Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.367
Cevap
36
Favori
249.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 arkadaş başlamayı düşünüyoruz priest warrior rogue olarak :) umarım hayallerimize edilmez.
  • 2005-2006'daki 60 lvl'in üst sınır olduğu, Diez, Ares ve birkaç serverın bulunduğu günlerden beridir resmi ko oynamıyordum.Güzel bir dönüş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son of Hades -- 21 Ocak 2016; 20:27:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

1-2 yıl önce oyunu bırakırken 82-69 warrior dragon+7 set iron set roc2 raptor9 pe2 gibi itemlerim vardı bırakırken pre bitmişti ve itemler kitliydi sonra serverlar birleşmiş vs benim server eski oly di sonra ressu oldu sonrada başka birşey olmuş ne olmuş bir girip bakayım dedim tanıdık vs var mı diye bir baktım itemler gitmiş vs hiç umursamadım arkadaşlarıda göremedim şimdi steam ile tekrar bir başlangıç yaparım ama devamını getirirmiyim bilmiyorum

aynı server aynı olay benimde başıma geldi
  • ilk birkaç hafta premiumsuzlar giremez heralde
  • Server kanada'da diye okudum.
    Ping sorununu kimse düşünmüyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDcdy

Server kanada'da diye okudum.
    Ping sorununu kimse düşünmüyor sanırım.

usko serverları da amerika kıtasında. bunu da düşünmek lazım.
  • hayatımı çaldı ama gel gelelim oynucakmısın yine oynucam
  • Arkadaşlar bu 1-2 ay derslerim ağır biraz.Sonra başlamayı düşünüyodum da oynarken kendimi kontrol edebiliyorum diye önce başlamayı düşünüyorum.KOyu çok eskiden oynardım ama çok tecrübeli değilim buffer priest açsam buff süreleri 10 dakikaydı diye hatılrıyorum acaba 10 dkda buff alt tab buff alttab şeklinde 1-2 ay idare edebilir miyim sizce ?
  • Zamanında hiç Mage ile yüksek levellara ulaşıp AoE skill yağdırmak nasip olmamıştı. İçimde bir uktedir kaldı o öyle. Hem bu nedenle hem de paper mage'in itemları ucuza bulabilmesi sebebiyle mage ile başlamayı düşünüyorum Steam'e.
    Ancak eskisi kadar iş yapmıyor diyorlar, sizce vakit kaybı mı olur?
  • Beyler oyun 1299 dan baslıcak dedi kuzenim doğru mu:) o kadar isin gücün arasında bizde baslıcaz

• Popüler konularda görüp geldim.

Şu oyunun zamanında yarattığı başarı ve popülaritesinden farklı yapımcı firmaların etkilenmemesini hiç anlayamayacağım. Bana göre KO'nun muadili bir oyun hiçbir zaman gelmedi.

KO'daki PK,PvP yapısı o dönem için efsaneydi. Oysa çok daha güzel grafiklerle yeni nesil bir KO gelse (oyunun ana yapısının içine etmeden) tadından yenmez. Bu oyun zamana ayak uyduramadığı içinde çok şey kaybetti.

Tarz olarak çok farklı olsa da LoL örneğini vereceğim. İlk zamanki grafikler ve atmosfer ile şuan ki arasında uçurum fark var ama PC'lerden götürdüğü aman aman bir performans da yok.

Yapılmak istense zamana göre göze çok daha güzel görünen bir oyun haline gelebilirdi. Bu gün bu oyunun bu hale gelmesinde oyunculardan çok yapımcıların suçu var.

Çok uzun zaman oldu ama girip oynadığımda aynı zevki alırım diye düşünüyorum. Beni oyundan soğutan şeyler saymakla bitmez.

GB item ticareti, koxp, dupe, ilk +8 shard gösterip sonra +1 shard koyup keklemeye çalışan levetler. Ah ah nerde o eski moradon, nerde o eski yıl başı zamanı düşen dev kardan adam.

