Şimdi Ara

Kızın maddi durumu çok iyi +21 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
6
Favori
4.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

Kızın maddi durumu çok iyi +21

Olm yapmayın lan yarım saattir gülüyorum ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

Bu ilişki olursa tam bir Türk filmi olur.Konuya gelirsek kız belliki ciddi düşünüyor.Eğer senin de niyetin ciddi değilse kızı hiç üzme.Eğer sende kızı seviyorsan ; "ben senin ailenle tanıştım sıra sende benim ailemle tanışacaksın" diye dayat.Hem kıza yalan söylemeden beklentilerini görmesini sağlarsın.Bu adımdan sonra ilişkinizin gidişatı belli olur.

Konudaki tek mantıklı cevabı bu arkadaş yazmış...

Sanırım ayrılık korkusundan dolayı bu kadar sıkıntı yapıyorsun. Arkadaşın dediği gibi evine götür kızı. Ailen ile tanıştır...
    Gidişat bu adımdan sonra belli olucaktır zaten.
    Ailen ile tanıştırdıkdan sonra kıza dersin belki; Bak kızım ben sana şu, bu durumları sağlayamam filan. Benim durumum bu dersin çeker gidersin

• :))))))) gerçekten seviyosan sevgin için bişeyler yap oyle bişey yap ki bunların hiçbirini düşünmene gerek kalmasın kız sana kendiliğinden gelsin. tabi bu yapacağın yıllarını alabilir :)))) yapabileceklerini sınırlarını en iyi sen bilirsin kendini kandırmadan düzgün bişey düşün ve en erken zamanda başla öbür türlü EZİKLİĞİN ALTINDA KALMAKTAN BAŞKA ÇAREN KALMAZ GÜÇLÜ OL .......
  • quote:

• Oha 3 haftada ailesiyle mi tanıştırdı
  • la bu bizim evi arkadaşım gelecek diye ödünç isteyen kızın erkek arkadaşı gelip konu açmış buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızın değil ailesinin maddi durumu çok iyi diye düzeltelim bence . Kızın kendi başına bir geçimi var mı ? Eğer yoksa dert edilecek birşey yok anasının babasının parasıyla sana bir üstünlüğü olamaz. Ha aileleri geçelim, eğer yaşınızı almış ikiniz de kendi paranızı kazanıyorsanız o zaman kızın senden fazla kazanması sorun olabilir çünkü erkek bence kadından üstün olmalı ama dediğim gibi ailesinin zengin olması bir problem değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

Bu ilişki olursa tam bir Türk filmi olur.Konuya gelirsek kız belliki ciddi düşünüyor.Eğer senin de niyetin ciddi değilse kızı hiç üzme.Eğer sende kızı seviyorsan ; "ben senin ailenle tanıştım sıra sende benim ailemle tanışacaksın" diye dayat.Hem kıza yalan söylemeden beklentilerini görmesini sağlarsın.Bu adımdan sonra ilişkinizin gidişatı belli olur.

Saol hocam beni severse önemli değil ekmeğe tuz banıpta yaşarız. Önemli olan sevgi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cityliner

Evine çağır o 10 metrelik soba borusunu gösterip bu benim yaşantım de

+1 yinede seviyorsa senindir.
  • quote:

• quote:

Sanki bu konuyu bekliyor gibisin.''Cuk'' oturmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KralCıplak

quote:

Olm yapmayın lan yarım saattir gülüyorum ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler bende 17 yaşındayım bir kızla çıkıyorum 2.5 haftadır ama kız varlıklı yani baya zenginler bize göre. Ben bu kızla bir yere çıkamıyorum çok çekiniyorum ya benim takıldığım yerleri yaptığım şeyleri küçümserse diye. Sizce ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet686282

Beyler bende 17 yaşındayım bir kızla çıkıyorum 2.5 haftadır ama kız varlıklı yani baya zenginler bize göre. Ben bu kızla bir yere çıkamıyorum çok çekiniyorum ya benim takıldığım yerleri yaptığım şeyleri küçümserse diye. Sizce ne yapmalıyım?

hocam böyle yaparsan kızı kaybedersin korkma git dışarıda bi çay bi cola felan için cafede nolcak 10-15 tl maksimum merak etme kızla param yok bahaneysiyle buluşmaktan kaçarsan kız seni bırakır.
  • o şimdi gidecek lüks bir kafede otralım diyecek hesap geleck 80 tl sen hesabı nasıl ödiyecen soba borusu ile mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KükenmezTalem

Daha önceden açılmıştı böyle bir konu

Evet. ' quaD'mıydı neydi arkadaşın adı. Feyki olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaj

Arkadaş vasıtasıyla 3 haftadır bir kız ile çıkıyorum kız çok iyi birisi ama bu hafta evine çağırdı annesiyle tanıştırdı kızın maddi durumu çok çok iyi açıkcası moralim bozuldu ama bozunya vermedim Çünkü bizim maddi durum iyi değil ne alakası var seven insan para bakmaz diyeceksiniz ama ister istemez kötü oluyorum Odamdan salona kadar soba borusu geçiyor 10 metrelik soba borusu geçiyor şaka atmıyorum ciddiyim. Neyapmalıyım diye sormam belki ama sizin düşünceleriniz neler abilerim arkadaşlarım.

para her şey değil kardeşim devam et. neden takıosun kafana bu kadar.
  • Bunu yazmak için üye olmuş
  • Parasını yemek için kızla beraber ol
  •  Kızın maddi durumu çok iyi +21

bence sakın bırakma hayatını kurtar kardeş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.