öbür ekranı takıp oyuna filan girdiğimde oluyor sadece. Eksik bilgi yazdıysam belirtirseniz sevinirim.

Anakart - prime b450m-k
Ram - 3200mhz 2x8
Ekran kartı - power color rx 590
İşlemci - ryzen 5 2600x
Power - 600W
1.monitör asus 24inc
2.monitör eski samsung 18inc
Merhaba arkadaslar. Aracimi alali 6 ay oldu aldigimizda cok ufakti ama gecen gun tazzikli suyla yikama yapildiktan sonra yara büyüdü ve cidden canımı sıkmaya başladi bu durum. Resimleri koyuyorum bu yarayı nasil düzeltirim bilen veya yardimci olacak arkadaslar var mi?
Yer: bursa. arac: e46 318i 99

Arkadaslar merhaba,

Mobilden girdigim icin aradigim konuyu bulamadim ve buraya sormak istedim. Bir mobil uygulama gelistirmekteyim fakat içerisine iddaa, mackolik gibi uygulamalarda gördügümüz canli maçlar ve gelecek programlari nasil otomatik olarak ekleyebilirim. Elle uğraşmak imkansiz bununla.

Not: çok amatörüm, şimdiden yardimi dokunacak arkadaslara tesekkurler
Arkadaslar merhaba,

Dünden beri rayator faniyla ilgili problem yasiyorum. Antifriz koymak icin suyu bosalttim koyarken biraz fiskirdi ve fan motoruna gitti. Ertesi gun aksam araci kapadiktan sonra fanin calismaya devam ettigini farkettim. Bekledim kontak kapali halde 10 dakika durmadi. Son surat calismakta. Kaputu acip fisini cektim anca oyle durdu. Musurde problem vardir dediler musurun fisini cekip deniyorum fan yin3 devam ediyor ki demek musurde problem yok. Birisi fan bozuktur degisin dedi oda biraz maliyetli ama sıkıntı olsa hic calizmadi sanirim. En son ise termostat dendi. Bu arada ust radyator hortumu sicak ama alt hortum buz gibi sanirim akis saglanmiyor. Termostat sorunu olabilir fakat size sormak istedigim sey eger termostat sıkıntılıysa kontak kapattiktan sonra neden hic durmuyor ? Biraksak aku bitene kadar donecek.

Arac: 1999 e46 318i otomatik

Herhangi bir fikri olan var mi ?
Merhaba,

Uzun yıllar İstanbulda yaşadıktan sonra temelli olarak Bursa'ye yerleştik Bursa içi güzel işini iyi yapan dürüst BWM servisine ihtiyacımız var. Aracımız 1999 E46 318i

Tavsiye ye ihtiyacım var
Merhaba arkadaşlar, bugün yaşadığım sorunu sizlerle paylaşıp cevap almak istedim. Tüm forumu aradım ama bulamadım birşey. ( Note 7 Sahibi nickli arkadaşımızın cevabı hariç), kendisi hard reset atıp sıfırlamamı önerdi fakat herşeyi kaybedebileceğimi söyledi. Ben bunun haricinde kurtarabileceğim bir çözüm aramaktayım.

Kısaca sorunum, normalde sorunsuz kullandığım gear vr'ı bugün taktım fakat vr'ı görmedi cihaz, açılmadı birşey, ardından cihaz kendi kendine yeniden başlattı, açıldığında normalde istediği şifre girme yerine nazaran siyah bir ekranda sadece acil durum butonu olan bir sayfada şifre istiyor. Şifremi giriyorum fakat kabul etmiyor yukarda doğrulanıyor yazıyor girdiğimde ama yok şifremi kabul etmiyor. Sim şifremi cihaz şifremi herşeyi denedim olmuyor.

Önerebileceğiniz bir çözüm var mı ? İçerisindeki resim/bilgiler ve bazı uygulamalara erişmem lazım.

Not: Bilgisayara smart switch kurdum ama maalesef telefonun kilidini açmam gerekiyor yedekleme için.
Arkadaşlar merhaba,

Ufak şirketimiz için katalog yapmak istiyorum wordpress ten indirdiğim pluginler ile bir türlü beceremedim. Amacım altta yazdığım sitenin kataloğu gibi bir katalog yapmak. Bana fikir verebilecek yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Siteyi wordpress ile yapmaktayım.

http://www.narinkaucuk.com.tr/index.php?brand=&model=&oem_no=&narin_no=&s=products_list&search=1
Silinebilir
Satılmıştır
Arkadaşlar kendimde çektim birşeyler birikmiş buraya koymak istedim aralarından sevdikleriniz olabilr. Kendimde wallpaper yaptım güzel oldu :) iyi seyirler

Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Nissan
Otomobil
Nissan
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
mbanduts
Xbox Live GamerTag
duddits11
Game Center
Namárië
Dünyadan Futbol
Chelsea
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 546
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.426 (Bu ay: 108)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 248 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.