İş güçten vakit bulursam bakmayı düşünüyorum... İlk çıktığı zaman servera giriş problemleri yaşanırsa anında silerim.

FreeToPlay denilen oyunun girişine para ödeyemem ya da saatlerce sıra bekleyemem. Eskiden vakit boldu şimdi işten gelip 2-3 saat oynarım maximum. Onunda büyük kısmını sıra bekleyerek geçirmek istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 21 Ocak 2016; 21:53:09 >
  • ben de ilk defa oynicam gelişiyle beraber.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uğraşmaya değmez. Yazık etmeyin kendinize. Zaman öldürmenin çok daha güzel yolları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Popüler konularda görüp geldim.

Şu oyunun zamanında yarattığı başarı ve popülaritesinden farklı yapımcı firmaların etkilenmemesini hiç anlayamayacağım. Bana göre KO'nun muadili bir oyun hiçbir zaman gelmedi.

KO'daki PK,PvP yapısı o dönem için efsaneydi. Oysa çok daha güzel grafiklerle yeni nesil bir KO gelse (oyunun ana yapısının içine etmeden) tadından yenmez. Bu oyun zamana ayak uyduramadığı içinde çok şey kaybetti.

Tarz olarak çok farklı olsa da LoL örneğini vereceğim. İlk zamanki grafikler ve atmosfer ile şuan ki arasında uçurum fark var ama PC'lerden götürdüğü aman aman bir performans da yok.

Yapılmak istense zamana göre göze çok daha güzel görünün bir oyun haline gelebilirdi. Bu gün bu oyunun bu hale gelmesinde oyunculardan çok yapımcıların suçu var.

Çok uzun zaman oldu ama girip oynadığımda aynı zevki alırım diye düşünüyorum. Beni oyundan soğutan şeyler saymakla bitmez.

GB item ticareti, koxp, dupe, ilk +8 shard gösterip sonra +1 shard koyup keklemeye çalışan levetler. Ah ah nerde o eski moradon, nerde o eski yıl başı zamanı düşen dev kardan adam.

İş güçten vakit bulursam bakmayı düşünüyorum... İlk çıktığı zaman servera giriş problemleri yaşanırsa anında silerim.

FreeToPlay denilen oyunun girişine para ödeyemem ya da saatlerce sıra bekleyemem. Eskiden vakit boldu şimdi işten gelip 2-3 saat oynarım maximum. Onunda büyük kısmını sıra bekleyerek geçirmek istemem.

Steamda eğer böyle bir problem yaşayacaksak ölelim zaten.Premium daha farklı avantajlar sağlamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Beyler oyun 1299 dan baslıcak dedi kuzenim doğru mu:) o kadar isin gücün arasında bizde baslıcaz

Hayır 1299 değil oyun versiyonu güncel olacak fakat bazı özellikleri olmayacak.Level sınırı 80 olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numan

HOBAA

Ben doktora yapacam kalsın =)
  • FnL kullanıcısına yanıt
    Oyun ilk açıldığı zaman Premium'u olanlar bile sıra bekleyeceklerdir aha buraya yazıyorum.
  • FnL kullanıcısına yanıt
    Konudan anladığım kadarıyla Steam'in Ko'nun sunucularıyla bir bağlantısı yok.

KO kanada da kendi serverından sorumlu, oyunun clienti steam üzerinden açılacak sadece. Steame özel yönlendirilmiş farklı bir server isimi olacak oyunda. Yani gene KO'nun server kapasitesi ile alakalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 21 Ocak 2016; 22:01:55 >
  • Steam üzerinden olacağı için hiçbir şekilde hile açılmaz diye düşünüyorum

• ccc123 C kullanıcısına yanıt
    steam login olacağını sanmıyorum ben, steam üzerinden launcher'i açacağız sadece. ama steam'e özel server yapmaları da karıştırıyor kafamı. steam login olursa vac falan gelebilir, hileye büyük ölçüde engel olur. steam login olmazsa normal ko'dan bir farkı olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.