Şimdi Ara

Kızın maddi durumu çok iyi +21 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
6
Favori
4.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızın senin durumun da yaşamaya razı olması lazım. Büyük ihtimalle kızın annesi - babası onlara göre durumunun kötü olduğunu öğrenip, negatif konuşacak kızlarıyla ama yine de bir umut.

Sakın yalan söyleme. En azından gerçeği söyle.
  • birader zengin kızı bulmuşsun ettiğin lafa bak yav kaçırma o kızı mesela bizim apartmanda bir abi var kendi ailesi fakir abide de iş yok meslek yok fakat isviçte yaşayan paralı türk bir ailenin kızını buldu aşık etti kendine evlendiler vs şimdi karı parasıyla hayatını yaşıyor tavsiye ederim:D
  • 6 metreye kadar sorun olmazdı ama 10 metre demişsin sıkıntı büyük hocam.
  • skinti degil ya bnm de unideki duzenli manitam varlikliydi ama problem olmuyo inan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maddi durumu iyi olan kızları severim :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: KükenmezTalem

Daha önceden açılmıştı böyle bir konu

Klasik dh konularindan biri zaten

• yeri geldiğinde ima edilebilir maddiyat durumları (tabi konu csb değilse)

this is my life bombaydı bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaj

quote:

Orijinalden alıntı: CROSSFİT

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CROSSFİT

Davul bile dengi dengine.o kız seninle birlikte sobada kestane pişirip mutlu olamaz...

O zaman o hiçkimseyi gerçekten sevemez sevsede yalandan sevmezmi ?

sever.kendi gelir grubunda olan, evlendiği zaman yaşam standartlarını düşürmeyecek hatta yükseltebilecek birilerini sevebilir, tabi buna sevmek denirse...

kaçımız sevdiğimiz işleri,partnerleri veya hayatı yaşayabiliyoruz ki?devir çıkar devri olmuş...

Kızın maddi durumu çok iyi +21

Dünyada birsürü insan var hocam nerden biliyorsun hepsini sordun mu?

Ahbap adam ilgilenmiş kendince yorumunu yapmış. Her ne kadar düşünce yapımız aynı olmasa da doğruyu söylüyor. Dünya çok çıkarcı bir yer. Sen ona karşı gelip kendi içinde dünyada hala iyilik olduğu inancını yeşertiyorsun. Kızla aran nasıldır bilmem ama gerçekten davul dengi dengine, şair vezni veznine, kemer de ince bele yani. Dünya sandığından da daha BOHTAN bir yer. Hatta düşünebileceğinden öte. Sırf benim oturduğum muhitte günde 20 tane polislik olay oluyorsa bunu kabaca 500 milyonla falan çarp? Al sana bütün dünyanın yıllık suç ortalaması. Bu suçlardan muzdarip olan insanları bir düşün.? Şartlı tahliye olmuşundan tut, evinin küçücük bahçesinde kuzu koyun tavuk beslediği kümes gibi yerde halı yıkayan, her gece davul zurna çalıp oynayan, bakkalından tut ev sahibine kadar hemen herkesin DELİ hatta ZIR DELİ olduğu bir yerde böyle komşuların olsa sen nasıl yaşar nasıl bakardın bu dünyaya bilmiyorum. Şahsen benim ihtiyacım olmamasına rağmen ben yaşadım. Ailemle hem de. Gerçi pek de şeyimde değildi. Anlamazdım zaten o zamanlar. Şimdi diyorum lan ne kopuk yerde yaşamışım.

Hem başka kız mı yoktu yani? Ha hoş gerçi serin hikaye mi değil mi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaptanKosto -- 15 Mart 2013; 21:55:20 >

• çatır çatır konuşacaksın başka çaresi yok .

böyle böyle de , benimle starbucks'a değil simit sarayına, taksiye değil otobüse , eski bir gelinliğe , bir bakır bileziğe , annemden kalan bu yüzüğe razıysan gel benimle !
  • quote:

Orijinalden alıntı: magic mushroom

6 metreye kadar sorun olmazdı ama 10 metre demişsin sıkıntı büyük hocam.

Nedensizce kahkaha attım

• Trt 1 Zengin Kız Fakir Oğlan
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

• kızla konuş bunu hocam.biz sizin kadar değiliz de.eğer kız ciddiyse ve seni seviyosa aldırmıcak size destek çıkarız dicektir.
    ama ciddi değilse naapıp edip ayrılır senden zaten.seni kendi halinle sevebilecek bi kız bulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Zor iş. kendimden biliyorum .

Hocam senin iş noldu?

• İşte bunlar hep soba borusu.

Şaka şaka. Bence yaşa ve gör. Kafana takma.
  • kıza duygu sömürüsü yapıp ayrılmaya çalış ayrılmazsa seviyordur
  • quote:

Arkadaş vasıtasıyla 3 haftadır bir kız ile çıkıyorum kız çok iyi birisi ama bu hafta evine çağırdı annesiyle tanıştırdı kızın maddi durumu çok çok iyi açıkcası moralim bozuldu ama bozunya vermedim Çünkü bizim maddi durum iyi değil ne alakası var seven insan para bakmaz diyeceksiniz ama ister istemez kötü oluyorum Odamdan salona kadar soba borusu geçiyor 10 metrelik soba borusu geçiyor şaka atmıyorum ciddiyim. Neyapmalıyım diye sormam belki ama sizin düşünceleriniz neler abilerim arkadaşlarım.

Halinden hiçbir zaman utanma zengininde fakirinde gidiceği yer sonunda aynı yer bu ara +21 yazmışsın ama sorun olurmu yaş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naykimayki -- 16 Mart 2013; 4:39:49 >

• masallah forumun gencleride her hafta zengin bir kiz bulup konu aciyor burda.. teeyy
  • quote:

Orijinalden alıntı: TherafluForte

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Zor iş. kendimden biliyorum .

Hocam senin iş noldu?

Kiz ile ciddi sekilde konustum . Rahatsiz oldugum tarafi dioe getirdim . O da anlayisla karsiladi . Herseyi ikimizin ortak oldugu seviyede yasiyoruz . Guzel bir hediye veya herhangi birsey almak istedigi zaman bunu hakedecek birsey yaparsam , o zaman kabul etmekte anlastik . He birde dogum gunu veya tanisma tarihi gibi gunlerde . Kiz benden ciddi duruyor bakalim ne olacak .

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.