Binbaşı
09 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar

Yeni dizdiğim kasada eski çift çekirdekli bir işlemci kullanıyorum idarelik (athlon x2 240) Fakat grafik kartım Gtx 680. Tahmin edebileceğiniz gibi yeni işlemci alana kadar deli gibi cpu darboğazı yaşıyorum.

Bana oyunlarda cpu kullanımı olabildiğince az olan yani daha çok gpu'yu yoracak grafik ayarları önerebilir misiniz? Hangi tür ayarlar daha az cpu kaynağı harcar?
İki taraf da seviyor fakat iki taraf da yorulmuş. Peki siz onun da sizi hala sevmesinin gücüyle bu aşkı geri kazanmak için mücadele eder miydiniz?

Edit: Değmezmiş. Ortada aşk varsa zaten mücadele kendiliğinden olurmuş.
Arkadaşlar yıl olmuş 2015 neden hala kendi fikirlerimizi direk beyan edemiyoruz anlamış değilim. 100.000 kişinin fikrini sadece bir kişinin temsil etmesi saçma değil mi? Oy verdiğiniz milletvekilinin sizin fikirlerinizi ülke yönetiminde temsil edeceğine inanıyor musunuz cidden? Devlet katmanında kimsenin bunu dile getirmediğini biliyorum o yüzden direk sizlere sorarak kamuoyu fikrini öğrenmek istedim.

Tüm kararları 500-600 kişinin vermesi yerine doğrudan demokrasiye geçilerek seçmen nüfusunun çoğunun katıldığı bir demokrasi ortamında verilecek kararlar çok daha sağlıklı olmaz mı?

Not: Basit bir telefon boyutundaki cihazla veya her belediyeye, muhtarlığa, devlet dairesine eklenecek bazı makinelerle veya her ATM'ye eklenecek bir özellik ve herkese verilecek bir seçmen kartıyla yapılabilecek bir şey. Sistemin kontrolleri muhalefet partilerine açık yapılırsa şu an klasik sistemde olan hırsızlık ve yanlışlıklar bu sistemde büyük oranda azalacaktır.Not 2: Her kararı elbette halk veremez, o zaman çok zaman kaybı yaşanır. Meclis yine yerli yerinde duracak ama yine halkın belirlediği sıklıkta yeni sistemde sürekli olarak oylamalar yapılacak. Sadece önemli kararlarda halka sorulacak. Her hafta bir referandumun olması gibi düşünebilirsiniz.
Şarjı uzun gidecek, sorunsuz bir akıllı telefon almak istiyorum anneme. Bütçem 600 civarı. Uzun yıllar kullanacağı için kullanılmış/ikinci el almayı düşünmüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Halk arasında godosh damgasını yemeye razıyım, dans etmek istiyorum. Tavsiyelerinize açığım.Not: Amacım karı kız değil.
Siyasi gundemi takip etmem ama rte'nin kendisine karsi olan herkesi bir seylerle sucladigini bilirim. Ama ekmeleddin'in bildigim kadariyla pek suclanacak bir tarafi yok. Peki tayyip konusmalarinda, mitinglerde ekmel icin nasil suclamalarda bulunuyor, ekmel aleyhinde neler diyor?
Arkadaşlar waikiki'de bayrama kadar çalışmak için işe girdim. Günlük 9 saat haftada 6 gün çalışacakmışız. İş kanununda haftada 45 saat sınır olarak geçiyor. Fazla mı çalıştırılıyorum? Şimdi waikiki'yi şikayet edebilir miyim ben?
Olm manyak misiniz siz hamilelikle ilgili konuyu cinsellik içeriyor diye mi kapattınız?
Arkadaslar evde yedek olarak tutacagim, sarji uzun giden basit bir telefon ariyorum. İnternetten alacagim.
İyice azıttı bunlar
Hakkında
Konum: İstanbul,Beyoğlu
Forum İmzası:
Mosso Marine 26 |Istick Pico | Irig Hd | Ipad Air 2
Hakkımda:
Turkce karakterlerin burada kullanilamadigini biliyor muydunuz? AaBbCcÇçDdEeFfGgĞğHhIıİiJjKkLlMmNnOoÖöPpRrSsŞşTtUuÜüVvYyZz

Eski imzamı buraya yedekleyen admine teşekkürlerimi iletiyorum.

Niye mi taksimdeyiz? Çünkü bu ülke 75 milyon nüfusun tamamından oluşuyor, sadece kim olduğu belli olmayan "biz"den değil!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 1.109
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.265
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 155.015 (Bu ay: 489)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.828 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.